Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Mi這嗆 w internecie
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Single w dzia豉niu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
babka

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 20 Lip 2016
U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Sro 20-07-2016, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnym sposobem na poznanie nowych os鏏 s te tzw. szybkie randki. Ja nie mog si pochwali tak histori, bo swojego m篹a pozna豉m przez znajomych, ale moja kole瘸nka bywa豉 na takich szybkich randkach kilkakrotnie i teraz szykuje si do 郵ubu z poznanym tam ch這pakiem U鄉iechni皻a Nigdy nie wiadomo, gdzie czyha mi這嗆, a takie randki oko w oko oszcz璠zaj rozczarowania, jakie czasem ma miejsce, gdy nawi您ujemy znajomo嗆 w sieci, a po kilku miesi帷ach spotykamy si na 篡wo i czar pryska. Od kole瘸nki mam namiary na firm, wi璚 mog w jej imieniu poleci randki organizowane przez /reklama/
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Lantier

P貫: M篹czyzna

Do陰czy豉: 05 Lut 2017

PostWys豉ny: Czw 09-02-2017, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej je郵i m篹czyzna zwyczajnie do kobiety. Kobiety mog r闚nie poznawa m篹czyzn bezpo鈔ednio. Pami皻am, jak podesz豉 do mnie pewna dziewczyna i powiedzia豉, 瞠 mnie zauwa篡豉 wcze郾iej i zrobi貫m na niej wra瞠nie. Czy jej si uda這? Tak:)
Internet marnuje tyle czasu i tak cz瘰to rozczarowuje, 瞠 ja ju po這篡貫m na nim krzy篡k, je郵i chodzi o poznawanie p販i przeciwnej.

Podpis youtube.com/watch?v=VRRhDniFZxo Mo瞠 komu pom鏂Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

t璚zowababka

Do陰czy豉: 29 Sty 2017

PostWys豉ny: Nie 12-02-2017, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To prawda, internet niszczy prawdziwe relacje. Ludzie zapominaj, 瞠 mog wskoczy na kaw albo zaczepi kogo przypadkowo na mie軼ie... Straszne.
Powr鏒 do g鏎y

AleksandraOla

Do陰czy豉: 13 Lut 2017
U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Pon 13-02-2017, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cho z drugiej strony internet pomaga nam utrzymywa kontakt. mam wielu znajomych z kt鏎ymi bez internetu by這by ciezko tak cz瘰to rozmawai.
Powr鏒 do g鏎y

anno15

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 20 Kwi 2017

PostWys豉ny: Sob 22-04-2017, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam uwa瘸m, 瞠 trzeba utrzyma balans. INternet daje sporo mo磧iwo軼i ale mo瞠 zabi nasze relacje.
Powr鏒 do g鏎y

Bhysea

Do陰czy豉: 26 Mar 2017
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Pon 01-05-2017, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

t璚zowababka napisa豉:
To prawda, internet niszczy prawdziwe relacje. Ludzie zapominaj, 瞠 mog wskoczy na kaw albo zaczepi kogo przypadkowo na mie軼ie... Straszne.

Wszystko zale篡 ... Ja z internetu korzystam w pocz徠kowej fazie znajomo軼i, a ju wyja郾iam co mam na my郵i - ostatnio korzystam z aplikacji na smartfona FlirtCards - ciekawych ludzi pozna豉m. No a teraz z jedn z tych os鏏 si umawiam w realu U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

szpileczka909

Do陰czy豉: 24 Wrz 2018

PostWys豉ny: Czw 20-12-2018, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Je瞠li chcecie poznawa osoby, umawia si na ranki to zobaczcie darmowy serwis randkowy https://randkuj.my/ Zak豉da si profil i mo積a zacz望 szuka interesuj帷ych nas os鏏. Na tym serwisie nie ma fikcyjnych kont.
Powr鏒 do g鏎y

azalia79

Do陰czy豉: 29 Lip 2018

PostWys豉ny: Pi 18-01-2019, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem to dobry pomys dla ludzi, kt鏎zy chc kogo poznac. Wiele par w豉郾ie tak pozna這 partnera. Moja przyjaci馧ka korzysta z portalu https://www.erodate.pl/ I twierdzi 瞠 pozna豉 kilka fajnych os鏏.
Powr鏒 do g鏎y

Zakochana35

Zodiak: Kozioro瞠c
Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 19 Mar 2019

PostWys豉ny: Wto 19-03-2019, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macie jeszcze inne sposoby na pozbycie si samotno軼i?
Powr鏒 do g鏎y

Midori

Do陰czy豉: 05 Sie 2019

PostWys豉ny: Pon 05-08-2019, 2:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z t mi這軼i w internecie to te trzeba uwa瘸, nigdy nie wiadomo na kogo mo積a trafi, zawsze ostro積ie do tego podchodzi豉m. Przez d逝gi czas u篡wa豉m tindera ale tam to prawie ma這 kiedy nawin掖 si kto z kim mo積a sensownie porozmawia albo nawi您a relacj kt鏎a nie opiera si jedynie na seksie. Z internetowych mog poleci https://bagla.pl/ , spotka豉m tam raz ca趾iem mi貫go faceta i spotykali鄉y si jaki czas, nie wypali這 ostatecznie z powodu odleg這軼i. P鏦i co dalej jestem singielk i nie wiem co ze sob zrobi Niezdecydowana
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Single w dzia豉niu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach