Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Mazury
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My wróciliśmy z Mazur przedwczoraj. Uśmiechnięta 4 dni to zdecydowanie za krótko, ale ja się po prostu zakochałam. Cisza, spokój, czysto, bez ludzi (bo pewnie przed sezonem). Byliśmy we wsi Kruklanki niedaleko Giżycka, wieś piękna, czysta z ładnym ryneczkiem, zadbana. Pływaliśmy kajakami i rowerkami, pływałam z psiurem. To było jezioro Gołdapiwo. Uśmiechnięta Mieliśmy mało czau, ale zobaczyliśmy mosty w Stańczykach, w Gołdapi obkupiłam pieska bo taniutko tam bardzo. Chciałam jeszcze zobaczyć twierdzę Boyen w Giżycku ale niestety zostałam przegłosowana bo byliśmy jeszcze ze znajomymi. Niezdecydowana Wrzucę Wam zdjęcia jak się z nimi uporam. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O to byłaś bardzo blisko moich terenów Złośliwa.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yakamoz- i jak Ci się podobała moja Gołdap?
Piękne okolice prawda?

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

graszka

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jezu...Zawsze chciałam pojechac na Mazury . Ale obiecuję , że w tym albo nastepnym roku to zrobię Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zania112 napisała:
Yakamoz- i jak Ci się podobała moja Gołdap?
Piękne okolice prawda?

Zaniu byliśmy przejazdem, ale bardzo fajne miasto. A okolice po prostu przepiękne. Uśmiechnięta Mogłabym tam mieszkać. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

kaju

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w tym roku jadę na obóz na Mazury na 2 tygodnie. Będę pływać na łódkach i robić kurs na patent. Uśmiechnięta
Ciekawa jestem czy mi się spodoba, nigdy nie byłam na żaglach.

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam RajgródUśmiechnięta. Miejscowość w połowie drogi między Augustowem a Grajewem. Do Augustowa jakieś 20 km.

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry

Sandra21

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 09-04-2015, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mieszkaliśmy w Jaworzno,nasz gospodarz miał łódkę z której można było korzystać bezpłatnie w cenie noclegu. Idealna na rybki. Dość ciężka dla dwóch osób w tym jednej kobiety do przeniesienia. Na szczęście blisko jest jeziorka. Blisko las - w nim sarny widzieliśmy i grzybki zbieraliśmy. Plaża w sąsiedniej wiosce. Malownicze tereny na wycieczkę rowerową. Miejsce też miałam kiedyś przez kogoś polecone. Właściciel domu w wieczór przyjazdu robi wieczorek zapoznawczy z pozostałymi gośćmi, można postrzelać z wiatrówki u niego na ogródku, zrobić ognisko.Byliśmy 2 lata temu nie wiem jak jest teraz.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

buziaczek88

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 07-05-2015, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na majowy weekend wybrałam się z przyjaciółmi do miejscowości Florczaki. Polecam Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Szekla

PostWysłany: Czw 26-11-2015, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja Mazury odkryłam dwa lata temu... zaczęłam prace w szkole żeglarstwa. Patrząc na to z boku bardzo polecam zwiedzanie Mazur od strony wody. Super na jachcie albo spędzić tydzień leżąc brzuchem do do góry i opalając się lub po prostu pouczyć się żeglarstwa i w ten sposób solidnie napracować na żaglach. Ale przygoda niezapomniana Uśmiechnięta

Podpis <a>rejsy na mazurach</a>
Powrót do góry

Marlenka_1998

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukaj po necie. Mazury piękne i łatwo coś ustrzelić w miarę taniego

Podpis Cześć ^^ Bardzo szczęśliwa jestem Marlena, mieszkam w Łodzi, 18 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry

zrodlana

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 17-12-2017, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mazury są przepiękbne i można tam odpocząć.
Powrót do góry

Chanelka85

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 28-03-2018, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakiś czas temu byłam z mężem w miejscowości Poniatowa i świetnie spędziliśmy ten czas i nocowaliśmy w Hotelu Słowik w którym bylo znakomite wyżywienie, stół bilardowy, wifi a w lato mozna popływać po pobliskim jeziorze.
Powrót do góry

Kiti

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 24-08-2018, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tam jest pięknie!!! Polecam są miejsca gdzie jest cisza i spokój. Pełen relax
Powrót do góry

thelonewolfv2it

PostWysłany: Czw 13-09-2018, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej. Ciężko jest nie przyznać racji, że w czasie urlopowym niezwykle znaczącą funkcję sprawują kwestie bezpieczeństwa. Warto w tym okresie stosować się do przeróżnego rodzaju wskazówek oraz sugestii. W oko wpadły mi porady takie jak na polisaturystyczna.pl/poradniki/wczasy-z-dzieckiem-w-barcelonie-5-waznych-wskazowek atrakcje turystyczne Barcelona (polisaturystyczna.pl). Uważacie, że są one ok?

Podpis Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona – Jean Jacques Rousseau
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: