Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Mi這嗆. Film S豉womira Fabickiego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
sunflower

P貫: Kobieta
Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 07 Mar 2011
Sk康: Krak闚

PostWys豉ny: Sro 27-03-2013, 11:13    Temat postu: Mi這嗆. Film S豉womira Fabickiego Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Mi這嗆" - filmowa historia skomplikowanej relacji ma鹵e雟kiej trzydziestolatk闚, kt鏎ym pozornie nie brakuje niczego do szcz窷cia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek r闚nie spe軟ia si w swojej pracy. Wsp鏊nie urz康zaj mieszkanie, spodziewaj si dziecka. Wydaje si, 瞠 nic nie jest w stanie zburzy ich zwi您ku. Maria jednak zataja pewne wstrz御aj帷e wydarzenie, kt鏎e zmienia nie tylko j, ale tak瞠 ich zwi您ek.

Obsada: Marcin Doroci雟ki, Julia Kijowska, Adam Woronowicz, Agata Kulesza.

S造sza豉m 瞠 to dobry film, chc si wybra bo dawno nie widzia豉m M. Doroci雟kiego na du篡m ekranie Bardzo u鄉iechni皻a.

Podpis "Je瞠li kochasz, czas zaw貞ze znaj苓ziesz, nie maj帷 na趴et ani jed要ej chwi衍i."
"Kiedy 鄉ieje si dziec虺o, 鄉ieje si ca造 鈍iat." 15.11.2015r Serduszko
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Do陰czy豉: 26 Wrz 2007
Pochwa: 1

PostWys豉ny: Sro 27-03-2013, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie obejrz ani w kinie, ani w zaciszu domowym. Do polskich film闚 mam uraz i tylko znane nazwisko albo dobra obsada jest w stanie mnie zaci庵n望 przed ekran.
Dodatkowo Doroci雟ki w obsadzie robi swoje. Blee

Podpis Niezwyk貫 mo積a spotka na 軼ie磬ach zwyk造ch ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powr鏒 do g鏎y

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 07 Mar 2011

PostWys豉ny: Sro 27-03-2013, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisa豉:
Nie obejrz ani w kinie, ani w zaciszu domowym. Do polskich film闚 mam uraz i tylko znane nazwisko albo dobra obsada jest w stanie mnie zaci庵n望 przed ekran.
Dodatkowo Doroci雟ki w obsadzie robi swoje. Blee
W豉郾ie ja mam inne odczucie co do Doroci雟kiego Z這郵iwa, a 瞠 mam voucher do ko鎍a kwietnia to si wybior na ten film Bardzo szcz窷liwa.

Podpis "Je瞠li kochasz, czas zaw貞ze znaj苓ziesz, nie maj帷 na趴et ani jed要ej chwi衍i."
"Kiedy 鄉ieje si dziec虺o, 鄉ieje si ca造 鈍iat." 15.11.2015r Serduszko
Powr鏒 do g鏎y

kineszka

Do陰czy豉: 31 Sty 2013

PostWys豉ny: Sro 03-04-2013, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam g逝pi pro軸. By豉m w kinie na tym filmie i pech chcia 瞠 by豉 awaria 10 minut przed zako鎍zeniem. I nie wiem jak si to sko鎍zy這 Smutna. Czy kto z Was m鏬豚y zdradzi mi zako鎍zenie, stan窸am na momencie kiedy g堯wni bohaterowie poszli do 堯磬a i pok堯cili si o to 瞠 on nie chce z ni zje嗆 郾iadania. Mo瞠cie zdradzi mi zako鎍zenie?
Powr鏒 do g鏎y

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 02 Wrz 2011
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Wto 09-04-2013, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kineszka napisa豉:
Mam g逝pi pro軸. By豉m w kinie na tym filmie i pech chcia 瞠 by豉 awaria 10 minut przed zako鎍zeniem. I nie wiem jak si to sko鎍zy這 Smutna. Czy kto z Was m鏬豚y zdradzi mi zako鎍zenie, stan窸am na momencie kiedy g堯wni bohaterowie poszli do 堯磬a i pok堯cili si o to 瞠 on nie chce z ni zje嗆 郾iadania. Mo瞠cie zdradzi mi zako鎍zenie?

Ale kicha - nie pomog, bo przysz豉m tu po opini o filmie, ale opcja wkurzaj帷a...
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach