Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mąż przy porodzie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Mówi, że jak był przy robieniu, to będzie przy rodzeniu

dobre, powiem to kiedyś R. i go nastrasz że ma stać przy mnie. Ja zawsze powtarzałam "sama sobie dziecka nie zrobiłam", wiec konsekwencje i obowiązki trzeba podzielić.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie wyobrażam sobie porodu bez mojego B. Zresztą i mój narzeczonek chce być przy tym. Zresztą jego anjwiększym marzeniem jest zobaczyć nasze dziecko zaraz po wyjściu z mojego brzucha, czyli takie właśnie sine i wybrudzone w śluzie jak mówi agatka1984. Nie uważam, żeby mój widok zraził B do tego stopnia, że nie chciałby się później ze mną kochać. Przecież podczas porodu będzie siedział przy mojej głowie, a nie gapił się w moją kuciapkę.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wyobrażam sobie rodzić sama dziecka, rozmawiałam z J kilka razy o tym i on chce być w tym szczególnym momencie ze mną. Na pewno nie jest to piękny widok ale przecież takie jest życie. Nie zawsze wyglądamy super a wydaje mi się, że urodzenie dziecka jest tak niesamowitym momentem naszego życia zarówno dla nas jak dla naszych facetów,że nie powinnyśmy im tego odbierać bo " w ty momencie brzyko wyglądamy"! Zresztą to jest indywidualna sprawa i jeżeli kobieta woli być sama to ja to w pełni rozumiem ale sobie szczerze mówiąc tego nie wyobrażam.

Powiem wam jeszcze jedno jak pl35 rodziła Zuzkę to D był razem z nią do samego końca, praktycznie pomagał jej rodzić, wszystko widział. Jak potem się z nim widzieliśmy to on był taki z tego dumny! Cieszył się jak dzieciak! Dumny był z peelka, że tak dzielnie sobie radziła. Doceniał ją za to co zrobiła dla niego i dla jego rodziny. To było naprawdę cudowne widzieć jak on to przeżywa, jakie było to dla niego ważne. Mój J widziałam,że wziął sobie do serducha jak jego brat się zachowywał i myślę,że równie pięknie będzie mnie wspierał Puszcza oko
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sob 20-01-2007, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agatka1984 napisała:
Ej mój mąz też by bardzo chciał być przy porodzie. Mówi, że jak był przy robieniu, to będzie przy rodzeniu Puszcza oko (hipotetycznie tak mówi)

Dobre, hehe. Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Moj tez chcialby byc przy porodzie.
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sob 20-01-2007, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisała:
Jewel napisała:
Wiecie co ostatnio gadałam o tym z K. i mi powiedział, że bardzo by chciał być przy porodzie a to dlatego że jest ogromna więż między dwoma osobami i że zanim zdecydowałby się mnie zdradzić to by 10 razy pomyślał zanim by to zrobił bo pomyślałby o tym ile przeszliśmy. Że jakby wiedzieli faceci co ich kobiety przeżywają to bardziej byłi by wdzięczni i traktowali swoje kobiety lepiej.

Jewel, gdzie Ty znalazłaś takiego faceta? Podejrzliwa Podejrzliwa Co za zrozumienie!

Pozazdrościć Cool

Dwa lata temu się przyczepił i już został Puszcza oko

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 20-01-2007, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel Ty po prostu go przygarnęłaś Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Puszcza oko
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sob 20-01-2007, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiem wam, że myślałam że faceci bardziej strachliwi są a tutaj miłe zaskoczenie......dobrze że mamy takich chłopów.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Czw 17-01-2008, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odświeżam wątek bo jak dla mnie w miarę na czasie.

Mąż przy porodzie??? Jak najbardziej, pod warunkiem, że on sam będzie tego chciał.

Mój na szczęście chce. Moje dwie koleżanki ostatnio rodziły. Przy pierwszej męża nie było i bardzo narzekała, że nikt jej nawet pić nie podał, o jakimkolwiek innym wsparciu nie było mowy.
Mąż drugiej był, trzymał za rękę, zrobił pierwsze zdjęcie, masował plecy a potem wpadł do nas i opowiadał mężowi to co trzeba i mi to co trzeba. Oboje są baaaardzo zadowoleni i ubożsi o 250zł. bo tyle poród rodzinny kosztuje. No cóz...

A jakie plany w zwiazku z porodem macie Wy dziewczyny?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 17-01-2008, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy ja bym chciala zeby D byl ze mna jak juz pewnego dnia bede rodzic Podejrzliwa
W sumie nawet nie wiem czy on by chcial byc....

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

grzybowa

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 17-01-2008, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie przy porodzie był zarówno małżonek jak i siostrunia. Choć przyznam szczerze, że obecności siostry nie planowałam Puszcza oko Odwiedziła mnie jak akcja porodowa się rozkręcała (o czym ja nie wiedziałam) a że nikt nie miał przeciwko jej obecności więc nam towarzyszyła.
I powiem jedno: super duet stworzyli z moim mężem. Nie wyobrażam sobie by ich nie było przy narodzinach Hani.
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna

PostWysłany: Czw 17-01-2008, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przy pierwszym porodzie maz byl obecny od poczatku do konca. Jak sie zdecydujemy na drugie to tez bedzie. Spisal sie na medal.

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 18-01-2008, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie przy pierwszym porodzie był: mój mąż, moja mama, moja teściowa i mój teść. Personel płakał ze śmiechu Bardzo szczęśliwa Fajne przeżycie, chociaż bardzo ekstremalne w takich warunkach.
Przy drugim porodzie był już tylko mój mąż i nie wyobrażam sobie, żebym rodziła sama. Ktoś najbliższy powinien być, żeby dodać otuchy a nawet po to, by móc się na kimś wyżyć, kiedy bardzo boli Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Pią 18-01-2008, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo chciałam rodzić bliźniaki naturalnie. Nie było mi dane.
A szkoda, bo chciałam mieć męża przy sobie. Był za ścianą, ale pierwszy zobaczył dzieci...bo mi je zabrali od razu jak wyjęli, chyba dlatego, że jak zobaczyli pierwszego Antka, który ważył 1470 g i był taaaki malutki to od razu go poszli zbadać. I dobrze.
Powrót do góry

Tulipanek

Zodiak: Panna

PostWysłany: Pią 18-01-2008, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze nie wiem czy Paweł będzie przy mnie.
Bardzo bym chciała, ale nie zamierzam go namawiać.
Na początku mówił, że nie ale widzę ostatnio, że raczej będzie
przy mnie, każe mi załatwiać szkołę rodzenia, interesuje się
szpitalem, położną, salą po porodzie itp.
Zobaczymy, jeszcze mamy parę miesięcy.

Podpis Szczęśliwa Żonka - 29 kwiecień 2006
Szczęśliwi rodzice - 15 czerwiec 2008
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Pią 18-01-2008, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tulipanek napisała:

każe mi załatwiać szkołę rodzenia,

A w moim mieście nie ma szkoły rodzenia a chętnie bym sobie pochodziła na takie zajęcia. Jak już Tulipanek zaczniesz do takiej szkoły chodzic opowiedz mi co ciekawego tam robicie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 6 z 13

Skocz do: