Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marihuana
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zdycydowanie przeciwniczka. Powiem inaczej ja nie pale ale jesli osoby w moim otoczeniu chca to nie mam nic przeciwko bo to ich sprawa i sa dorosli. Jak mialam 16 lta to sprobowalam i bylo ok. Ale pozniej dwoch moich przyjaciol pokochalo to za bardzo. Jeden z nich tak wsiakl w marihuane,ze zapragnal wiekszych doznan i na koniec zostawiajac dziewczyne w ciazy powiesil sie. Oczywiscie w gre wchodzily juz tez inne narkotyki ale zaczelo sie "niewinnie".

Drugi moj przyjaciel-historia podobna i to z takim samym zakonczeniem. Te dwie osoby uswiadomily mi,ze nie ma sensu zaczynac bo prostu nie warto.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie palilam, nie pale i pewnie nie zapale, ani marihuany ani papierosow. Mam wystarczajaco poczucia humoru by smiac sie bez tego. I alkohol tez nie jest mi potrzebny do szczescia bo mozna sie bawic bez uzywek...

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie zapaliłam i nigdy mnie do tego nie ciągnęło ani troche... i nie czuje się gorsza z tego powodu, że "nie spróbowałam jak to jest" Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

MalinowaMamba

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Czw 14-01-2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja osobiście nie uważam palenia marihuany jako coś złego. Moim zdaniem alkohol jest o wiele bardziej szkodliwy od marihuany, co roku umiera z "przepicia" bardzo dożo ludzi a jeszcze nie odnotowano śmiertelnego przypadku z powodu przedawkowania marihuany ponieważ jest to praktycznie nie możliwe. Myślę że jeżeli ktoś robi to własnie z głową i raz na jakiś czas to nie ma nic w tym takiego złego.
Powrót do góry

martini_forever

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 15-01-2010, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba, że osobie zjaranej inna osoba zjarana wkręci jakąś nieprzyjemną jazdę, wtedy może być śmiertelne używanie, ale tak owszem racja, chyba nie można się zajarać na śmierć. To, że z mózgu staje się siano, to też już inna kwestia Złośliwa

Podpis `Ale marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę - nazywamy to nadzieją...
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 15-01-2010, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli ktoś chce ze sobą eksperymentować jego wolna wola, jednak inną kwestią jest gdy zaczynają ziele jarać małolaty w podstawówce, a inną gdy robią to dorośli ludzie.
Ze swojego doświadczenia powiem tylko tyle - wszyscy moi dawni kumple, którzy zaczynali jako szczyle od marychy w efekcie marnie skończyli, tzn. nie skończyli na paleniu trawy...Potem był słynny kompot, potem potrzebna była hera. Teraz trawa rośnie na nich. No i mózgi mieli po kilku latach brania używek wyjarane bez dwóch zdań. Zmiany osobowościowe były zatrważające. Szkoda ich, bo to nie byli głupi ludzie. Smutna
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 15-01-2010, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś spróbowałam kilka razy. Ale w efekcie źle się po tym czułam, ból głowy, kołatanie serca. Podziękowałam. Wolę zaciągnąć się dymem z papierosa. Wielu moich znajomych niestety popala trawkę nie pochwalam tego ale to ich sprawa nie moja. Mieszkam w przygranicznym mieście z Czechami gdzie od 1 stycznia weszła legalizacja "trawki" można się tylko domyśleć co się tu dzieje....

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 24-01-2010, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie uzywki tego typu to zło w czystej postaci Śmiejąca się .

Na szczęście ciekawośc u mnie nie przeważa rozumu, a i namowy znajomych nie robia na mnie wrażenia.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Wto 26-01-2010, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest mi zupełnie obca,nigdy jej nie paliłam.Papieroski popalałam,ale to już przeszłość.
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 26-01-2010, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
No i mózgi mieli po kilku latach brania używek wyjarane bez dwóch zdań.

Hah, nie można było lepiej tego ująć Ok .

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest narkotyk bez dwóch zdań. Jednak nie uważam, że można go stawiać na jednej półce z heroiną czy kokainą. Od tych drugich można szybko zejść na tamten świat a i uzależniają nawet po 1 razie. "Trawa" jest niebezpieczna, jak każda używka w nadmiarze. Patologią jest jej nadużywanie oraz próbowanie w młodym wieku. Ale to nie wyróżnia jej od innych używek. To, że uśmierza ból jest prawdą i uzasadnione jest jej stosowanie w przypadku leczenia nowotworów. Niedozwolona do lat 18 - jak najbardziej. Niedozwolona w jakiś nadmiernych ilościach - jak najbardziej. Ale karanie ludzi za posiadanie jej niewielkiej ilości surowiej niż np. morderców - ostatnio fajny artykuł o tym czytałam na portalu jednym, gdzie porównywano kary przyznane przez polskie sądy- to jest dla mnie bez sensu. Ludzie jak chcą to i tak jej próbują. Jakoś w Holandii jest legalna a naród nie jest zaćpany. Temat kontrowersyjny, ale w małych ilościach parę razy w życiu, jak ktoś lubi, nie widzę problemu. Sama próbowałam, nie jest to dla mnie rewelacja, ale wiem co niektórych w tym pociąga. Dla ludzi mądrych, odpowiedzialnych, jestem za.

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

candy201

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 06-03-2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę że argumenty w stylu " więcej osób umiera od alko" są trochę bez sensu. Jeśli już się jest statystykiem to trzeba brać pod uwagę że marihuana jest jednak zdecydowanie gorzej dostępnym towarem na rynku. Gdyby sprzedawali ją na wagę w warzywniaku to nie jest powiedziane że umieralność nie byłaby większa. Osobiście nie palę i paliłam i uważam że jest to zbędne.

Wszystkie wziewne używki są bardzo szkodliwe
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 10-04-2010, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapaliłam z dwa-trzy razy. No i co? I nic, spróbowałam bo byłam ciekawa ale to nie dla mnie. Zdecydowanie wolę dobre winko Uśmiechnięta
Powrót do góry

agata_szczypel

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 12:18    Temat postu: jestem na Tak Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Generalnie Marihuana jest w Polsce demonizowana. Alkohol i papierosy są bardziej szkodliwe - nie moja opinia, ale oficjalnego raportu WHO - po za tym, skoro jej legalność, albo tolerancja sprawdza się w ok. 30 procent krajów świata (m.in. niemal cała Ameryka Łacińska, Czechy, Holandia, Kanada, Hiszpania, itp.) to coś jest nie na rzeczy. Polecam również dowiedzieć się kto prowadził wojnę anty-narkotykową, jak się okazuje magnat papierowy, któremu zależało na zdelegalizowaniu konopi, gdyż ich włókna są znacznie wydajniejsze niż drzewa, więc jego interes był zagrożony.

Po drugie legalizacja marihuany, pomogłaby ograniczyć działalność mafijną, stworzyć nowe miejsca pracy, ograniczyć jej dostęp dla dzieci (diler sprzeda każdemu, sklepy państwowe (dystrybuują przez coffe "szopy" - poprawne słowo jest na liście zakazanej:D) mogą, tak jak w Holandii powyżej 21, lub 23 roku życia). Należy się jeszcze zastanowić, nad tym, że legalizacja w Holandii spowodowała spadek jej używalności, a dopóki ludzie nie uświadomią sobie, że coś jest dla nich szkodliwe będą wybierać alkohol, papierosy, czy też narkotyki.

Polityka polski wobec "narkotyków miękkich" jest o tyle zastanawiająca, że skoro Jarosław Kaczyński nie ma pojęcia czym jest marihuana a odważnie jej zakazuje - to coś tu jest nie tak.

Powinniśmy powołać niezależnych ekspertów, którzy - podobnie jak to jest w Wielkiej Brytanii, przygotowują raport na temat bilansów zysków i strat na legalizacji marihuany. Skoro dziś przegrywamy "wojnę z narkotykami", to z naszą polityką zdecydowania jest coś nie tak. Zresztą, czym jest rzeczona "wojna z narkotykami" jest można przeczytać we wcześniejszym numerze przekroju - proszę mi uwierzyć warto!!

Nie jestem za całkowitą legalizacją używek, ale demonizowanie i idiotyczna polityka przeciw, tylko pogarszają sprawę!
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale mentalność Polaków jest taka, że jakby postały coffe shopy to wątpię czy by zmalało spożycie marihuany.
Zapewne wielu ludzi by sobie pomyślało ,,jak było nielegalne, to nie chciałem się bawić w brudne interesy, a skoro legalne to czemu nie?''

Czy na prawdę myślisz, że jakby były coffe shopy to ta młodzież, za młoda na wejście do lokalu by mniej paliła?

Mamy zakazany alkohol do 18 r.ż. to nie znaczy, że młodsi nie piją. Jakby u nas zalegalizowano marihuanę, to było by to jakby podanie na tacy ludziom narkotyków. A dzieciakom by było dużo łatwiej kupić narkotyki od młodszych kolegów.
Poza tym pojawiło by sie pytanie, skoro marihuana to czemu tylko marihuana, czemu nie amfetamina, kokaina, LSD tak jak w Czechach?

Znów się pojawiło moje ukochane określenie ''miękkie narkotyki''. Przewraca oczami

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

Skocz do: