Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marihuana
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renatazo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 26-01-2015, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobno za pierwszym razem ciężko coś poczuć Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 26-01-2015, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

renatazo napisała:
Podobno za pierwszym razem ciężko coś poczuć Puszcza oko

Podobno. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Antonella

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 30-01-2015, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy w zyciu nie paliłam i nie mam zamiaru. Mam w rodzinie (Dalszej) przypadek narkomana, który własnie zaczynał od marihuany i nie mam zamiaru brać teog do ust
Powrót do góry

kaminiolka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Antonella napisała:
Nigdy w zyciu nie paliłam i nie mam zamiaru. Mam w rodzinie (Dalszej) przypadek narkomana, który własnie zaczynał od marihuany i nie mam zamiaru brać teog do ust

Naprawdę wiele można powiedzieć o marihuanie, ale na pewno zwykłym populizmem jest stwierdzenie, że to zawsze furtka do innych narkotyków. Oczywiście nie namawiam, żeby nie było Puszcza oko
Powrót do góry

Galina90

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nałogowe panenie otumania. Moj były był ekspertem w jaraniu ogromnych ilości przez co miał spore problemy
Powrót do góry

leszczyńska

PostWysłany: Nie 22-02-2015, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba nigdy bym się nie odważyła Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: