Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Modna bielizna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Bielizna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dartres

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 06-07-2018, 14:11    Temat postu: Modna bielizna Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć, mam pytanie o bieliznę, jaka według was jest /reklama/ ? I czy wasza bielizna jaką nosicie jest modna czy nie. Ja właśnie chce się ubierać modnie i chciałbym kupić sobie taką modną bieliznę która będzie seksowna i dopasowana do mojego ciała. Możecie polecić jakieś marki bielizny którą nosicie na co dzień ? Chce się zainspirować czymś ciekawym, zastanawiam się nad koronkową bielizną.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

azalia79

PostWysłany: Nie 29-07-2018, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Róznie z tą bielizną ,ja często sugeruję się róznymi artykułami zanim coś kupię.Ostatnio kupiłam gorset ,ale zanim go kupiłam trochę poczytałam ,tu fajny artykuł zakupersi.com/promocja/polgorsety-wyszczuplajace-czy-naprawde-daja-efekt/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Bielizna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: