Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masturbacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 05-04-2011, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam nic przeciwko masturbacji. Wszystko jest dla ludzi. I przypuszczam, że większość z nas próbowała.
Nie widzę nic złego w dawaniu sobie takiej przyjemności.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Malwina...

PostWysłany: Sro 06-04-2011, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też uważam,że to normalne i sama mimo tego,że jestem w związku i mieszkamy razem, często się masturbuję. Mam chyba w miarę duże potrzeby. Poza tym uważam,że nie ma to żadnego wpływu (przynajmniej w moim przypadku) na sex czy osiągnięcie orgazmu,podczas stosunku. Jeśli chodzi o "pomocników" to tacy również są Puszcza oko i używamy ich też razem.

Podpis " To nie brak informacji. To brak odwagi, by pojąć to, co wiemy, i wyciągnąć wnioski."
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Sro 06-04-2011, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie to mnie zastanawia, że sugeruje się, że osoby, które często się masturbują mają potem kłopoty żeby w "tradycyjny" sposób zostać zaspokojone. Ja też nie mam z tym kłopotów, chcociaż oczywiście aby osiągnąć ograzm pochwowy muszę nakręcić się o wiele więcej niż podczas masturbacji. Ale takie chyba uroki kobiety są Puszcza oko .
Powrót do góry

ABCbielizny

PostWysłany: Wto 19-04-2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każdy musi jakoś zaspokoić swoje potrzeby i jest to wg mnie jak najbardziej naturalna sprawa. Co prawda zjawisko masturbacji częściej dotyczy mężczyzn niż kobiet, ale niech przyzna się ten kto chociaż raz nie próbował.
Powrót do góry

euforiaa

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 02-05-2011, 12:12    Temat postu: Niektóre Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Panie mają naprawdę zabawne historie :D ;))
Ale wróćmy do tematu. Masturbację to coraz rzadziej. Forma- natrysk. Inna mi jakoś nie daje satysfakcji ;/
Powrót do góry

princessa

PostWysłany: Wto 10-05-2011, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja też się przyznam że lubię taką forme przyjemności, stosuję ją również bedąc w związku i uważam że to fajne urozmaicenie życia seksualnego.
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 19-05-2011, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno nie wolno sobie zakazywac masturbacji, najlepiej zeby tego nie ukrywac i zeby nasz partner o tym wiedzial i nie myslal,ze jest kiepski Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Czw 19-05-2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakupiłam sobie przyjaciela ... ale jestem nim trochę rozczarowana, spodziewałam się przeżyć wręcz kosmicznych, a tu tak zwyczajnie . Puszcza oko Niby kupiony z polecenia, ale z polecenia faceta, hahaha, chyba jednak u kobiety powinnam zasięgnąć w tym temacie języka.
Powrót do góry

janesse19

PostWysłany: Sob 04-06-2011, 16:00    Temat postu: Wibrator Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja mam bardzo często chęć na seks ale wkurza mnie fakt że mój obecny chłopak ciągle pracuje. A gdy uprawiamy seks to nie stoi mu tak jak trzeba. Od tego czasu używam wibratora który dostałam kiedyś od kolegów na urodziny. Powiem że jest świetny bo lepszy mam orgazm z wibratorem niż z chłopakiem.
Powrót do góry

Efkalinka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 08-06-2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja należę do jakiegoś odsetka kobiet, które mają problem z orgazmem pochwowym. Dzięki masturbacji mam w ogóle orgazm.
Nie widzę w tym nic złego. I ja i mój mężczyzna jak nie jesteśmy razem to to robimy, a nawet jak jesteśmy razem to on lubi na to patrzeć.
Zabawki też, jak najbardziej.
Seksem trzeba się bawić moim zdaniem.Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli Bóg Ci coś zabrał to nie dlatego, żeby zrobić Ci na złość, ale dlatego, że ma przygotowane w zanadrzu coś znacznie lepszego"
Powrót do góry

zandalee

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 10-10-2012, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od pięciu lat jestem samotna i uważam że masturbacja to wspaniała sprawa,ale raczej bez zabawek.
Powrót do góry

honey89

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 19-11-2012, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi zdarza się masturbować, kiedy nie mamy z chłopakiem okazji do pokochania się. To jedyny sposób, żeby szło ze mną wytrzymać hehe.
Powrót do góry

wysokie_obcasy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 23-01-2013, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się masturbuję, bo po prostu to lubię. Nie chce mi się prosić o seks, a mojemu chłopakowi nie zawsze chce się wtedy, kiedy mi. Najczęściej używam swoich paluszków, ale ostatnio spróbowałam z link i wrażenia niesamowite.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na tę chwilę to masturbacja raz za jakiś czas. Jak P jest w Polsce to się bawimy. Bywała też wspólna zabawa na skype Zakłopotana .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: