Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Mikołajki.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamillka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 13:45    Temat postu: Mikołajki. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak w temacie.
Jutro mikołajki, czy robicie jakieś prezenty swoim najbliższym?

Ja się właśnie zastanawiam, od wielu lat kupowaliśmy sobie po drobiazgu, przeważnie słodycze.

W tym roku dochodzi mi jeszcze rodzina przyszłego męża. Sama nie wiem czy ich też obdarowywać drobiazgiem.

Podpis Wyczekiwany z wielkim utęsknieniem,
wśród tylu dni i tylu godzin,
a jednak krzykiem, nie milczeniem,
ogłasza światu cud narodzin.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupię Mikołaja z czekolady i podrzucę mężowi w laczki- jak wstanie rano to będzie niespodzianka. Uśmiechnięta
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U Nas pewnie też słodkości, zważywszy na to, że na codzień nie jemy prawie w ogóle słodyczy Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My sobie robimy jakieś drobne prezenty - mąż kupuje mi jakąś rzecz, o którą jęczę od dawna, ja jemu coś mniejszego i górę ulubionych słodkości, bo przepada za słodyczami Puszcza oko. Dziś kupiłam też bilety do kina na film, który bardzo chce zobaczyć, także będzie zadowolony Uśmiechnięta. A poza tym dwie fajowe skarpety na prezenty, powrzucam tam słodycze Uśmiechnięta.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepszej koleżance kupiłam taki koszyczek ze słodyczami, kawą i jakimiś świeczkami zapachowymi. Dwie takie dobre koleżanki dostaną czekoladowego Mikołaja, a dla J. szykuję pudełko-niespodziankę i wręczę mu je osobiście w czerwonej mikołajowej czapce. Śmiejąca się
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzastek, będziesz tylko w czapce? Złośliwa

Ja jakieś drobiazgi szykuję. Przeważnie słodycze, więc i jutro tak będzie.
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam tylko dla A. drobiazg. Kupiłam mu opakowanie czekoladek w kształcie grzybków z wiórkami kokosowymi. Wyglądają obłędnie, jakby spadło na nie trochę śniegu. Wiem, że zje ze smakiem, bo jest czekoladowym łasuchem. No i jeszcze pójdziemy do teatru - wczoraj na grouponie znalazłam dwa bilety za 70 zł, wiec od razu kupiłam.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My sobie w tym roku nie robimy prezentu na mikołaja.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, ja kupiłam sweter ukochanem i sama też dostanę coś praktycznego. Uśmiechnięta
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My z K. nic sobie nie kupujemy bo i tak u nas jest masa innych okazji do prezentów w grudniu więc kolejny jest zbędny. Puszcza oko
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nic sobie nie kupujemy, jak dla mnie 6 grudnia jest dla dzieci. Uśmiechnięta
Powrót do góry

BrokenAngel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jutro pojadę do mojego D i zrobię mu niespodziankę. Uśmiechnięta Będę myślę doskonałym prezentem. Puszcza oko I pewnie coś słodkiego mu zawiozę bo uwielbia słodycze. Bardzo szczęśliwa

Podpis Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni - Carlos Ruiz Zafón
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Nic sobie nie kupujemy, jak dla mnie 6 grudnia jest dla dzieci. Uśmiechnięta

Też tak myślała, ale teraz zwątpiłam. Śmiejąca się

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas w mikołajki są zawsze tylko słodycze. Z większymi prezentami czekamy do Świąt. Prezent
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak się nie ma dzieci, to się hoduje dziecko, które mamy w sobie, drogie świeżo upieczone mamusie Złośliwa.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: