Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Martwię się o...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 20-11-2015, 23:15    Temat postu: Martwię się o... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tutaj możecie możecie powiedzieć co was dzisiaj martwi.

Martwię się o tatę. Jest przemęczony i nie dba o siebie. Musze pogadać z mamą żeby go za szmaty do lekarza wzięła.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Wto 24-11-2015, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja o mojego meza. Przemeczony bo w pracy ma co robic. Staram sie go w domu odciazyc, ale wiadomo jaki to odpoczynek w domu Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 24-11-2015, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja o bezpieczenstwo swoje i moich bliskich i przyjaciol. Szczegolnie w drodze do pracy metrem albo przed wylotem samolotem.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 24-11-2015, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi napisała:
A ja o bezpieczenstwo swoje i moich bliskich i przyjaciol. Szczegolnie w drodze do pracy metrem albo przed wylotem samolotem.

Barbi czemu się boisz o swoje bezpieczeństwo? Chodzi o zamachy? Ty mieszkasz w Londynie? Czy chodzi o coś innego?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 24-11-2015, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O zdrowie męża.
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 24-11-2015, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Barbi czemu się boisz o swoje bezpieczeństwo? Chodzi o zamachy? Ty mieszkasz w Londynie? Czy chodzi o coś innego?
Tak chodzi o zamachy. Niby sie mowi, ze mnie to nie dotyczy i zawsze potyka kogos innego aczkolwiek bylam tutaj w Londynie jak byl atak na metro i autobus i jak byly zamieszki kilka lat temu, ze wlasnej dzielnicy nie poznalam.
W tym momencie nigdzie nie jest bezpiecznie i z coraz wiekszym strachem ogladam wiadomosci.
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Nie 06-12-2015, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martwię się o moje dzieci. Chcę żeby były zdrowe i szczęśliwe i martwię się o nie nieustająco
Powrót do góry

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 14-12-2015, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się dzisiaj martwię o Lubego. Będzie pracował całą noc w delegacji i wracał zaraz po tym do domu (pewnie ok 4-5 nad ranem), a dzisiaj rano było kilka wypadków z powodu śliskich dróg. Martwię się o to, żeby dojechał bezpiecznie. W zasadzie martwię się o to nieustająco, bo on często jeździ, a kierowca z niego taki sobie Uśmiechnięta
Powrót do góry

wiki014

PostWysłany: Sro 30-12-2015, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja martwię się o to co czeka mnie w zyciu. To smutne ale jak patrzę na ten świat to widzę, że idzie w złym kierunku i tego się boję. Oprócz tego martwię się o swoją rodzine, bo ostatnio nie wiedzie sie im najlepiej i wszyscy chodzą przemęczeni...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: