Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Masturbacja
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaga

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 9:59    Temat postu: Masturbacja Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, bardzo ciekawa jestem Waszych doświadczeń. Masturbujecie się? Używacie jakichś "pomocników"? Mnie zdarza się to od czasu do czasu, uroki masturbacji odkryłam kiedy przez jakiś czas mój partner był na kontakcie zagranicą i naszymi jedynymi kontaktami były też przez telefon. Zastanawiam się ostatnio nad zakupem wibratora. Ciekawa jestem co macie w tym temacie do powiedzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ranking produktów, najtaniej, ranking, jaki kupić, jaki wybrać
scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masturbacja - baaardzo rzadko, dosłownie raz na ruski rok. Puszcza oko Wcześniej, jak nie mieszkałam z K. i widziałam go co kilka dni częściej, ale to też przez tabletki bo gdy zaczęłam je brać miałam cały czas chcicę. Złośliwa

Co do wibratora - takową zabawkę posiadam, ale używam jej razem z K., czyli on się nade mną znęca przy użycia wibro. Zakłopotana

Ostatnio zmieniony przez scoto dnia Pon 04-04-2011, 20:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie tabletki powodują ochotę niższą niż zero, więc większe szaleństwa są kiedy ich nie biorę.
Fajnie, że zechciałaś się wypowiedzieć w tym temacie scoto, bo mówiąc szczerze to nie spodziewałam się tu dyskusji Puszcza oko .
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

He he... No właśnie widzę Jaga, że wszyscy rozmowni. Bardzo szczęśliwa Ale co tam, ja się wiberka nie wstydzę a masturbacja to normalna rzecz, jeśli ja nie wiem jak sobie zrobić dobrze, to jak mam to wytłumaczyć swojemu facetowi? Puszcza oko

Ale mam fajną historyjką z żelem Durex - kiedyś mama do mnie przyjechała w odwiedziny, ja wcześniej przezornie schowałam żel do apteczki (w sypialni mieliśmy wtedy tylko półki bez drzwiczek i jakoś apteczka w łazience przyszła mi do głowy Puszcza oko), nie wzięłam tylko pod uwagę, że mama może zajrzeć do apteczki... Obejrzała mieszkanie, wtedy była u nas pierwszy raz, doszła do łazienki (ja cały czas za nią), zajrzała do środka i w oczy wpadła jej apteczka.
- Co to, jakaś półka?
- Apteczka.
Oczywiście otworzyła i od razu zauważyła żel... I wzięła do ręki żeby przeczytać co było na opakowaniu.
- Co to jest?
- Nic takiego... Śmiejąca się
- Aaaa - tutaj porozumiewawcza mina do mnie i poważnym tonem - Ja wiem co TO jest.

W życiu nie było mi tak głupio. Zakłopotana
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajna historia Bardzo szczęśliwa . Moja mama kiedyś znalazła wibrator mojej bratowej, włączyła go, bo ciekawa była jak to w rzeczywistości wygląda, ten zaczął skakać i się wyginać i mama nie umiała go wyłączyć Bardzo szczęśliwa . Długo trzymała tę historyjkę w tajemnicy przed światem, ale się w końcu wygadałai myślałyśmy, że umrzemy ze śmiechu Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niezłe. Bardzo szczęśliwa

Ja się pilnuję i wibrator jest zawsze w szufladzie z bielizną, tam już chyba nie zajrzy chociaż kto ją tam wie? Podejrzliwa Chociaż ciekawe jakby zareagowała. Na akwarele z aktami, które mam w sypialni na jednej ścianie nic nie powiedziała, z kolei teściowa stwierdziła, że póki nie mamy dzieci to możemy sobie takie powiesić. Naiwna chyba myśli, że je zdejmę bo się dziecko pojawi. Niezdecydowana
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak najbardziej się wypowiem, bo temat może nie jest "typowy", ale dla mnie też nie jest on krępujacy. Może dlatego, że moje "sumienie" jest czyste. Puszcza oko
Nie bawię się w takie coś i nie zamierzam. Nie czuję takiej potrzeby po prostu. Mam męża i on mi wystarcza w zupełności. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś próbowałam, bo jak wszyscy to wszyscy. Złośliwa
Ale że mi nie wychodziło, to zrezygnowałam i nie praktykuję. Puszcza oko
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie nie ciągnie nawet. Nie wiem czy sama potrafiłabym zadać sobie przyjemność, co jeśli się rozczaruję?! Dlatego wolę nie. Uśmiechnięta

Podpis Lubię kiedy mi zależy :*
Powrót do góry

biedroneczka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:
Nie wiem czy sama potrafiłabym zadać sobie przyjemność, co jeśli się rozczaruję?!

To wtedy albo próbujesz dalej albo dajesz sobie spokój, proste Puszcza oko

Ja czasem praktykuję, jeśli długo nie widze się ze swoim chłopakiem, a mam ochotę i nie widzę w tym niczego ani dziwnego ani złego. Normalne sprawianie sobie przyjemności. Poza tym, jak to napisała wcześniej któraś dziewczyna (nie pamiętam teraz, która), jeśli sama wiem, co mi sprawia przyjemność, gdzie i jak lubię być dotykana to wtedy łatwiej jest mi naprowadzić mojego chłopaka na to, co mi się podoba. To znaczy było łatwiej, bo teraz juz wie Puszcza oko .
Ale zawsze pieszczę tylko łechtaczkę, nigdy nie zdarzyło mi się używać wibratora i nie wsadzałam sobie niczego do pochwy Złośliwa .
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jakoś nie mam problemów z określeniem co lubię a czego nie, a samej sobie zrobić dobrze nie potrafię. I co?
To znaczy że partnerowi też nie powiem, bo sama nie wiem? Podejrzliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Popieram, także nie mam problemów z określeniem co jak i gdzie. Puszcza oko
I nauczyłam się tego nie przez zabawę ze swoim ciałem, dawanie sobie samej przyjemności, ale właśnie przez bliskość z partnerem. Więc myślę, że nie można tak traktować masturbacji. Bo to już kwestia dogadania się z partnerem, a masturbacja to po prostu masturbacja.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Ja jakoś nie mam problemów z określeniem co lubię a czego nie, a samej sobie zrobić dobrze nie potrafię. I co?
To znaczy że partnerowi też nie powiem, bo sama nie wiem? Podejrzliwa

Można też wiedzieć co się lubi i przy masturbacji odwiedzać siódme niebo, a z facetem, pomimo szczerych chęci, czuć średnią przyjemność. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Można też wiedzieć co się lubi i przy masturbacji odwiedzać siódme niebo, a z facetem, pomimo szczerych chęci, czuć średnią przyjemność. Puszcza oko

No bo tak jest prościej i szybciej i nie trzeba się bawić w jakieś romantyczne podchody Śmiejąca się.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
No bo tak jest prościej i szybciej i nie trzeba się bawić w jakieś romantyczne podchody Śmiejąca się.

To pewnie też. Złośliwa
Można się uzależnić od bodźca i wtedy inne przestają działać albo działają słabo.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: