Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Manicure hybrydowy Shellac
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 27-04-2011, 16:46    Temat postu: Manicure hybrydowy Shellac Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie za bardzo wiem, gdzie umieścić ten wątek, więc proszę o przeniesienie w razie czego.

Potrzebuję porady. Na zakupach grupowych jest właśnie oferta zniżkowa na manicure hybrydowy Shellac ("Manicure wykonywany metodą hybrydową polega na aplikacji na płytkę paznokcia warstwy żelu utwardzanej pod światłem UV oraz specjalnego lakieru, również wymagającego utwardzenia. Paznokcie stają się mocniejsze, mniej podatne na uszkodzenia, a błyszczący, świeży kolor utrzymuje się na nich bez żadnej rysy aż dwa tygodnie"). Już od jakiegoś czasu się nad nim zastanawiałam, ale nie wiem zupełnie, jak to w rzeczywistości wygląda z tą trwałością. Czy któraś z Was robiła sobie może taki manicure i może coś na ten temat powiedzieć? Bo nie wiem, czy skorzystać z oferty, czy pójść na normalny manicure.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 27-04-2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari na pewno jest trwalszy niż normalny, ale z jednak po 2 tygodniach na paznokciach są małe rysy i nie jest on już taki błyszczący.
Mari spróbuj, bo tak to skąd będziesz wiedziała czy Ci pasuje Puszcza oko.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sro 27-04-2011, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lis, a robiłaś czy tak słyszałaś?
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-04-2011, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam takie lakiery na allegro, ale zastanawia mnie jak je się usuwa?
ja nie słyszałam żeby jakakolwiek znajoma korzystała z takiej usługi, więc też jestem ciekawa. Uśmiechnięta

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sro 27-04-2011, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeczytałam, że usunięcie stylizacji może odbyć się tylko w salonie, bo potrzeba specjalnego płynu na bazie acetonu. Usunięcie trwa 10 min i kosztuje 30 zł Neutralna. Yy... O pupę rozbić taki biznes...
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-04-2011, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
Lis, a robiłaś czy tak słyszałaś?

Mari ja nie robiłam, ale moja koleżanka z pracy robi co 3 tygodnie Puszcza oko.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-04-2011, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam aktualnie hybrydowy Shellac, ale jako alternatywa tipsów, nie zwykłego manicure. Puszcza oko Póki co jestem bardzo zadowolona i nie wiem czy się nie przerzucę na stałe na ten shellac. Zmywać samemu nie można, ale ja i tak nigdy tego nie robiłam, więc dla mnie żadna różnica. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-04-2011, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari i kupiłaś ten kupon?
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Czw 28-04-2011, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie. Bo co z tego, że zrobię za te 40 zł, jak później - jeśli mi się spodoba - będę musiała stówkę wyrzucić. Podobnie jak żel. Na razie jednak nie będę katować sobie paznokci, tym bardziej, że bez okazji Uśmiechnięta. Nie lubię tych grouponowych pokus Złośliwa.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam kilka razy Shellac. Jest świetny, 2-3 tyg jest efekt, a później on sam odchodzi, sama normalnie możesz zerwać, jak nie idzie to acetonem przyłożyć - zwykłym zmywaczem.
Też teraz poluję na grupowych na to i zrobię na wesele do znajomych.
Podoba mi się to, że paznokcie są twardsze, pięknie codziennie błyszczą i ładnie wyglądają.
Zazwyczaj wybieram czerwone, frenczyk i fuksję.
U mnie w niektórych salonach standardowa cena to 50 zł.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O, Landrynko, naprawdę można samemu to zdjąć bez rwania płytki? No i czy gdy schodzi to nie wygląda to strasznie? Ja mam uczulenie na odpryski na lakierze, nie mogłabym tak chodzić...
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wlasnie, a jak sie zachowuja te paznokcie przy czynnosciach domowych, mycie naczyn, pranie reczne itd?

Ja po jednym dniu mam zdarty lakier do polowy, a tez bym chciala w cos zainwestowac i mnie to zaciekawilo.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie, Efrell. Po co malować, skoro po jednym zmywaniu i kąpieli już są odpryski. Z tego powodu czerwonego lakieru nie używałam ze sto lat. Niby, wiadomo, są rękawiczki itd. Ale komu się chce je zakładać, żeby zmyć jeden kubek?
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Juz nawet nie chodzi o to ze sie nie chce. Ja nie znosze robic czegos w rekawiczkach. Bo wydaje mi sie ze robie to niedokladnie i zostaje brud heheh. Wyjatkiem jest uzywanie domestosa bo niechce spalic rak.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś byłam na rzęsach w tym salonie, w którym robią też manicure hybrydowy no i się trochę popytałam.
To nie odpryskuje tak jak normalny lakier, jest trwalszy i trzeba robić nowy manicure w zależności od tego jak szybko rosną paznokcie, bo widać odrosty niepomalowane, a nie dlatego, że lakier odprysnął.
Pani kosmetyczka powiedziała, że ok. 10 lat nosiła akryle, ale od kiedy zrobiła sobie manciure hybrydowy, to już do akrylu nie wróci.
Podobno to też wzmacnia i odżywia płytkę, bo w bazie pod lakierem jest kreatyna.
Ja chyba sobie zrobię u paznokci u stóp tak na lato, bo wiadomo, że one wolniej rosną, to i dłużej się utrzyma.
A co do zmywania, to powiedziała, żeby lepiej samemu tego nie robić, bo można zamiast wzmocnić, to uszkodzić płytkę.

Dołączone po 2 minutach 2 sekundach:

efrell napisała:
Ja po jednym dniu mam zdarty lakier do polowy, a tez bym chciala w cos zainwestowac i mnie to zaciekawilo.

Efrell polecam Ci na taki problem albo z Rimella preparat przedłużający trwałość lakieru albo z Avonu spray, który przyspiesza wysychanie, ale też przedłuża trwałość lakieru, w moim przypadku do ok. 4-5 dni, nawet przy czynnościach domowych.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: