Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Męczący kaszel w ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 07-05-2017, 19:39    Temat postu: Męczący kaszel w ciąży Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Drogie ciężarówki. Od świąt męczy mnie kaszel. Zaczęło się tym, że trochę bolało mnie gardło, ale miód+domowe sposoby dały rade. Niestety, został mi kaszel który męczy mnie niesamowicie. Byłam u rodzinnej i powiedziała, że normalnie dałaby mi antybiotyk, ale ciąża i wiadomo -" poczeka Pani do poniedziałku, jak nie przejdzie to wypisze antybiotyk". Wczoraj już mnie tak męczył, że pojechałam wieczorem na pogotowie, żeby dali jakiś dumox czy co innego bo tym kaszlem jeszcze wywołam poród (jestem w 36tc). PO 2 godzinach siedzenia w kolejce, usłyszałam tylko "miód, cytryna, witamina C i wapno". Nie to, że chce tak bardzo antybol, ale już zwyczajnie zaczynam się bać. Wiecie jak to jest jak ma się taki męczący kaszel, że aż brzuch boli - to ja mam taki właśnie w ciąży.

Może miałyście podobny problem i jakoś wasi lekarze sobie z nim poradzili, bez antybiotyku? Robię inhalacje z soli, psikam takim czymś jak Goldisept. Mam zmieniony głos, we czwartek rodzinna mówiła że w oskrzelach mi furczy, a w sobotę na pogotowiu mówili, że mam czysto osłuchowo. Jak sobie z tym poradzić. Gardło mnie nie boli, nie mam temp.

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 07-05-2017, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Idź jutro do rodzinnej i niech Ci da antybiotyk. Jest wiele leków, które można brać w ciąży. Chyba lepiej, żebyś się teraz wyleczyła, niż gdybyś chora miała urodzić i od razu dziecku kaszleć w twarz Puszcza oko.

Czasami po chorobie zostaje kaszel na kilka tygodni, ale bez przesady.
A jaki to kaszel? Suchy/ mokry?
Na mokry dobry jest syrop z cebuli lub buraka.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 09-05-2017, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatecznie udałam się do lekarza homeopaty. Przypisała mi jakieś granulki i jest już lepiej, aczkolwiek kaszel nie miną całkowicie. Zobaczymy do weekendu. Mam się wygrzewac.

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: