Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Medycyna estetyczna w Rzeszowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isia

PostWysłany: Pon 08-04-2019, 7:58    Temat postu: Medycyna estetyczna w Rzeszowie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaki gabinet medycyny estetycznej w Rzeszowie możecie polecić? Chciałabym się wybrać na botoks na twarz i byc może na powiekszenie ust ale nie wiem w sumie gdzie wykonają to dobrze....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 08-04-2019, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam Art Derma Clinic.
Jest to miejsce o miłej atmosferze ,od czasu do czasu odwiedzam je od lat. I wykonałam tam wiele zabiegow....
Moja opinia jest ciagle tak samo dobra,bo jestem najzwyczajniej bardzo zadowolona.
Wiem,że jak cos sobie zrobię to nie będę wyglądała jak Zombi, ale za to bardzo naturalnie.
Daję tutaj kontakt:
https://artdermaclinic.pl/medycyna-estetyczna/toksyna-botulinowa-botox

Myślę, że również powinnaś być zadowolona z ich podejścia.
Powrót do góry

wiola438

PostWysłany: Czw 11-04-2019, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na pewno ze swojej strony mogę polecić Magiczną Klinikę, są również w Rzeszowie - https://magicznaklinika.pl/ . Robiłam u nich lipolizę - super sprawa, szczególnie jeśli zbliża się wiosna czy lato i trzeba pokazać trochę ciała. Wreszcie mam sylwetkę o jakiej zawsze marzyłam. Lekarze są mili, zawsze służą fachową radą i przede wszystkim znają się na tym co robią. Sporym plusem są dość niskie ceny jakie proponują za zabiegi.
Powrót do góry

kosanoztra

PostWysłany: Sob 13-04-2019, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiola438, a na czym dokładnie polega zabieg lipolizy? Coś kiedyś obiło mi się o uszy. Mnie głównie przeszkadzają boczki, których nie mogę się pozbyć... Ćwiczenia średnio pomagają, z resztą jestem już zrezygnowana ;(
Powrót do góry

wiola438

PostWysłany: Nie 14-04-2019, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Da mnie to jedyna opcja, treningi i dieta nie dają efektu o jakim marzyłam (ale czego oczekiwać po 2 ciążach?). Lipoliza to redukcja tkanki tłuszczowej nie tylko z brzucha, ale i ud, podbródek, ręce, plecy, pośladki. To nieinwazyjny zabieg tzw. mezoterapii lipolitycznej Lipo Lax+ akurat w Magicznej klinice. Na konsultacji wszystko Ci wyjaśnią.
Powrót do góry

kosanoztra

PostWysłany: Pon 15-04-2019, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brzmi ciekawie. A czy taki zabieg jest bardzo bolesny? Na sam widok igły robi mi się słabo... Nie ukrywam, że chciałabym wreszcie cieszyć się zgrabną sylwetką tym bardziej, że cena nie jest jakaś strasznie wygórowana...
Powrót do góry

wiola438

PostWysłany: Czw 18-04-2019, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, zabieg nie jest bardzo bolesny. Wiadomo, możesz odczuwać jakiś delikatny dyskomfort podczas nakłuwania ale nie powinno Cię to przerażać. Wydaje mi się, że spokojnie go zniesiesz. Na konsultacjach z resztą wszystko Ci wyjaśnią.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: