Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

My - czyli opis nas samych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vera3

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 02-09-2010, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia88 witaj imienniczko, ja też noszę okularki. Mam 168 cm, waże 70 kg, ale ciągle nad tym pracuję (pozostało troszkę po ciązy). Najbardziej jestem zadowolona z biustu, bo karmie Bardzo szczęśliwa . Włoski mam ciemny blond i oczka piwne Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Eewelka

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 02-09-2010, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, to i na mnie przyszła pora:)
Mam 178cm wzrostu, wagi chyba 66kg, noszę okularki, teraz jestem rudzielcem lekkim, a planuję mieć ognisty kolor na głowie.
Trudny charakter, psykata, lubię postawić na swoim. Czasem nieznośna, czasem kochana, chętnie pomogę, wysłucham, pogłaszczę, przytulę.
Mocno stąpająca po ziemi. Czasami choleryczka.

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 02-09-2010, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vera też Agnieszka? O jak miło Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

AdzyndzinPałka

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 05-09-2010, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marcin, 180cm wzrostu, barczysty, krótko sciety. Charakter nie typowy trudny do zrozumienia nawet ja sam tego nie umiem objąc rozumem, do tego miły, pomoge w każdej sytuacji, wierny, czuły, mądry, pyskaty, czasami kochany. Lubie sie przytulac i całowac. Poza sportem i motoryzacja lubie posłuchac sobie muzyki najlepiej na fulla.

Uwagi  Proszę, abyś stosował spacje po znakach przestankowych.
monika2222.
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzrost: 170cm
Waga: 49kg
Włosy ciemny brąz, naturalne, za ramiona.
Oczy: ciemny brąz
Karnacja ciemna, taka prawie mulatka że mnie.
Jeśli chodzi o charakter to jestem trudna. Jestem upartą, złośliwą perfekcjonistką.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzrost: 176
Waga: 58
Mam ciemne, długie, lekko falowane włosy, niebieskie oczy i ładne usta (podobają mi się moje usta). Złośliwa Nawet zgrabna. Złośliwa
Powrót do góry

Estera

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem jakaś mała przy Was, mam tylko 166cm, waga 62 kg, jestem blondynką Puszcza oko życie nauczyło mnie pokory, która wielu pewnie by się przydała, mam duże poczucie humoru, jestem szczera i czasem zbyt bezpośrednia, nie wszystkim to się podoba, jak sobie coś postanowię, to za wszelką cenę dążę do zrealizowania tego, czasem płacąc wysoką cenę Uśmiechnięta
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Estera napisała:
Ja jestem jakaś mała przy Was, mam tylko 166 cm

A ja mam 160 cm Złośliwa . Ważę 58 kg, jak się wezmę za siebie i swoje wylewające się boczki, to 55 kg Bardzo szczęśliwa .
Włosy do ramion nieukładające się (bez suszarki ani rusz), farbowane na ciemny brąz. Nie mam czym oddychać, za to mam na czym siedzieć Złośliwa .

A charakterek? Cóż. Generalnie chyba dobra ze mnie dziewucha Bardzo szczęśliwa . Ale złośliwa, krytykantka (choć sama nie jestem ideałem), wkurza mnie ludzka głupota, umiem doradzić w jakichś problemach, a swoich nie umiem rozwiązywać. Jestem leniwa, nie chce mi się posprzątać, albo iść na zakupy, za to uwielbiam gotować. Kocham psy, hoduję labradory.
A najbardziej kocham mojego D. i w ogóle mam na imię Kasia Uśmiechnięta .

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Buncolowa

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzrostu okolo 160cm. Waga 50kg (wazylam sie ostatniu u pielegniarki Uśmiechnięta ).
Wlosy za lopatki - ciemny blad, jednak bardziej wpadajace w jasny braz, siegajace lopatek, zwiewnie falowane z grzywka na bok.
Buzia w ksztalcie kwadratu, ludzie prawia mi komplementy na temat moich wielgasnych policzkow. Zakłopotana
Z charakteru to mysle ze moge opisac to jednym, sensownym zdaniem - mianowicie - "cicha woda, brzegi rwie."
Odpowiedzialna, a przy tym latwowierna (niestety). A tak na marginesie, to kocham dzieciaki! Bardzo szczęśliwa
A na imie mi Weronika. Uśmiechnięta

Podpis ` Przepraszam, ze jestem soba.
Powrót do góry

Agasia

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ponieważ chciałabym uczestniczyć aktywnie w forum i się z Wami zapoznać to też krótki mój opisik: 170 cm wzrostu, waga 60 kilo w tym najwięcej tej wagi rozłożyło się jakoś nierównomiernie w biodrach i brzuchu (niestety).

Z charakteru nerwuska wszystkim się przejmująca i o wszystko się martwiąca, ale staram się pomimo to być optymistką i cieszyć się z drobnych rzeczy. Lubię spędzać czas ze znajomymi, z rodziną no i z moim G. Wzruszam się wieloma rzeczami, często mam słomiany zapał, nie lubię chodzić na zakupy odzieżowe - wybieram się tylko jak mi już ewidentnie brakuje ubrań. Uśmiechnięta
Powrót do góry

DomkaD

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja? ja tez siebie opiszę Złośliwa

wzrost: 162cm
włosy:ciemny brąz
oczka: brązowe
waga: 51 kg Bardzo smutna chciałabym tyci tyci więcej
ale charakter to o ho ho... uparta, zawzięta,przejmuję się głupimi czasem sprawami, ale jestem zawsze uśmiechnięta, uwielbiam się wygłupiac z moim boysem Bardzo szczęśliwa i kooocham psy ajj... Uśmiechnięta

Podpis -> Facet jest jak batonik czekoladowy: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder... ;p
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiek? Kobieta i świat nie mają lat! Złośliwa
Blondynka - ciutke ciemniejsza ale mam naturalne jasne pasemka Zszokowana , i są mega długie! Bardzo uśmiechnięta
Głeboko zielone oczy - Kocham swoje oczy!
Delikatnie różowe usta, bardzo szeroki uśmiech, wysoka ok. 172cm. Wysportowana, ładna figura, fajną mam pupe... Zakłopotana Lubie swoje dłonie bo są zawsze takie delikatne i paznokietki zawsze takie mleczne.
Charakter? Dużo pozostało mi z Goth'a ale jestem szczera do bólu. Kłamać nienawidze... Czasem wymsknie mi się przekleństwo - które zdrabniam. Ale to jak jestem sfrustrowana i to porzadnie. Puszcza oko
Powrót do góry

DomkaD

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Wiek? Kobieta i świat nie mają lat! Złośliwa"

Dobreee, nie słyszałam tego Bardzo szczęśliwa.

Podpis -> Facet jest jak batonik czekoladowy: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder... ;p
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 18-08-2011, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To teraz pora na mnie. Bardzo szczęśliwa

Jestem ciemną blondynką o włosach do ramion. Mam 160 cm wzrostu. Ważę... hmm... Przed ciążą ważyłam 55 kg, jednak po sporo mi zostało. Nienawidzę kłamstwa, fałszu i obłudy. Jestem stała w uczuciach, od kilku lat szczęśliwie zakochana w swoim mężu. Uśmiechnięta
Jak już większość się orientuje mam na imię Kasia.
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 18-08-2011, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam 160cm, a waga (oj, aż się poszłam zważyć i powiem wam, że nie jest dobrze Złośliwa) 57 kg. Smutna Znaczy się, że nadrobiłam z nawiązką to co kilka miesięcy temu zgubiłam. Eh. Dobra, zostawmy to. Złośliwa Idźmy dalej, włosy do ramion wielokolorowe. Złośliwa Dokładniej balejaż, który mi już schodzi i duże odrosty. Mam czym oddychać i na czym siedzieć. Puszcza oko Jestem nieśmiała, cicha i potrzebuje czasu, żeby się otworzyć. Zdecydowanie lepiej słucham niż mówię.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

Skocz do: