Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Mazury
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 13-06-2007, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

modliszka napisała:
Mnie jeszcze na Mazurach nie było i baaardzo chcę pojechać w tym roku. Macie jakieś ulubione miejsca? warte polecenia?

Jak dla mnie Ostróda jest fajoska. Puszcza oko
Ale to bardziej Warmia. Uśmiechnięta
Na Warmii byłam też w mieścince Sałkowice. Tam to jest po prostu nieziemsko. Bardzo szczęśliwa Jak by się czas zatrzymał przed II Wojną Światową. Uśmiechnięta
Powietrze swojskie, Puszcza oko krówki na polach się pasą, cisza, spokój,... taka typowa wiejska sielanka. Bardzo szczęśliwa
Jak by ktoś chciał się tam wybrać to bardzo polecam Pensjonat Megi w Sałkowicac. Mają własny zarybiony staw, kilka kotków, psa bernardyna, przepyszną kuchnię i w ogóle boski-wiejski klimat. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Binio

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 13-06-2007, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie wróciłam z Cierzpięt nad j. Mokrym. http://www.stanicawodna.republika.pl/
Wypoczywam tam już kilkanaście lat i serdecznie polecam.
Powrót do góry

modliszka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 13-06-2007, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję babeczki Bardzo szczęśliwa Zaraz przejrzę oferty w obu miejscowości Bardzo szczęśliwa

Podpis 'Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś'
Powrót do góry

nanna2222
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 13-11-2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja od urodzenia mieszkam na Mazurach Bardzo szczęśliwa Woda, lasy to istny raj dla duszy i ciała.

Podpis Całe moje życie to Ty - Wszystkie moje noce i dni...

18.08.2007- Nasz ślub
25.03.2009 - Narodziny naszego Synka
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 15-11-2009, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kochane jeżeli chciałybyście wybrać sie na mazury polecam siebie.
Pomogę załatwić , polecę wam odpowiednie miejsca Uśmiechnięta
Powrót do góry

lover

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Sro 27-01-2010, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mieszkam w Iławie na Warmi ;P
Uważam,ze najelpsze miejsce na wypoczynek to Szałkowo,Jażdżówki,Siemiany.
Miejsa te są superponieważ można spotkać tu ciekawych ludzi,są bary i sklepy,słoneczko,piasek,plaża,można pożeglować i oczywiście odpocząć pod namiotami bo są pola namiotowe.Puszcza oko
Śmiejąca się

Podpis ''Chcę trochę czasu,bo czas leczy rany.''
Powrót do góry

monika_2721

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 22-03-2010, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:

Na Warmii byłam też w mieścince Sałkowice.

10 km ode mnie Puszcza oko A musze sie przyznac ze nigdy tam nie bylam Zakłopotana
Powrót do góry

lady_jagodka

Zodiak: Waga

PostWysłany: Wto 23-03-2010, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeziora mazurskie.. prawdopodobnie jeden z 7 cudow swiata (dokladnie niewiem jak potoczylo sie glosowanie). Ja mieszkam w pieknym miescie Elk, jest cudnie polecam wszystkim.To prawda ze na Mazuracj bieda tzn trudno bardzo z praca, a poza tym duzo wiosek.
Gizycko jest rowniez pieknym miastem.

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 29-05-2010, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niemal całe poprzednie wakacje spędziłam na Mazurach. Wiele zwiedziłam i jeśli mogę Wam coś polecić, to przede wszystkim:
- spływ kajakowy po rzece Krutyń,
- Wilczy Szaniec w Gierłoży, niedaleko Kętrzyna,
- standardowo: Mikołajki, Giżycko, Mrągowo (w Mrągowie warto odwiedzić wioskę indiańską) - ale latem są to typowe turystyczne miejscowości pełne ludzi, imprez i hałasu.
- Aby odpocząć, polecam zjechać z trasy pomiędzy dużymi miastami, mazurska przyroda jest cudna! Warto zatrzymać się nad dowolnym jeziorem, gdzieś gdzie jest spokój i cisza. Polecam Nowe Guty k.Orzysza, oraz piękne miasto Ryn i jego cudne okolice !! Puszcza oko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 31-05-2010, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika_2721 napisała:
10 km ode mnie Puszcza oko A musze sie przyznac ze nigdy tam nie bylam Zakłopotana

Warto wybrać się tam nawet na przejażdżkę rowerową, bo 10 km to bardzo blisko. Puszcza oko
A mogę spytać czy Twoje okolice to bardziej Morąg czy Pasłęk?
Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

atkas

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 02-06-2010, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku wybieram się na wakacje właśnie na mazury, mam nadzieję, że będzie chciało mi się tam wrócić Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika_2721

PostWysłany: Wto 08-06-2010, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulunius, bardziej PAsłęk Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 08-06-2010, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika_2721 napisała:
Ulunius, bardziej PAsłęk Bardzo szczęśliwa

Piękne okolice. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

monika_2721

PostWysłany: Wto 08-06-2010, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Naprawdę ci się podobają moje strony?
Jest kilka miejsc które warto zobaczyć Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 08-06-2010, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też bardzo lubię Mazury i mam sentyment, bo urodziłam się w Olecku i mieszkałam tam do 5-go roku życia. Teraz przyjeżdżam tam raz na kilka lat do rodzinki i baaardzo mi się podoba i żałuję, że się moja mama wyprowadziła stamtąd Skonsternowana .

ulunius napisała:
Jak dla mnie Ostróda jest fajoska. Puszcza oko

Ja ostatnio mam szkolenia w Ostródzie. Rzeczywiście jest tam ładnie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: