Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

My - czyli opis nas samych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niuńka

PostWysłany: Wto 30-03-2010, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To może ja opiszę mniej więcej siebie:
*Mam 175cm wzrostu
*Ważę ok.65kg
*Mam zielono-szare oczy
*Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond jednak teraz mam jasny brązUśmiechnięta

Uśmiechnięta

Podpis 6 grudnia 2007r :*
Since this December my life is changing.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 10-04-2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pulchniutka pyskata brunetka z szarymi oczkami Uśmiechnięta
Powrót do góry

pannaoliwia

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 04-05-2010, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczupła 169 cm ciemna brunetka, idiotka z niespełnionymi marzeniami, zapatrzona w siebie dość często, serce na pokaz z kamienia na ogół kruche jak szkło i takie tam..
Powrót do góry

azar

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Wto 11-05-2010, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam 165cm. Włosy z natury blond, ale często zmieniam kolor. Obecnie ciemny blond, wycieniowane do połowy szyi. Waga ok 58kg , choć nie ważę się regularnie, nie mam już tej obsesji. Jak kończyłam liceum miałam 62kg, po pierwszym dziecku 52kg- wyglądałam jak chudy pies, bo jestem ''grubej kości'' z dużym biustem, no i te nieszczęsne duże biodra -klasyczna klepsydra. Skonsternowana Uśmiechnięta

Podpis "Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda."
Powrót do góry

Balbinka

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 28-06-2010, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może pominę to ile mam wzrostu i ile ważę, bo to wg mnie nieważne. Nie mam łatwego usposobienia, mam pewne fanaberie, ale staram się być przeważnie sympatyczna. Wolę słuchać, niż mówić, nigdy nie byłam gadułą, chyba, że w dzieciństwie. Aktualnie wkurza mnie to, że w tv są same powtórki. Nie zamierzam nikomu zdradzić mojego wieku, niektórzy może byliby nieco zaskoczeni. Jestem od prawie 2 lat związana z kimś. Nie jest to sielankowy związek od początku do końca, ale myślę, że dzięki miłości da się wiele zdziałać. Niekiedy jednak sama miłość nie wystarcza... Ludzie postrzegają mnie jako uroczą dziewczynkę, której nie da się nie lubić. Sama często to słyszę. Sporo osób uważa, że jestem oryginalna.
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 18-07-2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam 167 wzrostu, waga 58 kg Puszcza oko
jestem farbowana blondyneczka w kolorze piaskowym Puszcza oko
obecnie mam krociutkie wlosy - tak do ramion...poza tym niebieskie oczeta, niestety male piersiatka...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

miedsiestra

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

165cm,piwne oczy,włosy do ramion-ciemny blond,55 kg,biust beznadziejny ale Bogu dzięki że są biustonosze Bardzo szczęśliwa ,wymiary 84-69-89 to chyba tyle Uśmiechnięta

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja przy Was to jestem dopiero "baba" mam 178 cm wzrostu ważę jakieś 80 kg i noszę rozmiar 46, biust mam rozmiaru 80 GG. Niezdecydowana
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja:
- 165 cm wzrostu
- 65 kg wagi (jeszcze)
- oczy niebiskie
- włosy długie, proste, rude
- duży tyłek i uda, biust B lub C (nie wiem z sumie)
- małe stopy Śmiejąca się
- trochę krzywy nochal
- piegi na twarzy

I chyba wszystko Śmiejąca się

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

miska203

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Pon 26-07-2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

- 65 kg
- 176 cm wzrostu
- czasami zielone, czasami niebieskie oczy (wiem ze to dziwne ale tak jest)
- charakterystyczna odstająca broda jak u wiedźmy:P
- w miare duze piersi, murzynski tylek
- blond włosy do polowy pleców (ani kręcone, ani proste, taki trochę busz jak ich nie ułożę)

Znana jestem za aż za bardzo dobrego serca, czasami potrafię być wredna i złośliwa, ale uśmiech prawie nie schodzi z mojej twarzy:) no i jeśli miałabym się określić jednym słowem, zdecydowanie byłoby to słowo MARUDA ;]

Podpis Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie niczego już w zamian nie oczekuje - Antoine de Saint-Exupéry.

26.12.2009 r. <3 :*
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to i ja określę się troszkę:

Wzrost: 173 cm
Waga: 56-58 kg
Oczy: piwne
Włosy: za ramiona, ni kręcone, ni falowane, bardzo grube, dlatego cieniuję. Naturalny kolor ciemny brąz, farbuję na taki bardziej połyskujący w słońcu.

Znaki rozpoznawcze: okulary, duże kolczyki, kolorowe chusty i częsty uśmiech.

Ostatnio zmieniony przez september dnia Pon 03-02-2014, 13:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

nicaa22

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wzrost 166 moze 167
waga: 54-55
nie czuje sie szczupła ale gruba chyba też nie jestem...
naturalna szatynka, farbowana brunetka (włosy mam...w sumie krótkie do szyji, ale zawsze mialam do ramion i teraz tez zapuszczam), piwne oczy
jestem nerwowa,impulsywna, wszystko powinno byc po mojemu (ja tak myśle a raczej chce), raczej nieśmała (zalezy od towarzystwa Bardzo szczęśliwa) mam swoje zdanie (tak mi sie przynajmniej wydaje hi), wole mówić niż słuchać, leniwa ale jak chce to jestem pracowita
ale
jestem też miła, koleżenska, staram sie byc lojalna wobec przyjaciół, jak tylko moge to im pomagam, staram sie byc tez uprzejma równiez dla starszych ludzi (ustepowanie miejsca w autobusie itd)

w skrócie mówiąc
Powrót do góry

kasikowatosc

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

175 lekko zaokrąglonego ciałka (rozm. 40) z długimi ciemnobrązowymi włosami.
Kocham ludzi za co niestety często dostaje po tyłku, nigdy nie byłam typem samotnika choć nie ukrywam że niekiedy wieczory tylko z książką i lampką wina dobrze na mnie działają. Od prawie 1,5 roku jestem w stałym związku, z kochanym mężczyzną który rozumie, że jak zobaczę cudowną torebkę (na których punkcie mam bzika) muszę ją kupić i nie złości sie mimo że to 2 w tym tygodniu. Denerwuje się tylko za gigantyczne rachunki za telefon Puszcza oko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chyba się tu jeszcze nie przedstwiłam Uśmiechnięta

Mam na imię Agnieszka:
* 180cm wzrostu,
* ok. 58 kg żywej wagi Bardzo szczęśliwa
* włoski mam kręcone do ramion, naturalnie brązowe, obecnie z pasemkami Uśmiechnięta
* okularki Cool

Poza tym jestem spontaniczna, ale mimo to zorganizowana. Mam grupkę kochanych przyjaciół, z którymi lubię spędzać czas.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sisi24

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 02-09-2010, 9:39    Temat postu: A ja... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam 164 wzrostu,ważę 70kg.Biust 90D.Włosy czarne do pasa,oczy szaro-niebieskie,ciemna oprawa oczu,cera oliwkowa. Skonsternowana

Podpis Droga do szczęścia jest trudna i prowadzi przez ciernie,ale oświetla ją nadzieja.

30.08.2008-zaobrączkowana
20.02.2010-przyszedł na świat mój skarb
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14

Skocz do: