Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mix pytań dotyczących wyprawki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 09-02-2014, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaczynamy planować urządzenie sypialni razem z wszystkimi akcesoriami dla dziecka. Co zaplanować oprócz łóżeczka, komódki i stolika z przewijakiem. Co jeszcze jest istotne i przydatne w takim miejscu?

Podpis Życie jest jak truskawki, gdy już są chcemy się nimi nasycić!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 09-02-2014, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

karolakb napisała:
Zaczynamy planować urządzenie sypialni razem z wszystkimi akcesoriami dla dziecka. Co zaplanować oprócz łóżeczka, komódki i stolika z przewijakiem. Co jeszcze jest istotne i przydatne w takim miejscu?

Ja w sypialni nic wiecej nie planuje. Dzis juz sobie zmierzylismy co i jak poustawiamy. Bedziemy miec komode i lozeczko. Przewijak na lozeczku.

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Divergent

PostWysłany: Nie 09-02-2014, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mielismy w sypialni tylko lozeczko. Wszystkie jego rzeczy od poczatku byly w jego pokoiku, a przewijak mielismy w lazience. Sypialnie mamy niewielka, nie zastawialismy jej dodatkowymi meblami. Jedyne co, to mielsimy kieszonki na lozeczku.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 09-02-2014, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My planujemy też tylko łóżeczko i komodę. Przewijak na łóżeczku. Nie mamy za wiele miejsca, ale też raczej nic więcej nie jest potrzebne- ew. wygodny fotel do karmienia, ale nam się nie zmieści.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

karolakb

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 09-02-2014, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Faktycznie fotel to jest dobry pomysł, choć nie wiem czy znajdę miejsce.

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 09-02-2014, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kupiliśmy fotel z myślą o karmieniu, w sumie tym argumentem D. mnie przekonał. Puszcza oko Na łóżeczko miejsce będzie, jak się przestawi meble, a przewijak na łóżeczko. Nic więcej nie bedziemy kupowali. Pokoik będziemy urządzali w naszym mieszkanku. Na początku będziemy tam spali, ale później przeniesiemy się do salonu.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 10-02-2014, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi marzył się taki fotel do karmienia:

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 10-02-2014, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też miałam fotel do karmienia. Ale krótko go użytkowałam bo lepiej mi się karmiło na leżąco.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

karolakb

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 03-03-2014, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy któraś z was się orientuje jak to jest z fotelikiem na isofix? Czy jak w jednym samochodzie jest isofix i kupi sie fotelik pod isofix, to można go później przełożyć do innego samochodu bez tego isofixa?

Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Pon 03-03-2014, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Isofix to oddzielna baza. Musi być z tej samej firmy co fotelik i pasować do niego. Zarówno bazę można przenosić między samochodami (warunkiem jest możliwość montażu w danym aucie- specjalne uchwyty) jak i sam fotelik. Wtedy nie wpinasz go w bazę tylko zwyczajnie przyczepiasz pasami jak te bez bazy.Uśmiechnięta

Powrót do góry

karolakb

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 03-03-2014, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja myślałam że isofix to jest to w samochodzie- to co wystaje z siedzenia do mocowania tej bazy pod fotelik. Mamy isofix w seacie i zastanawiam się czy jak kupimy samochód bez tego to czy wystarczy jeden uniwersalny fotelik.

Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Nie 16-03-2014, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Karola- isofix to system- jeśli w samochodzie macie możliwość mocowania(takie metalowe dwa elementy wystające) to możecie wtedy kupić fotelik z bazą. Składa się z dwóch części- fotelika zwykłego(który można też zamontować pasami w drugim samochodzie) i bazy którą przyczepia się do tych elementów w aucie. Fotelik tak jak powiedziałam można zamontować normalnie pasami w aucie, ale jak się ma zamontowaną tą bazę to go się w nią wpina.

My kupiliśmy ten: link
Możesz sobie na zdjęciu zobaczyć jak to wygląda.Puszcza oko W testach ADAC ma 5 z bezpieczeństwa, pozostałe- komfort, czyszczenie itp ma 4. Więc jest dobrej jakości. Oglądałam go już w sklepie stacjonarnym, a tutaj są w promocji, więc kupiliśmy tu. Wyszło 300zł taniej niż na stronie producenta i 150zł taniej niż w sklepie stacjonarnym.Uśmiechnięta

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Nie 16-03-2014, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Mi marzył się taki fotel do karmienia:

Jest swietny. Niesamowicie wygodny. Zakochany
Powrót do góry

floo

PostWysłany: Pon 17-03-2014, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja fotel do karmienia używałam krótko, bo jak doszłam do wprawy to wolałam karmić na leżąco.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 27-03-2014, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy taki fotelik do kapieli sie sprawdza?

Pytam, bo słyszalam od znajomej, że jest to ułatwienie dla nie wprawionych. Niestety ja nie mogę być pewna, że mąż bedzie przy każdej kąpieli, a wtedy zostanę z tym sama. Przy tym chyba czułabym sie pewniej. Co myślicie? Koszt 13 zł.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Strona 19 z 20

Skocz do: