Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Manicure hybrydowy Shellac
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 12-07-2011, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari, oferta jest poważna, ja serdecznie zapraszam. Jestem w DE sama, wszystkich zostawiłam w PL, więc możemy się poznać osobiście. A że przy okazji mam hybrydy i lampę, to wiesz... Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 12-07-2011, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki za zaproszenie Uśmiechnięta. Będę pamiętać Uśmiechnięta. Chociaż do Białegostoku miałam bliżej, trzeba przyznać Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mari_cruz

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam drugi raz shellaca, tym razem french. I wcale nie jestem bardziej zadowolona niż ostatnio. Niestety, znowu trafiłam na tę kosmetyczkę, co ostatnio Smutna. Ale wyszłam z założenia, że może miała gorszy dzień wtedy, spróbujmy. No ale niestety, ona jest po prostu kiepska w tym. Dobrze, że nie mam więcej voucherów, na pewno nie wrócę już do tego salonu.

Dla dziewczyn, które nie miały shellaca, a chcą; nie sugerujcie się moimi wypowiedziami. Pozostałe forumki są zadowolone, ja po prostu musiałam trafić na niewłaściwą kosmetyczkę. Sama formuła jest fajna.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari_cruz a pokażesz jakąś fotkę? Ponownie masz czerwień?
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari może babka była nie teges Złośliwa.
Ja miałam u różnych kosmetyczek, teraz sama robię i uważam, że to jest fakt, że ich wygląd zależy od osoby robiącej. Raz też trafiłam na osobę która chyba olała.
Dziś zrobiłam sobie czerwień na stopach, tylko, że ja mam firmę Indigo, bo dla mnie Shellac, jak na robienie w domu, jest za gęsty Bardzo szczęśliwa.
Jak pojadę do PL muszę kupić coś do ich ściągania i zdejmę też na dłoniach french i zrobię sobie czerwień lub kupię nowe kolory Uśmiechnięta..
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynko, generalnie to na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od zwykłego frencha, bo nawet baza jest przezroczysta a nie mleczna czy różowa. Jak zdążę dziś, to zrobię fotkę. Różnica jest tylko w wytrzymałości. Na czerwieni efekt był bardziej widoczny, bo się super błyszczały.

Landrynko, a powiedz mi, czy jak robiłaś w salonach, to miałaś jakiś normalny wybór kolorów? Bo ja, tak jak pisałam wcześniej, miałam do wyboru jedynie 6 odcieni - wszystkie beznadziejne.

Ile wydałaś na cały zestaw (lampa, lakiery, odtłuszczacze itd.)?
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari_cruz a wygląda to podobnie do żelowych pazurków czy robi się tylko na naturalnej płytce, bez wydłużania?
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari a to pech, że trafiłaś akurat na tę samą kosmetyczkę. Skonsternowana

Ja nie robię w salonie, tylko u koleżanki, która się tym zawodowo zajmuje, ona póki co też nie ma zbyt dużego wyboru kolorów, ale z wykonania jestem zadowolona bardzo. Mam nadzieję, że z czasem dokupi więcej kolorów, bo już większość z tych co ma, miałam. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 15-07-2011, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari ogólnie ja robię tylko french i czerwony, więc nie patrzyłam, czy mają więcej, ale na pewno wybór był okrojony. DOpiero teraz palety się rozszerzają, a firmy współpracują ze sobą.
Ogólnie to wydałam:
Baza Indigo (służy też jako top coat, bo to 2 w jednym, praktyczniejsze) -69 zł
Mam dwa lakiery jak narazie - każdy po 59 zł (razem 110).
Do tego Ostatnio na ebayu D. dorwał mi nową lampę ze wszystkim za 30E z przesyłką, czyli ok 120 zł. Miałam w tym wszystko co potrzebne do zrobienia i dużo więcej (bo dali zestaw do żeli z 3 żelami i wszystkim co potrzeba do ich wykonania, więc użyłam z tego do hybrydów tylko wacików bezpyłowych, cleanera, pilników, bloczku matującego, szpatułki).
Ogólnie lampy 36 w chodzą na allegro od 60 zł wzwyż, w sklepach stacjonarnych około 100 zł.
Razem wydałam ok 300 zł (ze wszystkim do żeli, bo to zestaw), a chcę dokupić sobie inne kolory jeszcze z różnych firm, bo teraz wszystkie prawie współpracują ze sobą.

Zaznaczam, że jak chcesz shellac, to oddzielnie jest baza i top coat każdy po około 100-120 zł. A do tego kolory każdy po 100 zl. Więc za same lakiery będzie 300 zł, do tego potrzebna lampa, cleaner, waciki, szpatułka, bloczek, pilniki...

A i do ściągnięcia potrzebny aceton i miseczka. Na allegro miseczka około 6 zł, aceton 600 ml od 12-16 zł.

Biznes się zwraca po zrobieniu paznokci około 6 razy (a lampa i lakiery starczą na o wiele więcej), także warto i jest to bardzo latwe, więc nie ma sensu płacić 50 zł za każdym razem kosmetyczce Uśmiechnięta.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Nie 17-07-2011, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynko, na naturalnej, twojej płytce wszystko jest robione. Dokładnie tak jak zwykły manicure, tylko łapki wkłada się pod lampę tak jak przy żelu.

Landrynko
, dzięki za wytłumaczenie i wycenę Uśmiechnięta. Nie rozumiem tylko: jakim cudem Ty wydałaś na wszystko 300 zł, skoro za same lakiery tyle wychodzi? Mogłabyś mi to jeszcze objaśnić, bo nie zrozumiałam chyba...?
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 18-07-2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bo tyle wychodzi za lakiery z shellaca...a ja kupiłam 2 lakiery i bazę/top coat z Indigo, wydałam na nie 180 zł, pisałam ich ceny Uśmiechnięta
A za lampę i zestaw jak już mówiłam zapłaciłam 30E na ebayu Uśmiechnięta. Więc razem około 300 zł mnie całość wyniosła Uśmiechnięta.

Za zestaw shellaca, za samą bazę, top coat i 1 lakier wyszłoby 300 zł + osprzętowanie dosyć drogie za wszystko nawet na allegro około 200 zł.

Dla mnie shellac za gęsty, więc Indigo idealnie podpasował Uśmiechnięta.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Wto 19-07-2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz kumam, dzięki Uśmiechnięta.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 17-08-2011, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Manicure hybrydowy jest zdrowszą (nie niszczy płytki paznokciowej), i tańszą (kosztuje mniej niż nałożenie tipsów) alternatywą dla paznokci żelowych czy akrylowych.

Metoda ta jest tak prosta do wykonania jak nałożenie lakieru, wygląda naturalnie i nieskazitelnie jak żel, a równocześnie jest wytrzymała jak akryl. Hybrydowy manicure zapewnia nieskazitelny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu), zabieg jest więc idealnym rozwiązaniem na urlop czy dłuższy wyjazd, można też bez obaw wykonać go na kilka dni przed ważną uroczystością.

Jak wygląda zabieg?
Wykonanie zabiegu jest nieskomplikowane i trwa nie dużej niż 40 minut, co w porównaniu z pracochłonnym i czasochłonnym nałożeniem akrylu lub żelu (ok. 2 godz.) ma duże znaczenie dla kobiet ceniących sobie czas i wygodę Zabieg rozpoczyna się od przygotowania paznokci u dłoni lub stóp, odsunięcia skórek oraz opiłowania

Następnie stylistka paznokci kolejno nakłada na płytkę:
- bazę,
- kolor,
- utwardzacz.

Warstwy emalii są kolejno utrwalane lampą UV. Tuż po zabiegu paznokcie są od razu suche, a w razie potrzeby można je samodzielnie przemalować kryjącym lakierem.

Usunięcie stylizacji można dokonać tylko w salonie kosmetycznym, wymaga bowiem specjalnego płynu na bazie acetonu, a nie zwykłego zmywacza. Zabieg jest łatwy i szybki, trwa ok.10 minut.
Po usunięciu stylizacji hybrydowej paznokcie wyglądają zdrowo i naturalnie. Są od razu przygotowane do wykonania następnego zabiegu hybrydowego lub dowolnej formy upiększania płytek.

Źródło: papilot.pl

Taki manicur miałam na swoim ślubie, prezentuje się bardzo ładne i tak jak w opisie wytrzymuje nawet więcej niż 2 tyg., ale wiadomo, że po tym czasie pojawia się już odrost paznokcia i należy je zmyć lub zrobić na nowo. Ja płaciłam 50zł za francuski z drobnymi wzorkami, z zmycie miałam gratis. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 29-05-2014, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niedawno zainwestowałam w zestaw do robienia manicure hybrydowego. Koszta szybko się zwróciły.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: