Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Menopauza w młodym wieku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kieka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 05-01-2016, 13:57    Temat postu: Menopauza w młodym wieku Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mam 27 lat i niestety cierpię przez menopauzę. Jest to rzadkie w tym wieku ale jednak. Przeszłam operacje wycięcia jajników i tym wypadku jest to możliwe. Leczę się hormonalnie. Dla dziewczyn, które również się zmagają z tą przypadłością polecam menopauzin, mnie on pomógł na uderzenia gorąca i spadek kondycji włosów i paznokci, bo to towarzyszy właśnie menopauzie. Skład jest bardzo przyjazny dla organizmu, u mnie poprawił również stan zmęczenia, bo byłam okropnie nie do życia, najlepiej leżeć tylko w łóżku.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: