Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble na których się zawiedliśmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joanna1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 27-09-2007, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wogóle te meble, które teraz są robione to szmelc. Zwykła płyta wiórowa przykryta okleiną a przy tym droga. Dostałam w spadku po babci segmet do jadalni. Piękne ciemnie mebelki z drewna dębowego: 1 wielka 3 skrzydłowa szafa i dwie witryny. Trzech facetów ledwo je wniosło do nas na piętro.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 27-09-2007, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba nie mam takich mebli...
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Czw 27-09-2007, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Moje meble nie wytrzymały pierszej przerowadzki, a miałam ich już 8. Najlepsze, to te stare dębowe meble. Ale one są drogie i niestety cięzkie.
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 27-09-2007, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się nie zawiodłam na żadnych ale chyba nigdy nie skusiłabym się na meble z IKEI. Większość mebli w domu mamy robionych na zamówienie i nie ma z tym problemów. Teraz rodzice chcą kupić sypialnię w Black Red White - ale się trochę boją, bo meble wyglądają średnio solidnie a tanie nie są.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 28-09-2007, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat ja mam wiekszosc mebli z IKEA i naprawde nie mam powodu do narzekan Puszcza oko
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stół rozkładany z serii INDIANA - po kilku miesiącach zaczęła odpryskiwać okleina z brzegów... kwasny
Powrót do góry

anusiak8989

Zodiak: Lew

PostWysłany: Sob 28-03-2009, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szafa 'ola' z Abry- ładna, ale zbyt delikatna. Wściekła

Ostatnio zmieniony przez anusiak8989 dnia Sob 28-03-2009, 19:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 28-03-2009, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Meble z BRW są drogie ale kiepskiej jakosci. Nie polecam.
Powrót do góry

jotemka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 03-09-2009, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

alanml napisała:
Meble z BRW są drogie ale kiepskiej jakosci. Nie polecam.

Zgadzam się mam kenta, nie polecam!!!! Nigdy nie kupię tego czegoś Diablica lub Bardzo wściekła
Jednym słowem kent to papierowe meble (okleina z papieru) ech Niezdecydowana
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 06-09-2009, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mam Kenta i zgadzam się że okleina jest okropna bo od razu robią się na niej rysy. I klejenia się beznadziejne bo po krótkim czasie zaczął się klej na zewnątrz wydobywać Przewraca oczami .

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

truskawka02

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja do salonu meble sama projektowalam i rozrysowalam jak maja byc zrobione Złośliwa wczesniej poogladalam gotowe juz meble i to co mi sie spodobalo poprostu wybralam Uśmiechnięta efekt niesamowity Puszcza oko i cena przystepna:)

Podpis Rób to co kochasz, a nie to co Ci każą...
Powrót do góry

sisi

Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja odradzam meble kuchenne o wysokim połysku- mam czarne i średnio co 3godzine wymagają mycia, bo ciągle są na nich paluszki malutkiej bratanicy,a nawet jak nikt ich nie dotyka to jakoś tak się nieładne robią i znów trzeba je umyć. Oczywiście nie czyszczę ich co chwila, ale raz dziennie to na pewno trzeba, żeby jakoś to wyglądało. A meble nie byle jakie bo za 14 tysięcy komplet kuchenny, więc aż serce pęka:(( Płacze lub Bardzo smutna

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 22-12-2009, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odradzam mebli z TESCO,masakra masakra masakra.
Jeśli chodzi o blaty, NIGDY BIAŁYCH, non stop trzeba wycierać. Po wylanej herbacie mam znaki.

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

Jesienna

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 23-12-2009, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mam meble po dziadkach i myślę, że meble mogły by odziedziczyć co najmniej moje wnuki.. Te meble były wykonane niesamowicie dokładnie i starannie. Są drewniane, a nigdzie się nie wypaczają. Wszystkie zamki i zawiasy działają jak trzeba. Teraz wszystko jest produkowane tak, żeby trzeba było to zmieniać co kilka lat.. od części samochodowych.. po meble. Ja kupiłam łóżko i meble do sypialni w Ikei. O ile łóżko i materac są super to meble niestety były uszkodzone, a ponieważ zorientowałam się już jak je prawie w całości złożyłam to nie było szans na reklamacje. Na szczęście dało się do zakamuflować, ale myśl, że wydałam tyle pieniędzy za towar, który nie spełnia jakości nieco mnie drażni.
Powrót do góry

kasiam

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 31-05-2010, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam szczerze meble kuchenne które na wymiar zrobili mi z firmy MBLU, dokladnie takie jak chciałam no i przedewszystkim dosyć tanio. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: