Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Mi這嗆 w internecie
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Single w dzia豉niu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
babka

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 20 Lip 2016
U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Sro 20-07-2016, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnym sposobem na poznanie nowych os鏏 s te tzw. szybkie randki. Ja nie mog si pochwali tak histori, bo swojego m篹a pozna豉m przez znajomych, ale moja kole瘸nka bywa豉 na takich szybkich randkach kilkakrotnie i teraz szykuje si do 郵ubu z poznanym tam ch這pakiem U鄉iechni皻a Nigdy nie wiadomo, gdzie czyha mi這嗆, a takie randki oko w oko oszcz璠zaj rozczarowania, jakie czasem ma miejsce, gdy nawi您ujemy znajomo嗆 w sieci, a po kilku miesi帷ach spotykamy si na 篡wo i czar pryska. Od kole瘸nki mam namiary na firm, wi璚 mog w jej imieniu poleci randki organizowane przez /reklama/
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Lantier

P貫: M篹czyzna

Do陰czy豉: 05 Lut 2017

PostWys豉ny: Czw 09-02-2017, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej je郵i m篹czyzna zwyczajnie do kobiety. Kobiety mog r闚nie poznawa m篹czyzn bezpo鈔ednio. Pami皻am, jak podesz豉 do mnie pewna dziewczyna i powiedzia豉, 瞠 mnie zauwa篡豉 wcze郾iej i zrobi貫m na niej wra瞠nie. Czy jej si uda這? Tak:)
Internet marnuje tyle czasu i tak cz瘰to rozczarowuje, 瞠 ja ju po這篡貫m na nim krzy篡k, je郵i chodzi o poznawanie p販i przeciwnej.

Podpis youtube.com/watch?v=VRRhDniFZxo Mo瞠 komu pom鏂Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

t璚zowababka

Do陰czy豉: 29 Sty 2017

PostWys豉ny: Nie 12-02-2017, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To prawda, internet niszczy prawdziwe relacje. Ludzie zapominaj, 瞠 mog wskoczy na kaw albo zaczepi kogo przypadkowo na mie軼ie... Straszne.
Powr鏒 do g鏎y

AleksandraOla

Do陰czy豉: 13 Lut 2017
U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Pon 13-02-2017, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cho z drugiej strony internet pomaga nam utrzymywa kontakt. mam wielu znajomych z kt鏎ymi bez internetu by這by ciezko tak cz瘰to rozmawai.
Powr鏒 do g鏎y

anno15

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 20 Kwi 2017

PostWys豉ny: Sob 22-04-2017, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam uwa瘸m, 瞠 trzeba utrzyma balans. INternet daje sporo mo磧iwo軼i ale mo瞠 zabi nasze relacje.
Powr鏒 do g鏎y

Bhysea

Do陰czy豉: 26 Mar 2017
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Pon 01-05-2017, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

t璚zowababka napisa豉:
To prawda, internet niszczy prawdziwe relacje. Ludzie zapominaj, 瞠 mog wskoczy na kaw albo zaczepi kogo przypadkowo na mie軼ie... Straszne.

Wszystko zale篡 ... Ja z internetu korzystam w pocz徠kowej fazie znajomo軼i, a ju wyja郾iam co mam na my郵i - ostatnio korzystam z aplikacji na smartfona FlirtCards - ciekawych ludzi pozna豉m. No a teraz z jedn z tych os鏏 si umawiam w realu U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

szpileczka909

Do陰czy豉: 24 Wrz 2018

PostWys豉ny: Czw 20-12-2018, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Je瞠li chcecie poznawa osoby, umawia si na ranki to zobaczcie darmowy serwis randkowy https://randkuj.my/ Zak豉da si profil i mo積a zacz望 szuka interesuj帷ych nas os鏏. Na tym serwisie nie ma fikcyjnych kont.
Powr鏒 do g鏎y

azalia79

Do陰czy豉: 29 Lip 2018

PostWys豉ny: Pi 18-01-2019, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem to dobry pomys dla ludzi, kt鏎zy chc kogo poznac. Wiele par w豉郾ie tak pozna這 partnera. Moja przyjaci馧ka korzysta z portalu https://www.erodate.pl/ I twierdzi 瞠 pozna豉 kilka fajnych os鏏.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Single w dzia豉niu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach