Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mikołajki.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
Jak się nie ma dzieci, to się hoduje dziecko, które mamy w sobie, drogie świeżo upieczone mamusie Złośliwa.

Ja tam wolę swojego wewnętrznego dziecka nie hodować, za dużo energii mnie kosztowało żeby je uśpić. Złośliwa

Dla Zuzy też prezentu nie mamy, tzn. ja nie mam - jak tam Luby, nie wiem. Złośliwa
Za mała jeszcze na prezenty mikołajkowe. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
Jak się nie ma dzieci, to się hoduje dziecko, które mamy w sobie, drogie świeżo upieczone mamusie Złośliwa.

Czyli naciąganie na prezenty? Śmiejąca się
Zuza za mała, ale Tymek starszy o 4 dni już nie, dlatego dostanie grzechotkę. Śmiejąca się
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No pewnie, że tak Uśmiechnięta. Każda okazja dobra, żeby wyłudzić od mężulka prezencik Złośliwa.
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czekam na prostownice od mikolaja. Mam nadzieje, ze nie zapomnial co chcialam.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dopiero dziś sobie uzmysłowiłam, że to już jutro.
U nas zwykle Mikołaj zostawiaj coś w nocy w butach, ale w tym roku chyba to ominę i prezent będzie wieczorm, bo nic jeszcze nie kupiłam mężowi. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mężowi dam Mikołaja z czekolady. Dla dzieciaków kupiłam słodycze, pomarańcze i po małej zabawce Puszcza oko .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eewelka napisała:
Dzastek, będziesz tylko w czapce? Złośliwa

To zależy, czy zechcę odwiedzić go w pracy, czy jednak poczekam do wieczora jak do mnie przyjedzie. Nieprzyzwoity Śmiech do łez
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja co roku razem ze swoim rodzeństwem rano 6 grunia znajdowaliśmy podłozone przez rodziców skarpety z łakociami. Czuje, że się jutro rozbeczę rano... Mój A. uznaje Mikołajki takie typwe za święto dla dziciaków i dostałam już dziś tak normalnie perfum. Moze i ma racje ale i tak mi będzie niesamowicie smutno i tęskno.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Irish na pewno będzie Ci smutno, ale co zrobić. Tą tradycje kontynuuj jak będziesz mieć swoje dzieci Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 06-12-2011, 6:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co znalazłyście pod poduszkami? Śmiejąca się
Ja nic. Zdegustowany Śmiech do łez
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 06-12-2011, 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam, że prostownica naszykowana. Bardzo szczęśliwa Ale dostanę pewnie po pracy. Bardzo uśmiechnięta

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 06-12-2011, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dostałam zasłonkę prysznicową w krowie łaty. Uśmiechnięta
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 06-12-2011, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Co znalazłyście pod poduszkami? Śmiejąca się
Ja nic. Zdegustowany Śmiech do łez

Ja też nic. Gwiżdżący

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 06-12-2011, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dopiero muszę iść kupić T. prezent. Dostanie grafikę Mleczki, po raz drugi. Raz już mu dałam, ale gdzieś wsiąkła i do dzisiaj nie możemy znaleźć. Diablica lub Bardzo wściekła Wiem, że go lubi (ja zresztą też) i będzie nam pasować do przedpokoju. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 06-12-2011, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Ja też nic. Gwiżdżący

Ja też nic. Gwiżdżący
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: