Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Meble

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TopGun999

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 27-06-2018, 19:43    Temat postu: Meble Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć. Za niedługo zbliża się moją okrągła rocznica ślubu, więc razem z żoną stwierdziliśmy,że przyszykujemy jakąś większą imprezę pod domem. Myśleliśmy żeby dokupić jakieś nowoczesne meble ogrodowe, ławki itd. Czy możecie nam polecić jakąś firmę z której byliście zadowoleni? Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

TopGun999

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 13-07-2018, 13:56    Temat postu: Re Meble Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć. Za niedługo zbliża się moją okrągła rocznica ślubu, więc razem z żoną stwierdziliśmy,że przyszykujemy jakąś większą imprezę pod domem. Myśleliśmy żeby dokupić jakieś nowoczesne meble ogrodowe, ławki itd. Do tej pory znalazłem taką firmę /reklama/ może ktoś zna? ozdrawiam
Powrót do góry

Samsonka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 25-07-2018, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy nie lepiej kupic cos na dluzej... skoro to wasza rocznica to co wam szkodzi ;p zaszalejcie Uśmiechnięta A tak na powaznie to zobacz taki chociazby solidny duzy stol jak chociazby ten model carmen z salonu agaty z orzecha włoskiego bedzie wam sluzyl latami a nie tylko na imprezie... pozniej spokojnie spasujecie go z jadalnia bo jest na tyle klasyczny, ze nie powinno byc klopotu z polaczeniem nawet najbardziej modernistycznego wnetrza. Zreszta bedzie tez swietna pamiatka dla was
Powrót do góry

Ody

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 30-10-2018, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Naturalnie, że lepiej kupić coś porządnego na lata.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: