Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble do dziecinnego pokoju.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gochaas

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy ktoś z was ma łóżczko-sofę? takie rozwiązanie wydaje się bardzo wygodne i bardzo praktyczne.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gochaas napisała:
Czy ktoś z was ma łóżczko-sofę? takie rozwiązanie wydaje się bardzo wygodne i bardzo praktyczne.

Czy wygodne... to różnie bywa, no ale na pewno praktyczne rozwiązanie. Puszcza oko
A w jakim wieku dziecko ma spać na tej sofie?

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 18-09-2010, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dla Mayi kupilam lozeczko, ktore przerabia sie na lozko. To bardzo praktyczne rozwiazanie bo mala do tej pory na nim spi, a ma 4 latka. Szczerze polecam. O tyle, ze lozeczko jest wieksze niz standardowe.

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 20-09-2010, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Paula napisała:
Ja dla Mayi kupilam lozeczko, ktore przerabia sie na lozko. To bardzo praktyczne rozwiazanie bo mala do tej pory na nim spi, a ma 4 latka. Szczerze polecam. O tyle, ze lozeczko jest wieksze niz standardowe.

I ja takie samo łóżeczko kupiłam dla swojej córci.
Łóżeczko ma większe wymiary, bo 140x70 a nie 60x120, a potem można przerobić je na zwyczajne łóżko.
Moim zdaniem to fajna sprawa, bo nie będę musiała za jakiś czas szukać nowego łóżka i dopasowywać go do mebelków, które kupiłam w komplecie z łóżeczkiem.
Tak więc na kilka lat powinnam mieć problem z głowy. Puszcza oko

Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Sro 22-09-2010, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój synek ma 3 latka ale myślę o czymś takim

on ma 140cm długości więc wydaje mi się że w sam raz na dłuży czas.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 23-09-2010, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gochaas mnie się te mebelki podobają.
Taka sofa na kilka lat powinna wystarczyć. Puszcza oko

Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Czw 23-09-2010, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też myślę, że ona powinna wystarczyć na dość długo. ma długość aż 140cm więc myślę że dziecko w 3klasie może jeszcze na nim spać.
ale jak zobaczyłam ten film haha Bardzo szczęśliwa http://www.youtube.com/user/MebleMamama#p/u/2/JsH5uxK_w3g to stwierdzam że kupię łóżeczko ja uda na się zaciążyć Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

docha84

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 27-09-2010, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajna szafa z tablicą, podoba mi się Uśmiechnięta szkoda, że mam już meble, ale może przerobię je trochę i zrobię tablice dla młodego Podejrzliwa
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Wto 28-09-2010, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdzieś czytałam, że można kupić i pomalować meble taką specjalną farbą, po której potem dziecko rysuje kredą. ale fakt, że takiego uroku to napewno nie będzie miało. ale ciekawa jestem jak taki patent się sprawdza.
Powrót do góry

docha84

PostWysłany: Wto 28-09-2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Są farby tablicowe i nawet magnetyczne, takich właśnie mam zamiar użyć, takiego efektu jak tutaj na pewno nie będzie, to jednak będzie to tylko biała szafa z pomalowanymi drzwiami, a nie z oryginalną tablicą producenta, ale myślę, że warto spróbować, zwłaszcza, ze nie planuję póki co zmiany mebli, może przy następnym dziecku, wtedy tą serię rozważę Puszcza oko
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Wto 16-11-2010, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytałam, że teraz sa takie meble a dokładnie łóżeczka, które sa obite materiałami, które łatwo pochłaniają zapachy niemowlęce, przez co stymuluje się zmysł węchu.
Powrót do góry

docha84

PostWysłany: Sro 17-11-2010, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś czytałam o stymulowaniu zmysłów malucha, było tam właśnie o tym, że dziecko czuje i rozpoznaje swój zapach, zapach mamy i polecali wkładać do łóżeczka "coś znajomego", co uspokajało dziecko, wiec pewnie z tymi materiałami o to samo chodzi, dziecko czuje, że jest u siebie
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Pią 19-11-2010, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyli coś w tym jest, jak produkują meble, łóżeczka obite materiałami pochłaniającymi zapachy.
Powrót do góry

smile

PostWysłany: Pon 06-12-2010, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się podoba ten zestaw:

Klasycznie i prosto, ale tak lubię.

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 07-12-2010, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śliczne mebelki.
Też lubię taki klasyczny styl. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: