Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Mydlo czy zel do mycia ???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamillka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tylko żel, mydło bardzo wysusza mi skóre
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio mydłem myłam się chyba jeszcze w podstawówce. Złośliwa Teraz tylko i wyłącznie żele. Po mydle mam bardzo suchą skórę i wszystko mnie swędzi. Zdegustowany
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
\Po mydle mam bardzo suchą skórę i wszystko mnie swędzi. Zdegustowany

A ja z kolei mam tak po różnych żelach, więc zupełnie przerzuciłam się na bardzo delikatne mydła, bądź delikatne żele, płyny z apteki.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po jakichkolwiek żelach dostaje wysypkę. Używam mydła Protex albo z AA.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

stokrotka411

PostWysłany: Wto 13-09-2011, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście muszę mieć żel bo mydło tak mnie ściąga że aż boli, testowałam z bielendy, avonu i garnier! Najlepszy jednak dla mnie Bielenda, Ogórek & limonka
Powrót do góry

cardamon_girl

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 15-12-2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żele, i pod prysznic i do rąk.
W mydle mnie denerwuje, że się rozmazuje, gdy namoknie i że się przykleja do mydelniczki.
Powrót do góry

Kammilia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 12-01-2013, 17:14    Temat postu: Mydło czy żel Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mydła nie używam od dawna. Zdecydowanie wolę żel pod prysznic. Głównie ze względu na zapach, ale też na to, że pozostawia skórę taką... nawilżoną i delikatną. Jeden z lepszych według mnie to Dove, ale może być też Ziaja, Palmolive. Ostatnio dostałam peeling z Oriflame i też jest całkiem ok, jeżeli używa się go 2 razy w tygodniu.
Powrót do góry

Piwonia

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 23-01-2013, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wg mnie mydło zdecydowanie bardziej wysusza skórę. W połączeniu z wodą w mieście czasami mam wrażenie że po kąpieli wychodzę odwodniona..Niezdecydowana
Powrót do góry

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 23-01-2013, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Wczoraj kupiłam żel pod prysznic z Original Source - mango i macadamia, jest genialny Uśmiechnięta zapach na całą łazienkę, a przy tym jest wydajny Bardzo szczęśliwa.
Są różne zapachy: czekolada z wanilią, malina z wanilią, czekolada z pomarańczą i inne Uśmiechnięta.

Mam czekoladę z pomarańczą. Jest super! Uśmiechnięta Jak się skończy to będę próbować innych. Uśmiechnięta

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 27-01-2013, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam czekoladę z miętą i powiem, że zapach całkiem fajny jak już się nałoży na ciało, ale niestety mnie uczula mimo wszystko, więc używam naturalnych. Wcześniej miałam Born to Bio Gruszkowy, a teraz się skończył, więc planuję coś innego Uśmiechnięta.
Powrót do góry

lenkao

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 31-01-2013, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie żel. Mydło wysusza i podrażnia moją wrażliwą skórę.
Najczęściej stosuje żel Palmolive.

Podpis Życie niesie wiele możliwości, pozostaje tylko mieć odwagę.
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Sro 03-07-2013, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ani żel ani mydło - ostatnio tylko mleczko nawilżające, super się sprawdza.
Powrót do góry

LadyEddi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 04-04-2019, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie nie wiem dlatego, ale przyzwyczaiłam się do używania żeli pod prysznic.
Powrót do góry

marcheffka

PostWysłany: Wto 13-08-2019, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdarzyło się wam żeby od kosmetyków bolało was ucho? Kupiłam sobie nowy szampon i trochę mi zaleciało do ucha, a teraz ucho mnie swędzi, płukanie ani inne tego typu zabiegi nic nie dały.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 16-08-2019, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś tak miałam po malowaniu włosów, chyba to była wina farby że nie jakoś podrażniła, możesz sobie w aptece przeciwbólowe lix krople kupić, chyba tylko to bez recepty ma lidokainę która działa przeciwbólowo, postosuj kilka dni, powinno przejść.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: