Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Milosc na zawsze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 10-01-2008, 14:53    Temat postu: Milosc na zawsze Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prawdziwe historie: Miłość na zawsze
Forever Love
Film obyczajowy, USA, 1998

reż. Michael Switzer

scen. Joyce Heft Brotman

wyst. Reba McEntire, Tim Matheson, Bess Armstrong, Heather Stephens, Scott Foley

Lizzie (Reba McEntire) i Alex Brooks (Tim Matheson) !ą się w sobie od pierwszego wejrzenia i biorą ślub. Po pewnym czasie na świat przychodzi ich córka, Emma. Gdy mijają kolejne dwa lata, dochodzi do tragedii. Lizzie dostaje udaru i zapada w śpiączkę. Zrozpaczony Alex - wbrew radom lekarzy - zabiera żonę do domu i sam troskliwie zajmuje się ukochaną. Pomaga mu jej przyjaciółka - Gail (Bess Armstrong) i jej mąż Jerry (Andrew Buckley). Mijają lata. Gdy partner Gail ginie w wypadku, osamotniona kobieta znajduje oparcie w Aleksie i dorastającej Emmie (Heather Stephens). Nieformalnie tworzą oni rodzinę. I właśnie wtedy - po dwudziestu latach snu - Lizzie niespodziewanie budzi się ze śpiączki. Musi przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Mimo okazywanej jej troski, czuje, że stała się swoim bliskim obca. Postanawia jednak walczyć. Dzięki sile charakteru na nowo poznaje siebie i stara się odnowić więzi z mężem i córką. Scenariusz filmu został zainspirowany prawdziwą historią.
Zapraszam dzis o 21.30 na TVN

Dołączone po 9 godzinach 21 minutach 20 sekundach:

Czy ktos ogladal dzis ten film ???
Ja ogladalam i bylo warto Uśmiechnięta

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gonia14

PostWysłany: Pią 11-01-2008, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oglądałam. Podobał mi się , lecz czarno widzę , aby taka sytuacja powtórzyła się w każdym związku.
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 11-01-2008, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam jednym okiem. Film dla mnie taki przeciętny - jakiś łatwo przewidywalny.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 11-01-2008, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ogladalam, nie mam tvn, ale nie lubie przewidywalnych fimow Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: