Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marihuana
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 31-12-2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Narkotyk to narkotyk.
Podział na narkotyki miękkie i twarde jest śmieszny.
Nigdy nie próbowałam żadnych i nie mam zamiaru próbować.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kath

PostWysłany: Czw 31-12-2009, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nigdy nie paliłam i nie mam zamiaru. Jestem przeciw, dla mnie narkotyk to narkotyk. Kiedyś mój chłopak mnie namawiał, lubił palić maryśkę, mówiłam mu, że ja nie chce ale namawiał dalej to został moim byłym chłopakiem, a szkoda bo poza tym był fajny. Uśmiechnięta

Ja wiem, że mam słabość do uzależnień więc nawet nie próbuje.
Powrót do góry

roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 31-12-2009, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja paliłam, i czasem też sobie podpalam Cool
Uważam, że jak się to robi z "głową", to czemu nie...? Przecież są w rzeczywistości o wiele zdrowsze niż papierosy.

Mnie też dziwi reakcja - dla przykładu - palenie papierosów, picie alkoholu przed ukończeniem 18-go roku życia też jest zabronione i nielegalne Puszcza oko ...

Dołączone po 3 minutach 30 sekundach:

Re Marihuana

martini_forever napisała:
Ja osobiście paliłam kilka razy w życiu i powiem, że raz na jakiś czas jest to naprawdę fajna sprawa, wiadomo lepszy humor, większe śmiechy etc,

Paląc "Maryśkę" bardzo rzadko (kilka razy w życiu) na pewno takowych efektów się nie odczuwa. Puszcza oko

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 31-12-2009, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nigdy nie paliłam, nie palę i nie zamierzam. Nie po to dbam o zdrowie i właściwe odżywianie, by zaśmiecać swój organizm takim ohydztwem.
Dla mnie narkotyk to narkotyk i każdy, ale to każdy pozostawia coś w organiźmie człowieka. Stanowczo mówię im NIE. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 31-12-2009, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście że to narkotyk, a jakie może przynieść skutki uboczne okaże się niestety dopiero za czas jakiś. W latach 60 czy na początku 70 opium czy inne narkotyki też nie miały jeszcze ofiar -stąd trudno było ocenić jakie spustoszenie w organizmach poczynią. Jak sie pojawiły pierwsze ofiary wtedy dopiero okazało się że nie są to środki wprawiające tylko w dobry nastrój. Według mnie - lepiej sie zdystansować, niż ryzykować.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 31-12-2009, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

roksiakb napisała:

Uważam, że jak się to robi z "głową", to czemu nie...? Przecież są w rzeczywistości o wiele zdrowsze niż papierosy.

Zgadzam się z Tobą, że sporadyczne zapalenie marihuany jest mniej szkodliwe dla zdrowia niż nałogowe palenie papierosów przez całe lata, ale najlepiej byłoby nie sięgać ani po jedno, ani po drugie.
Jest jeszcze jeden problem - każdemu się wydaje, że robi to "z głową" i nie popadnie w nałóg ani nie sięgnie w przyszłości po narkotyki twarde.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 31-12-2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez kilka lat mieszkalam w Holandii gdzie marihuana jest legalna.
Bylo pare razy ze zapalilam i za kazdym razem nie bylo mieszania z alkoholem, bo to najgorsze co moze byc, zabawa byla switna, wlasnie smiechu co nie miara.
Ale to nie jest bezpieczna uzywka, widzialam, poznalam wiele osob ciezko uzaleznionych od marihuany. Smutna

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

roksiakb

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 01-01-2010, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Ale to nie jest bezpieczna uzywka, widzialam, poznalam wiele osob ciezko uzaleznionych od marihuany. Smutna

No pewnie - z tego względu też, że czasem się w głowie przewraca. Kolega opowiadał raz, że jego znajomy spalił "zbyt dużo", po czym pobiegł na przejazd kolejowy i chciał złapać "światełko do nieba" (dodam, że to pociąg jechał ) Smutna Na szczęście nic się nikomu nie stało

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 02-01-2010, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapaliłam raz, jeśli można nazwać zapaleniem dwa pociągnięcia. Śmiejąca się Zupełnie nie mój klimat i nie mój świat. Jeśli już bym miała wybierać, to wolę papierosy. Co do palenia nie wypowiadam się. Każdy robi, to co chce i jak chce.
Prawdą jest, że marihuana jest podawana w terminalnych stadiach raka, jako znieczulacz. Ale są to przypadki bardzo rzadkie, bo często maksymalna dawka morfiny pomaga.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 02-01-2010, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też zapaliłam raz, tzn. pociągnęłam może 3 razy.
Zdecydowanie nie dla mnie. Bez rewelacji.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię zapalić skęta od czasu do czasu.
Popieram----Trzeba to robić z głową.
Piszecie że narkotyki niszczą, a wódka, a piwo, a papierosy NIE?
Wszystko niszczy może nawet sok który pijesz, bo ma w cholere konserwantów.

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

martini_forever

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 05-01-2010, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie, tym bardziej, że po alko do tego włącza się niektórym agresor. Jakby tak spojrzeć w porównaniu do % albo papierosów to najmniej szkodliwy środek z tych trzech to Marysia właśnie. Nie jestem jakoś specjalnie za legalizacją, ale nie przeszkadzałoby mi to, ale wiem, że np. w mojej mieścinie to by był z tej okazji jeden wielki melanż i wszyscy by się zebrali i jarali pod komendą heh strasznie by się tu działo, dlatego, że ktoś myśli "robię to z głową", a już dawno przestał to kontrolować...

Podpis `Ale marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę - nazywamy to nadzieją...
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 06-01-2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:

Podobno można się uzależnić, ale psychicznie nie fizycznie. Dżezik nie uzależnia fizycznie tak jak kokaina, heroina czy inne śmieci.
Czyli, osoba paląca nie będzie odczuwała głodu fizycznego tylko psychiczny.

Jeśli chodzi o palenie jestem za legalizacją. Dla mnie palenie gandzi nie jest czymś złym.
Alkohol i papierochy to jest zło, które jest legalne i jakoś nikt nie podnosi wielkiego larum, żeby zakazać ich sprzedaży. Przewraca oczami

A o sianie w łowie, to zdecydowanie racja, tyle, że porównując palenie z piciem alkoholu chyba wole mieć siano w głowie, niż wyniszczony organizm od wódy i innych procentów.

Z resztą wszystko jest dobre, ale Z UMIAREM! Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 06-01-2010, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

roksiakb napisała:
No pewnie - z tego względu też, że czasem się w głowie przewraca. Kolega opowiadał raz, że jego znajomy spalił "zbyt dużo", po czym pobiegł na przejazd kolejowy i chciał złapać "światełko do nieba" (dodam, że to pociąg jechał ) Smutna Na szczęście nic się nikomu nie stało

Kolega raczej nie palił czystej marihuany. Przewraca oczami
Samo czyste zielone jest ok, ale chemik to juz niestety chemik.
A dziś czystą trawe mozna byłoby znaleźć jedynie z własnej hodowli bo wszyscy chca zeby miala kopa wiec próbują ulepszać Bog jeden wie czym. Przewraca oczami

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

alterka

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam
Moj kolega często pali, najczęsciej kilka razy dziennie, prowadzi firmę zaopatrującą stomatologów, i ma się dobrze. Nie bardzo wiem jak to robi, ale zatrudnia sześcioro ludzi + 6 przedstawicieli i mu się biznes buja.
Ale znam też drugiego co ma rozwalona pamięć i nierealne pojęcie o życiu. Sama też czasem z nimi zapalę, mam fajne pomysły do pracy, niektóre wykorzystuję, a niektóre wydają się wtedy fajne, a na drugi dziń tak średnio, ale mimo wszystko nie rozumiem koleżanek które tak żle piszą o maryśce, a o alkoholu ciekawe co myślą? Czy też nie używają??
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Skocz do: