Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mąż przy porodzie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Binio

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do porodu i mojego męża to należało by założyć osobny rozdział. Chce być przy porodzie i za pierwszym razem też chciał, chodził ze mną do szkoły rodzenia itp..., ale nie wyszło. Kiedyś Wam napiszę co się stało, ale to będzie lincz w biały dzień na moim mężu.

Jeśli chodzi o brzuch to się zgadzam jest dużo większy i wcześniej go widać. U mnie pewnie to też kwestia tego, że nie wróciłam do wagi sprzed pierwszej ciąży, a już zaczęłam tyć na drugą.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

uciekł w połowie? Bardzo szczęśliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Binio

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gorzej!
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Binio bo robię się coraz nbardziej ciekawa..... Podejrzliwa Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Binio

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No coż "nie dojechał" to delikatnie powiedziane...Możecie zacząć zgadywać, co zmalował, że go nie było. A patem opiszę Wam jak było naprawdę. Ciekawa jestem czy ktoś wpadnie na taki pomysł?
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Binio lubisz się droczyć z nami Bardzo szczęśliwa
Może pomylił szpitale????? Bardzo uśmiechnięta

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

elwira napisała:
Binio lubisz się droczyć z nami Bardzo szczęśliwa
Może pomylił szpitale????? Bardzo uśmiechnięta

Albo rodzące!
Powrót do góry

Binio

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, ani jedno, ani drugie. Obie opcje są ciekawe, ale prawdziwa jest dużo lepsza....
Powrót do góry

antenka

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zemdlał zanim zaczęłaś rodzić ??
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

skoro zrobił coś strasznego to ja bym obstawiła że sie na mecz zapatrzał, mówie tak bo nie zdziwiłabym sie jakby mi sie to przytrafiło.
Powrót do góry

Binio

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie nie nie i jeszcze raz nie.
Było to tak (proszę już mojego męża nie linczować, bo swoje dostał. Patrzymy-wy i ja, na tę historię z uśmiechem !!!):
Piątek wieczór, trzy dni przed terminem i pierwsze skurcze- przynajmniej tak mi się wydawało (racja), nieregularne, prawie bezbolesne, ale są. Kładę się do łóżka z zamiarem pójścia spać, budzę się kilka razy w nocy. Generalnie nic się nie zmienia, czekam do rana. Sobota rano. Odwożę męża do pracy i idę na umówione KTG. Jest sobota więc robią je na izbie przyjęć. Przy okazji mówię lekarce, że mam skurcze od wczoraj wieczora. Badanie odśrodkowe nie wykazuje nic. Robimy KTG, też nic. Pani doktor z całą czujnością odsyła mnie do rodziców z przykazaniem pojawienia się za 4 godziny. Skurcze są i coraz bardziej bolą, ale nie są nieprzyjemne. Wracam na izbę po 4 godzinach. W środku bez zmian, KTG nie zapisało skurczu, bopapier się zaciął! Następnego nie doczekało się biedne urządzenie. Skoro bez zmian- jadę do domu. Oczywiście jakby co mam wracać. Obiad u teściowej. Mnie coraz bardziej boli idę do łazienki (teraz wiem, ale wtedy nie, że to co wypadło to był czop śluzowy!), boli coraz bardziej i częściej. Myślę: Pewnie Artur kopie mnie po plecach, brzuch miękki. Dzwonią znajomi czy wpadniemy do nich wieczorem. W sumie czemu nie, ale najpierw na izbę. Jak będzie dobrze to idziemy, jak nie to zostajemy. Bada mnie pielęgniarka i mówi, że bez zmian. Mogę wziąć no-spę i wypić drinka, bo mam skurcze przepowiadające, a urodzę za 2 tygodnie najwcześniej. Skoro tak to jedziemy do znajomych. Mąż honorowo obiecuje, że nic nie wypije. Oczywiście jest sympatycznie, gadamy, ja biorę no-spę i apap, potem drugą, ale boli coraz bardziej….Panowie politykują. Jest godzina po 1 w nocy, sprowadzam zalanego męża do auta, jadę do domu, boli już fest. Mąż kładzie się spać, ja nie mogę, więc idę do wanny z ciepła wodą. Wychodzę po 40 minutach i już nie daję prawie rady się ubrać. Biorę swoją torbę porodową, klnę na męża (on śpi jak zabity i ledwo kuma), wychodzę z domu idę do auta, dzwonie do mamy, że po nią jadę bo coś się dzieje. Podjeżdżam pod dom rodziców (dojazd zajmuje mi 15 minut), wypalam papierosa, wychodzi Mama. Nic jej nie mówię, bo po co! Jedziemy na izbę (5 minut od domu), a tam znajoma ani doktor i pielęgniarka z uśmiechem witają mnie o 2.30 w drzwiach. Oczywiście skurcze co 7 minut, rozwarcie 2cm, za chwilę 3. Pomiary, listy, dokumenty i wio na blok! Tę część pomijam. BOLAŁO!!!!
Niedziela 6.10 rodzi się Artur. Jest śliczny ma 56 cm, waży 4035g, dostaje 10 pkt. Oczywiście cały czas informuję męża o postępach pisząc mu sms-y. Jak włączy telefon t się dowie co słychać. Godzina 8 telefon od………męża. Skrucha i pytanie gdzie leżymy….(Napisałam mu, że może by nas odwiedził skoro ma syna!). Był 8.30 w szpitalu z rzeczami dla Gada itp. Ale jaja były, bo wpadł na moich, już świadomych rodziców. Przyjechał taksówką jak tylko mógł najszybciej.

Wersja męża: wstaję rano, patrzę jej nie ma. Pojechała spać do matki bo się wkurzyła. Wchodzę do łazienki, widzę woda w wannie. Myślę, że raczej się nie kąpałem wieczorem. Włączam telefon i dostaję smsa jednego, drugiego itd. Czytam: Zostaję! Rodzę!..........(tu opis poszczególnych faz w skrócie) Masz syna, może byś nas odwiedził?!

Same widzicie, że nic tylko boki ze śmiechu zrywać!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no nieźle, nie obraź sie ale dla mnie to mało śmieszne by było. Oczywiście to był wypadek i męża nie ma co linczować, co za ironia że akurat wtedy sie ubzdryngolił.
Powrót do góry

Binio

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem, że wtedy śmieszne to nie było. Ale z czasem człowiek nabiera dystansu i potrafi się sam z tego śmiać.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie przy nastepnym dzisiusiu będzie ostrożniejszy Bardzo szczęśliwa Ale zrządzenie losu niezłe.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z czasem wszystko wygląda inaczej , mino wszystko radze abyś na 3 dni przed porodem na wszelki wypadek nie zabierała go na zadną impreze hehe Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Skocz do: