Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

My - czyli opis nas samych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 18-08-2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ach, zapomniałam o czymś wcześniej napisać. Mam niebieskie oczy. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 18-08-2011, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzrost: 166cm
Waga: 51kg
Kolor włosów: rudy farbowany
Kolor oczu: niebiesko - szare
Charakter: jednym słowem wredna s**a Uśmiechnięta

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Tuśka.

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pora na parę słów o mnie. Mam na imię Marta. Wzrostu 160 cm, wagi przed ciążą 46-48 kg, nawet nie wiecie, co bym dała za to, żeby po ciąży zostało mi z 5 kg, ale chyba taki mój urok. Włosy brązowe, niedawno ścięte, jak się dowiedziałam u fryzjerki, na Jennifer Ainston. Brązowe oczy. Zazwyczaj uśmiechnięta.
Powrót do góry

Prinzesska29

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 02-01-2012, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cos o mnie? Hmmm....
Mam na imie Anna i niedlugo stuknie mi 29 latek.
Mieszkam na stale w Niemczech.
Od czerwca jestem mezatka. Uśmiechnięta
Cos o wygladzie? 153cm, 56kg (przytylam 7kg, ktore zaczelam zrzucac), dlugie wlosy i.. Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki!
scoto.
Powrót do góry

lenkao

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 09-09-2012, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem niska- tylko 152 cm. Wściekła Mam normalną budowę ciała. Włosy koloru jasny brąz. Uśmiechnięta Jasna karnacja, orzechowe duże oczyska. Bardzo szczęśliwa
Co do charakteru- strasznie nerwowa (bardzo łatwo mnie wkurzyć, przez co zrażam do siebie facetów Bardzo szczęśliwa ), pracoholiczka.... Poza tym strasznie pedantyczna, gadatliwa i czasem tez upierdliwa jak każda babka. Bardzo szczęśliwa

Podpis Życie niesie wiele możliwości, pozostaje tylko mieć odwagę.
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 17-09-2012, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To i ja o sobie troszkę powiem. Puszcza oko

Jestem Inez, mam 169 cm, oczy brązowe, włosy tak samo, ważę 50 kg. Nie jestem osoba skomplikowana, lubię jasne sytuacje, proste rozwiązania. Jestem optymistka, wiecznie uśmiechnięta, ale również niestety naiwna- pomogę każdemu, kto o te pomoc prosi, czasami niesłusznie. Lubię spokój i harmonie, która znalazłam u boku męża w cichym, malutkim miasteczku. To byłoby na te chwile tyle. Puszcza oko
Powrót do góry

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 19-09-2012, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to ja też sie trochę rozpisze. Puszcza oko

Jestem 172cm szatykną od miesiąca brunetką. Mam żywej wagi 73kg Bardzo smutna i noszę okulary.
Jestem troszkę opalona, bo czasem korzystam z solarium.

A poza tym jestem optymistką, wszyscy kojarzą mnie zawsze z uśmiechem na ustach, prawie w ogóle nie płacze, jestem cholernie uparta i troszke złośliwa. Zawsze chętnie pomogę (jak mogę), jestem cierpliwa, rzadko wybaczam. No to chyba tyle.

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Pią 28-02-2014, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O sobie chyba jeszcze tu nic konkretnego nie pisałam, to czas najwyższy.

Szalenie zakochana od ponad 2 lat. Studentka pedagogiki na drugim roku.
Ciągła marzycielka, planująca swoją przyszłość.

166cm, włosy teraz nieokreślone, bo ciągle farbowane.

Staram się być optymistką, choć nie zawsze mi się to udaje.
Uwielbiam podróże i te nad morze, i te w góry - obojętnie gdzie byle by coś nowego zobaczyć.

No to chyba, to co najważniejsze. Uśmiechnięta

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 13-05-2014, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze mam problem bo do tej pory nie wiem czy jestem brunetka, czy szatynka. Mam brązowe, niefarbowane włosy, prawie do pasa. Niestety proste. Wzrost 168 cm ale jak już pisałam w temacie o wzroście każdy uważa że jestem wysoka bo chodzę zawsze (poza wypadami w góry i na fitness) w szpilkach. Niestety po 3 ciążach mam tak rozciągliwe ciało, że kalorie które mu dostarczam pochłaniając słodkości, ciągle go powiększają Puszcza oko. Noszę rozmiar 40/XL. Mały biust, wielki zad. Ciemniejsza karnacja. Ponoć wyglądam o 10 lat młodziej Bardzo szczęśliwa
Zazwyczaj jestem miła i uczynna, ale jak mi kto za skórę zalezie to wredna i pamiętliwa. Jak to skorpion albo kocha albo nienawidzi Uśmiechnięta.

Dołączone po 4 minutach 54 sekundach:

Jak dla mnie to ten temat i Poznajmy sie bliżej to takie same tematy Uśmiechnięta.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

Skocz do: