Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble kuchenne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

One są równej długości. Ściana frontowa trzyma się najniższej szuflady i ta szuflada się wysuwa jak otwieramy szafkę/szufladę. Te szuflady/koszyki wyżej wysuwają się osobno. Żebyś widziała z góry wszystko co jest w dolnej szufaldzie - bo górne masz wsunięte. Chcesz zobaczyć co masz w środkowej to wysuwasz szafkę główną/dolną i wysuwasz środkowy kosz. Uśmiechnięta

Tu widać jak to wygląda:
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Aurinko Bardzo uśmiechnięta .

Dołączone po 2 minutach 25 sekundach:

Kolejne moje pytanie: kuchenkę mikrofalową lepiej trzymać na blacie czy zrobić półkę na nią? Pytam, bo ja chcę tą drugą wersję a mój mąż skłania się ku tej pierwszej.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak postawisz na blacie, to zabierze miejsce robocze. Niby można ustawić coś na mikrofalówce, ale nie powinno się - jednak po coś te otworki są. Puszcza oko
Jak masz dość nisko szafki i powiesisz ją pod szafkami to zostanie Ci taka dziura pod mikrofalówką. Zależy co potrzebujesz postawić. U moich rodziców się sprawdziło, bo mieliśmy taki opiekacz, który stoi właśnie pod mikrofalówką i jak go używamy to tylko się go wysuwa. Uśmiechnięta
Tak to wygląda, na takich podpórkach, a nie typowej półce, tylko u rodziców wisi wyżej troszkę, bo nie mają aż tak nisko szafek.

Jeśli robiłabym nową kuchnię to mikrofalówkę bym zabudowała mniej więcej tak:
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRCHXoeWTn0du2EuhnVl16pNsl7gaWLPAe1tNQr3cIb7bcxbrD3TpPQG6Og

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata ja bym zrobiła (jeśli masz miejsce) blokowo wszystkie sprzęty, czyli piecyk i nad nim mikrofalówkę. Zaleta jest taka, że nie będziesz 'nurkować' do pieca podczas na przykład pieczenia ciasta. U nas tak jest i to jest super wygodne. Uśmiechnięta
A co do mebli to polecam szuflady głębokie. Nasza kuchnia jest cała w szufladach i mamy tam i talerze i garnki i jakieś przyprawy, makarony, galaretki, ryże etc. Dodatkowo cargo jest przydatne na środki czystości do kuchni, czyli płyn do mycia naczyń, tabletki do zmywarki, mleczko do zlewu i takie tam.
A co do tych malutkich szufladek, o które pytałaś to ja bym odpuściła. Rodzice takie mają i są mało praktyczne, bo nie wiadomo co do nich wsadzić. Oni tam chowają kluczyki do auta, papierosy, notesik i długopisy, czyli pierdółki, na które zawsze się znajdzie miejsce.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kuchenkę mam na blacie obok lodówki. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Agata ja bym zrobiła (jeśli masz miejsce) blokowo wszystkie sprzęty, czyli piecyk i nad nim mikrofalówkę. Zaleta jest taka, że nie będziesz 'nurkować' do pieca podczas na przykład pieczenia ciasta. U nas tak jest i to jest super wygodne. Uśmiechnięta

Ja właśnie nie chcę blokowo, piekarnik będzie pod płytą czyli standardowo. Zresztą kupiłam specjalny piekarnik, który schładza drzwiczki podczas pieczenia więc mam pewność, że Młody się przez przypadek nie poparzy.

Dzięki za uwagi odnośnie tych małych szufladek, tak też myślałam że służą one jedynie do trzymania głupot, więc rzeczywiście je sobie odpuszczę.

I właśnie o to mi chodziło Aurinko ! Ja mam taką koncepcję na mikrofalówkę i będę musiała do niej przekonać małża.

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
I właśnie o to mi chodziło Aurinko ! Ja mam taką koncepcję na mikrofalówkę i będę musiała do niej przekonać małża.

Przekonaj. Uśmiechnięta Skoro macie małą kuchnię, to szkoda marnować miejsce na blacie. Zresztą w końcu kto więcej w tej kuchni przebywa? Śmiejąca się
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Zresztą w końcu kto więcej w tej kuchni przebywa? Śmiejąca się

Ale najwięcej do powiedzenia ma zazwyczaj facet. Śmiejąca się

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Ale najwięcej do powiedzenia ma zazwyczaj facet. Śmiejąca się

W kuchni? A po co? Śmiejąca się
Najwięcej do powiedzenia powinna mieć osoba, która najwięcej czasu spędza w tym miejscu. Chyba, że u Ciebie Agata jest równy podział w kuchni, więc nie masz wyjścia i musicie z mężem iść na kompromisy. Śmiejąca się
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko to była ironia... Przewraca oczami

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Aurinko to była ironia... Przewraca oczami

Moje pierwsze zdanie też. Śmiejąca się
W drugim to tylko nawiązalam do wcześniejszej wypowiedzi i dokończyłam swoją z poprzedniego postu.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata moj piekarnik niby tez schladza drzwiczki, guzik prawda. Niezdecydowana Jest mega goracy i musze na malego uwazac.

Mikrofala wiszaca moim zdaniem nie wyglada zbytnio fajnie, moi rodzice mieli. Ja wole na blacie. Uśmiechnięta

A co szafek, to takie na makaron jak pokazala Aurinko, ale ja mam pionowa, wezsza, wydaje mi sie fajniejsza taka mala sprytna. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pią 29-06-2012, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Agata moj piekarnik niby tez schladza drzwiczki, guzik prawda. Niezdecydowana Jest mega goracy i musze na malego uwazac.

Szymek na szczęście jest uczulony na to, że nie wolno dotykać piekarnika więc nawet tam nie podchodzi, ale nie wiem co mu kiedyś do głowy wpadnie.

Wstępna koncepcja mebli już jest. Jak uda mi się na jutro załatwić urlop to pojedziemy wybrać i umówić się z facetem na pomiar.

Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 29-06-2012, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nadzieje, ze u Ciebie jednak chlodzenia zadziala i pewnie tak bedzie. Ja moze czegos nie umiem haha. Bardzo szczęśliwa

Pochwal sie jak zamowisz. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 29-06-2012, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasza kuchnia jest tak mała, że na długość wchodzi jedynie zlew, kuchenka oraz jeden blat. Zrobienie czegokolwiek jest raczej ciężkie, a już w dwie osoby to w ogóle. Planujemy po drugiej stronie przy luksferach również umieścić blat. Tylko w sumie nie wiem jak by to funkcjonowało. Czy któraś z Was ma w kuchni takie rozwiązanie?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: