Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masz Talent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 14-02-2014, 10:12    Temat postu: Masz Talent Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam ostatnio zwiastun filmu "Masz Talent" w sieci. Film opowiada historię Paula Pottsa, od pełnej przeciwności losu młodości, do udziału w brytyjskiej edycji programu "Mam talent". Wydaje mi się, że to będzie niesamowicie wzruszający film. Śledzę czasami programy typu talent show i wiem, że czasami udział w nich, zmienia całkowicie życie uczestników. Myślicie, że warto tworzyć filmy na podstawie takich historii ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Pa_Ula

PostWysłany: Pią 14-02-2014, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że jeśli będą chętni żeby takie filmy oglądać to warto je robić. Ja jednak do takich osób nie należę.

Podpis I am myself. Sorry I don't fit your standards.
Powrót do góry

Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 14-02-2014, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witka - warto kręcić dobre filmy. Tych złych nie warto. Puszcza oko

Mi się podoba pomysł. Tak teraz myślę, czy w Polsce nakręcą kiedyś taki o rodzimej gwieździe - trochę śpiewających kobiet się wybiło na takich programach. Faceci coś nie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Witka

PostWysłany: Pon 17-02-2014, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzeba przyznać, że każda taka historia jest trochę podobna, człowiek prowadzi walkę o swoje marzenia, ale oczywiście przeciwności losu mu na to nie pozwalają, lecz w końcu zwycięża. Tylko żeby nie było, że ja jestem na nie. Lubię takie filmy z happy endem. Uśmiechnięta A akurat występy Pottsa widziałam w sieci wiec też trochę zdążyłam poznać jego historię.
Kitaj - wydaje mi się, że w Polsce po sukcesie w taki programie jest wielkie BUM, a potem gdzieś ta nowa gwiazda znika w tłumie. Chyba Kamil Bednarek jest wyjątkiem. Cool
Powrót do góry

Sunflower36

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się że tak, bo są mega pozytywne, motywują do działania a przy okazji to dobry sposób na podniesienie kogoś na duchu. Bardzo szczęśliwa Tak jak Billy Eliot, mi dodał sporo pewności siebie. Uśmiechnięta

Podpis „Jawa różni się od snu natężeniem myśli (...)”
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Czw 27-02-2014, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno nie każda histoira z talent show nadaje się na film (choć można popuścić wodze fantazji i wtedy bedzie...), ale akurat ta historia naprawdę jest piękna i wzruszająca. Wczoraj byłam i płakałm - ze wzruszenia i ze smiechu <3.
Powrót do góry

Witka

PostWysłany: Pią 28-02-2014, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak to prawda, że dają motywację i pozytywną energię - przynajmniej "Masz Talent". Poza tym, w filmie można było odnaleźć i wzruszające momenty i sporo angielskiego humoru. Bardzo szczęśliwa Bardzo mi się podobał i uważam, że akurat ta historia była warta nakręcenia filmu na jej postawie.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 28-02-2014, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ciągnie mnie na filmy, w których od początku wiadomo jak się skończy. Nie znam tej historii, może i wzruszająca, poruszająca, ale mało takich? Puszcza oko
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pią 28-02-2014, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie się spodobał Masz talent, dla mnie bardziej niż meta (skoro już ją znam w przypadku Paula Pottsa) liczy się droga, która do szczęśliwego finału podążał i tego byłam bardzo ciekawa.
Film spodobał mi się, bardzo optymistyczny i pozytywnie nastrajający. Dodam jeszcze, że nie tylko humor ang. jest świetny, także mamy próbkę rewelacyjnego humory włoskiego... Warto.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: