Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masturbacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
No bo tak jest prościej i szybciej i nie trzeba się bawić w jakieś romantyczne podchody Śmiejąca się.

Kolacja, kino, spcery, po co? Prawda? Złośliwa

A co do tematu, zdrowe i ludzkie, wiec dlaczego nie. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jaga

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie co, to chyba jeszcze należy rozgraniczyć masturbację zamiast faceta i taką co jest dodatkiem do faceta. Ja jestem na etapie dodatku, ale przyznaję, że był czas kiedy stosowałam zamiast. I też było dobrze.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaga napisała:
Wiecie co, to chyba jeszcze należy rozgraniczyć masturbację zamiast faceta i taką co jest dodatkiem do faceta. Ja jestem na etapie dodatku, ale przyznaję, że był czas kiedy stosowałam zamiast. I też było dobrze.

A co jesli jest zamiast, dodatkiem i urozmaiceniem? Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak mi teraz przyszło do głowy, że masturacja jest dla egoistów Puszcza oko . Żadnego wczuwania się w partnera, żadnego tłumaczenia, pokazywania, tylko pełna koncentracja na samej sobie.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka wszystko jest dla ludzi i tak jak napisałaś jest to zdrowe. Uśmiechnięta
Więc można sobie urozmaicać życie seksualne, można traktowwać jako dodatek do partnera... i wiele innych. Puszcza oko
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Jaga napisała:
ale przyznaję, że był czas kiedy stosowałam zamiast

Ale zamiast jak byłaś w związku czy jak byłaś sama?
Powrót do góry

Jaga

Zuzka napisała:
A co jesli jest zamiast, dodatkiem i urozmaiceniem? Podejrzliwa

Jednocześnie?

Dołączone po 58 sekundach:

Lisanne napisała:
Ale zamiast jak byłaś w związku czy jak byłaś sama?

Zamiast jak byłam sama, to miałam na myśli.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Kolacja, kino, spcery, po co? Prawda? Złośliwa

To akurat jest żaden argument, bo ja samą siebie też biorę na spacery i robię sobie kolacje. Seks z partnerem, też nie musi być w stylu romantycznym.Złośliwa

Żeby nie było, że to jest OT, to chyba nie ma reguł w kwestii masturbacji, bo na każdego może inaczej (w dłuższej konsekwencji) działać i każdy czegoś innego potrzebuje. Cudze doświadczenia, prędzej zaspokoją naszą ciekawość, niż przysłużą się do wzbogacenia własnych doznań.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaga napisała:
Jednocześnie?

No jednoczesnie to chyba nie da rady, tak mi sie przynajmniej wydaje.
Bo jak moze byc dodatkiem jak jest zamiast?

Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
No jednoczesnie to chyba nie da rady, tak mi sie przynajmniej wydaje.
Bo jak moze byc dodatkiem jak jest zamiast?

Właśnie dlatego pytam, bo nie zrozumiałam o co Tobie chodziło.
Powrót do góry

biedroneczka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Wto 05-04-2011, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Ja jakoś nie mam problemów z określeniem co lubię a czego nie, a samej sobie zrobić dobrze nie potrafię. I co?
To znaczy że partnerowi też nie powiem, bo sama nie wiem?

Znowu sie czepiasz. Nie napisałam przecież że kazdy powinien się masturbować, bo tylko tak może naprowadzić partnera na to, co lubi, tylko że JA kiedy wiedziałam już, co sprawia mi największą przyjemność łatwiej i szybciej przekazałam to mojemu chłopakowi.

Jaga napisała:
masturacja jest dla egoistów

Nie zaprzeczam. W koncu chodzi o to, żeby sobie sprawić przyjemność i zeby było dobrze. W pewnych kwestiach każdy z nas jest egoistą, bo jednak myślimy o sobie.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 05-04-2011, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz, jeśli Ty zadawanie pytań do własnych odpowiedzi traktujesz jak czepianie się, to jak z kimś takim dyskutować?
I to też nie jest czepianie się, chciałabym po prostu wiedzieć. Przewraca oczami

Jaga - dodatkiem, urozmaiceniem, a czasem i zamiast seksu z partnerem, mimo że się go posiada. Złośliwa
Ale jakoś nie traktuję masturbacji jako czynności dla egoistów. Złośliwa Raczej jak zwykłą rzecz, dla każdego.

Wszystkie czynności wykonywane samotnie robią z nas egoistów?
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Wto 05-04-2011, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Wszystkie czynności wykonywane samotnie robią z nas egoistów?

Nie, ja mówię tylko o masturbacji. Że czasami miło skoncentrować się w 100% na samej sobie.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 05-04-2011, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam że wszystko jest dla ludzi, byleby podchodzić do tego z rozsądkiem. Jeśli masturbacja jest jako dodatek - czemu nie, jeśli jest zamiennikiem już gorzej, bo kobieta może sobie niechcący krzywde zrobić i tak przyzwyczaić organizm, że już przy kontakcie fizycznym z mężczyznom będzie brakować "tego czegoś".

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 05-04-2011, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masturbacja, kiedyś próbowałam. Na obecnym etapie życia nie potrzebuje takich wrażeń. Podejrzliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: