Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maz ciagle klamie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudia1991

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 17-08-2017, 22:14    Temat postu: Maz ciagle klamie. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam. Szukam porady moze ktoras z Was byla w podobnej sytuacji.. A mianowicie jestesmy z mezem malzenstwem od nie calego roku mamy slicznego 5 miesiecznego syna ale mam z moim mezczyzna straszny problem. Ciagle klamie znika z domu nie raz na kilka dni zabiera nasze wspolne pieniadze nie mowuac mi o tym. Nawet nie wiem ile razy rozmawialam z nim prosilam o szczerosc ale nic nie skutkuje. Wczorqj zapewnial mnie ze juz nigdy mnie nie oklamie ze zaczniemy od nowa a dzis znowu wyszedl wylaczyl telefon i bez yzasaenienia wzial 400 zl z mojego portfela ktore byly przeznaczone na remont auta. Najlepsze ze wrocilam z pracy zrobil mi kapiel az sie zdziwilam a on to zrobil zebym nie widziala ze te pieniadze bierze. Juz od miesiaca powaznie zastqnawiam sie nad rozwodem i mowilam mu o tym bo rujnuje nas z dnia na dzien coraz bardziej a z drugiej strony slubowalam mu ze go nie opuszcze. Chcialabym mu pomoc ale nie mam jak bo nawet nie wiem co sie dzieje. Co zrobic z takim mezczyzna probowac nadal jakos do niego dotrzec czy juz to olac i poswiecic sie dobru dziecka. Moze miala ktoras z was podobny problem i potrafi mi jakos doradzic. Jestem bardzo zdolowana tym wszystkim i nie wiem jak mam postapic. Czekam na porade. Pozdrawiam serdecznie Klaudia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Elizka001

PostWysłany: Pią 18-08-2017, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli już na tak wczesnym etapie małżeństwa Twój mąż kłamie i się dziwnie zachowuje to boję się myśleć co może być później. Dla mnie nie do pomyślenia jest fakt, iż mój partner miałby znikać beż żadnych wyjaśnień, a do tego brać nasze pieniądze nie mówiąc na co. Może Twój mąż wpadł w jakieś kłopoty, albo ma jakiś nałóg? Musisz z nim poważnie i stanowczo porozmawiać bo nie widzę innej możliwości ratowania tego związku. W małżeństwie jest się na dobre i na złe, ale w tym przypadku definitywnie Twój mąż Ciebie oszukuje i nie mówi prawdy. Ja no Twoim miejscu, jeślibym nie uzyskała wyjaśnień jego dziwnego zachowania to bym się nie oglądała i odeszła. Nie ma nic gorszego w związku jak tajemnice i kłamstwa.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 18-08-2017, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może jedynie terapia wstrząsowa na niego zadziała, czyli wystaw mu walizki za drzwi, skoro rozmowę i dane Ci słowo ma gdzieś.
A jak pytasz gdzie był i co zrobił z pieniędzmi, to co odpowiada?
Masz dziecko i ono jest najważniejsze. Czego się nauczy od takiego ojca? Jak kłamać i wynosić pieniądze z domu? Albo się ogarnie i będzie chciał rozwiązać problem (przyzna się do problemu/nałogu/głupoty), albo będziesz się tak bujała z typkiem do końca życia i do końca życia będziesz nieszczęśliwa.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 19-08-2017, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Popieram dzastek. Twój mąż to oszust i w dodatku złodziej, który okrada najbliższe osoby. Na to nie ma rady. Jeśli odpuścisz pokażesz mu, że może tak roboć i nic się nir stanie. Teraz dziecko jest malutkir i nie rozumie ale urosnie i bedzie na to patrzec i brac przyklad z takiego ojca. Walizki za drzwi i niech się ogarnia. Jak się nie ogarnie to nie widzę tego dalej.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 01-09-2017, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nic innego nie napiszę niż dziewczyny wyżej.
A chociaż raz powiedział na co bierze ciągle gotówkę?

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

AnetkaDziwosz

PostWysłany: Czw 14-12-2017, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też się z Wami zgadzam, ja bym na coś takiego nie pozwoliła. Brak zaufania, szczerości to najgorsze, co może w związku być.
Powrót do góry

ula990

PostWysłany: Sob 10-02-2018, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tak miałam z byłym chłopakiem i dlatego już jest moim byłym Bardzo szczęśliwa Jednak gdy już w gre wchodzi małżeństwo to lepiej dowiedzieć się w czym leży sprawa
Powrót do góry

redlipkap

PostWysłany: Pon 28-05-2018, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Facet, który kłamie to nie jest partner, ani osoba, która zagwarantuje Ci wsparcie. Weź kopnij dziada w d.... i nawet jak na początku będziesz tęsknić i będzie ci ciężko, to kiedyś podziękujesz za tę radę Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Paniklara

PostWysłany: Pon 04-06-2018, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

o rany, jestescie malzenstwem od niecalego roku i juz takie akjcje? A ile sie znaliscie wczesniej? pewnie niedlugo skoro macie juz 5 miesięczne dziecko to pewnie ciąża was popchnela do slubu?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: