Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

My - czyli opis nas samych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 10-01-2010, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

fragola napisała:
ciemna blondynka

No nie- nie dość, że blondynka to jeszcze ciemna Bardzo szczęśliwa. Oczywiście żartuję sobie, bo to fajnie brzmi Śmiejąca się. No i chudzinka z Ciebie Puszcza oko.

Pinesssko Ty też chudziutka jesteś!

Ja mam 167 cm i z 58 kg Niezdecydowana.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 10-01-2010, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No hej, ja jestem niska bo tylko 158 cm a waga raz spada i raz wzrasta niestety, ale na dzień dzisiejszy ważę ok.62 kg. W tej chwili mam włosy do ramion postopniowane (oczywiście Bardzo szczęśliwa ), ale bardzo bardzo lubię mieć krótkie włoski i stawiać je, kolor czarny farbowany. Oczy brązowe, prawie czarne. (tak dla ciekawości-gdy byłam mała cyganki pieniądze mi dawały za oczy).
Charakter wybuchowy hehe, raczej wygadana i wesoła, lubię żartować, silna. A zainteresowań: masa:od niedawna- florystyka, dekoracje tortów i wyrób świec, a od zawsze muzyka, taniec i film

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

Kath

PostWysłany: Nie 10-01-2010, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie tu chyba jeszcze nie było. Uśmiechnięta
A więc tak:
168cm, 50kg (próbuje przytyć ale nie wychodzi, łatwiej chudnę Uśmiechnięta )
Naturalna brunetka, farbowana szatynka ( na czekoladkę ), włosy do ramion, falowane, prostowanie nic nie daje bo poczują wilgoć i już znów falowane. Smutna Oczy szare, szaro-zielone (zależy kto w nie patrzy). Uśmiechnięta
Powrót do góry

blinka89

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co wy takie szczuplutkie jesteście Smutna
Ja mam 172cm wzrostu i ważę 78,5 kg i jestem właśnie w trakcie odchudzania.
Oczy mam piwne, włosy do ramion farbowane (orzech brazylijski) naturalnie ciemny brąz.

Jeśli chodzi o charakter to jestem czasem troszkę nerwowa, ale potrafię też być aniołkiem. Dużo mówię, ale umiem też słuchać.

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 18-01-2010, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niezbyt wysoka, ciemne włosy, półdługie, sianowate, ciekawa świata, zbyt leniwa na swoje wygórowane ambicje, marzycielka, zbyt nerwowa i biorąca na serio zbyt wiele rzeczy. Bardziej z wygody i umiłowania niż z wybory singielka. Niezbyt rozmowna - nie lubię gadać o bzdurach i lamentować nad rozlanym mlekiem.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk

PostWysłany: Czw 28-01-2010, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Same chudzinki noo Zdegustowany

-wzrost 164 cm
-waga ok. 56kg, dawno nie ważona, ale po sesji zamierzam się solidnie poruszać i tak 2 kg jakbym zrzuciła to bym była zadowolona
-oczy piwne
-włosy cienkie, dość długie ale już niedługo tylko do ramion, jasny brąz
-karnacja chyba ciemna bo opalam się na złoto, ale zimą to raczej jestem szara z podkrążonymi oczami, które są ze mną od zawsze
-chuda na pewno nie jestem, ale gruba to też przesadnie byłoby nazwane, taka "grubsza" Złośliwa

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Czw 28-01-2010, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nerwus(w trakcie nauki panowania nad emocjami)niska,wlosy czarne jak heban,krótkie.Waga,zostawie to dla siebie,ostatnio troszkę mnie przybyło.Małomówna. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 21-02-2010, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzrost 152cm Puszcza oko
Waga - 41kg
Oczy: raz niebeiskie, raz zielone
Włosy - brązowe, do łokcia Puszcza oko
Mam jasną karnację, aż za jasną Złośliwa
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:

Oczy: raz niebieskie, raz zielone

A od czego to zależy? Podejrzliwa .
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa ja mam podobnie z oczami. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa, Zuzka moja córka Julia ma niebieskie a w słońcu od środka widać brązowe. Śmiejąca się

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa mam podobnie z oczami Puszcza oko- moje przechodzą od zielonego do piwnego- wszystko zależy od światła Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sate

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem mała ciemna blondynką najnizsza tu chyba łaaa.Mam mała nadwage dlatego zaczęłam sie odchudzac..

Podpis "Powiedz Mi dlaczego z waszych domów wieje chłód?
W dotyku klamek został tylko lód?
A ludzi bliskich zamiast czułych słów
Łączy tylko ten sam klucz?"
Powrót do góry

Reccane

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Sro 10-03-2010, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam 167 cm wzrostu,waga 55 kg,oczy niebieskie,włosy do ramion w kolorze blond.Włoski farbowane bo moje naturalne blond pociemniały.
Karnacja ciemna i troszke poprawiana zimą w solarium.

Jestem kobietą pewną siebie,sprytną i zazwyczaj uśmiechniętą. Nienawidze kłamstwa i obłudy.Sama jestem szczera czasem i do bólu.Ogólnie pozytywnie nastawiona do życia lecz w samotności mam skłonności do smutku i rozmyślań. Pozdrawiam Uśmiechnięta
Powrót do góry

kb14

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam: 168 cm wzrostu, waga ok. 72 kg, próbuję się odchudzać, ale stres na razie zjada mnie, zamiast moją nadwagę. Oczy: zielonkawe.Mam rozjaśnione balejażem włosy blond (sięgają do łopatek).Noszę okulary, nawet je lubię i czuję się z nimi dobrze. Postaram się wkleić wkrótce moje zdjęcie. Jestem nieśmiałą istotką, wrażliwą, ciekawą świata, zazwyczaj gadułą ale potrafię też sluchać.Nastawiona pozytywnie do życia, ale czasem smutas i emocje biorą górę.Często uśmiech gości na mojej twarzy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

Skocz do: