Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mój rower [2012]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 14-11-2012, 18:58    Temat postu: Mój rower [2012] Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Dziadek, ojciec i syn, mieszkający w innych częściach Europy, spotykają się po latach, by odnaleźć zaginioną babcię. Zadanie będzie okazją do pokoleniowego pojednania.

Widziałam trailer parę razy już. Pierwszy raz w ogóle mnie nie zaciekawił. Za drugim razem zainteresowała mnie muzyka, a za kolejnym zwróciłam uwagę na Żmijewskiego. Pewnie do kina nie pójdę, bo mam uraz do polskich filmów, ale w domu bym z chęcią obejrzała. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Sro 14-11-2012, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W TV widziałam reklamę tego filmu i zapowiada się ciekawie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 14-11-2012, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jesli na plakacie jest Żmijewski, to kompletnie siebie nie przypomina.
Co juz na starcie zniechęca mnie do obejrzenia filmu. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 15-11-2012, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapowiada się nawet ciekawie, także kto wie, może wybiorę się do kina Uśmiechnięta . A to, że Żmijewski w nim gra, to dla mnie dodatkowy atut.

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 19-12-2012, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yussi napisała:
Zapowiada się nawet ciekawie, także kto wie, może wybiorę się do kina Uśmiechnięta . A to, że Żmijewski w nim gra, to dla mnie dodatkowy atut.

Żmijewskiego lubiłam do czasu durnych reklam Stefczyka - strasznie mnie tym zraził. Niezdecydowana
Też jestem ciekawa, bo sporo było szumu wokól filmu.
W moim kinowym repertuarze chyba jednak się nie zmieści, są filmy z wyższym priorytetem, ale dajcie koniecznie znać jak wrażenia.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 27-12-2012, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ktoś już widział ten film?

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Czw 27-12-2012, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Ktoś już widział ten film?

Ja planuję jechać na ten film w niedzielę. Także też czekam na jakieś opinie, aby wiedzieć czy warto Podejrzliwa .

Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Pon 31-12-2012, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam wczoraj w kinie. Film bardzo wzruszający i skłaniający do refleksji. Polecam zwłaszcza osobom, które cenią sobie filmy z przesłaniem. Smutek i wzruszenie potęguje muzyka ( dla mnie rewelacyjna, ale cholernie smutna zarazem). Wyszłam z kina z mokrymi oczami (zresztą nie tylko ja) choć nie jestem osobom, która szczególnie łatwo się wzrusza.

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 10-01-2013, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam dzisiaj i dawno nie wyszłam z kina tak pełna emocji jak dawno nie!
Podobało mi się wszystko: gra aktorska, scenariusz, muzyka, która była piękna i zainspirowała mnie do tego stopnia, że słucham teraz Urbaniaka. Zakochany
Żmijewski w końcu mógł pokazać swój warsztat aktorski. Nie ciepłe kluchu dr Burski, nie święty ojciec Mateusz, ale facet z jajami, który przeklina na każdym kroku i nie potrafi okazywać uczuć.
Urbaniak kolejna rewelacja! W jakimś wywiadzie czytałam, że po skończonych zdjęciach udał się na terapię do psychologa i nie dziwię się. Rolę miał trudną i poradził sobie z nią świetnie.
I na koniec młody Chodorowski, który łączy w sobie elementy zbuntowanego nastolatka i wkraczającego w dorosłość młodego mężczyzny.
Popłakałam się ze śmiechu i ze wzruszenia i jak sobie przypomnę Acker Bilk'a nadal mam mokre oczy... Jednym słowem polecam!

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 11-01-2013, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyli trzeba będzie obejrzeć. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 25-02-2013, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie skoczyłam oglądać. I powiem Wam, że cały film bardzo mi się podobał, ale ostatnia scena dosłownie powaliła mnie na łopatki. Ryczałam jak głupia... W każdym razie polecam!

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pon 25-02-2013, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Film nie spodoba się osobie, która lubi płytkie filmy. W tym filmie było tak wiele odniesień do życia ludzkiego, aż w pewnym momencie widziałam w nim samą siebie. Najbardziej utkwiła mi w głowie scena z nauką jazdy na rowerze.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: