Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mąż przy porodzie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beti

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 09-01-2007, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej Binio!
Gratuluję zimnej krwi, ja przeżyłam to samo!!! więc wiem jak to jest!!!!
z tym, że sama się nie zawiozłam tylko wezwałam taksówkę...Mój mąż co prawda, rano musiał wstać bo miał iść do pracy no i jak się zorientował, że nie ma mnie i "szpitalnej" torby to od razu zadzwonił do mnie i w końcu dotarł na porodówkę (z nieświeżym chuchem) i dzielnie asystyował przy porodzie!

Podpis Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty mojego życia!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 09-01-2007, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Beti napisała:
Hej Binio!
Gratuluję zimnej krwi, ja przeżyłam to samo!!! więc wiem jak to jest!!!!
z tym, że sama się nie zawiozłam tylko wezwałam taksówkę...Mój mąż co prawda, rano musiał wstać bo miał iść do pracy no i jak się zorientował, że nie ma mnie i "szpitalnej" torby to od razu zadzwonił do mnie i w końcu dotarł na porodówkę (z nieświeżym chuchem) i dzielnie asystyował przy porodzie!

Dobrze, że chociaż zdążył Puszcza oko

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Binio

Zodiak: Lew
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 09-01-2007, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To miło, że zdążył. Mój niestety dowiedział się o synku 2 godziny od urodzenia....Mimo wszystko też genialna historia.
Co do palenia Jewel, to zanim wyjechałam z domu paliłam, zanim zeszła Mama mnie odprowadzić na izbę też paliłam i przed samym szpitalem to samo. Ale jak kolejne kilka dni miało być bez, to trzeba było na zapas (ŻARTUJE), adrenalina działała.
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Wto 09-01-2007, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja Ci się z tymi papierosami wcale nie dziwię. Bardzo szczęśliwa

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

Binio

Zodiak: Lew
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 09-01-2007, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śmiech śmiechem, mówisię, że papierosy palone w ciąży powodują niższą masę urodzeniową dziecka! Ciekawe co by bylo gdybym nie paliła (Artur 4035g)?
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 09-01-2007, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Binio napisała:
Śmiech śmiechem, mówisię, że papierosy palone w ciąży powodują niższą masę urodzeniową dziecka! Ciekawe co by bylo gdybym nie paliła (Artur 4035g)?

Dobrze, że wszystko jest w porządku i dziecko jest zdrowe. Ja niestety uważam, że palenie w ciąży to totalny brak odpowiedzialności za dziecko i egoizm.

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 09-01-2007, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Binio może byłoby 5500? Puszcza oko

Uważam tak jak Kasia ale o tym mamy już wydzielony temat Cool

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój był wzorowy przy porodzie. Zaczęłam rodzić w sobotę. Chciałam jeszcze coś zjeśc i bez problemu skoczyliśmy jeszcze do knajpki. POtem do domu na prysznic i dokładnie obliczał kiedy będę miała kolejny skurcz. Potem zawiózł mnie do szpitala i czekał cierpliwie aż mnie dokładnie zbadają na izbie przyjęc. Potem posiedział kilka godzin ze mną na porodówce. Potem lekarka stwierdziła że trzeba mnie przewieżć na patologię i kazała mu jechać do domu. Po trzech godzinach znów był przy mnie bo stwierdzili ze jednak muszą mnie mieć pod bokiem na porodówce w boksie. I tak siedział przy mnie przez kolejną dobę. W samym rodzeniu też mi pomagał - bo z taką położną mnie wyginali abym mogła urodzić - bo Zuza nie bardzo miała ochotę sama wyjść. Tak więc spisał sie super.Zobaczymy jak będzie teraz Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój K. "poród" oglądał przez okienko w drzwiach, później, jak mnie wieźli na salę pooperacyjną, dał mi buzi i podziękował za śliczną córeczkę Bardzo uśmiechnięta

Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia- ty miałaś cesarkę? Dobrze pamiętam? Rodziłaś w Dublinie? -Tam mąż też nie może być przy operacji?
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślałam, że Kasia rodziła w Raciborzu i że sn Uśmiechnięta Wydawało mi się, że gdzieś dawno w jakimś wątku tak czytałam Śmiejąca się

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam cesarkę w Polsce w Raciborzu. Niestety mąż nie może nawet stać za plecami (a szczerze mówiąc zza tych drzwi zobaczył dużo więcej, w zasadzie wszystko). Tu, w Dublinie, nie wiem, czy bym się zdecydowała na poród. O lekarzach słyszy się tu bardzo niepochlebne opinie, chyba, że są to Polacy...

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to jednak miejscowość pamiętałam Uśmiechnięta

Szczerze mówiąc to nie wiem czy bym chciała męża przy cc... przy porodzie sn to jakoś tak inaczej Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:

Szczerze mówiąc to nie wiem czy bym chciała męża przy cc... przy porodzie sn to jakoś tak inaczej Uśmiechnięta

Ja bardzo chciałam, żeby K. był ze mną, stał za głową i trzymał mnie za rękę Bardzo uśmiechnięta A tak, za głową stała pani anestezjolog (przemiła zresztą) i wycierała mi łzy Bardzo uśmiechnięta W ogóle nie widziałam pierwszej reakcji K., jak zobaczył dziecko, a on teraz mi nie chce powiedzieć, czy poleciały mu łzy, czy nie Puszcza oko

Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Czw 11-01-2007, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To częściowo i ja pamietałam. Myślałam że miałaś cc ale tam - i wydawało mi się ze tam mąż może być przy cc. Dlatego zdziwiłam się jak wspomniałaś o okienku w drzwiach.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

Skocz do: