Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na co najpierw zwracamy uwagę u facetów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na co najpierw zwracamy uwagę u facetów?
oczy
14%
 14%  [ 4 ]
twarz
50%
 50%  [ 14 ]
wzrost
28%
 28%  [ 8 ]
tyłek
7%
 7%  [ 2 ]
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Twarz zaznaczylam. Ale tak na serio to musze czuć Jego zapach, te feromony. No i wyzszy też dobrze jak jest.

A ciuchy? To o niczym nie swiadczy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kate74

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zaznaczyłam twarz, bo po twarzy, mimice, uśmiechu można poznać charakter człowieka. Oczy, usta czy nos może mieć ładne, ale dla mnie najważniejsze jest jaki ma charakter i czy jest fajnym gościem.
Powrót do góry

Wiki22

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 06-03-2009, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Natomiast ja zwracam ogromną uwagę na twarz...może jestem dość tendencyjna ale nie oszukujmy się-to jest najważniejsze. Aaaaaaaaa i jeszcze ząbki..koniecznie bielutkie i czyściutkie . Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najpierw buzia. Jak jest ładna to ma już jeden plus. Potem sylwetka. Ja mam dziwny gust i lubię jak jest taka chudzinka.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

macabre napisała:
Najpierw buzia. Jak jest ładna to ma już jeden plus. Potem sylwetka. Ja mam dziwny gust i lubię jak jest taka chudzinka.

Parę kilo za dużo nigdy mi nie przeszkadzało, a jeśli facet jest bardzo szczupły, to już tak. Puszcza oko
Też mam dziwny gust. Puszcza oko
Powrót do góry

tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wcale nie dziwny.Ja tez nie lubie chudzielców.
Powrót do góry

jopeczek86

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dla mnie twarz też jest ważna ale nie oszukuje się nie potrafię być z kimś kto ma 160-170 cm wzrostu Smutna jak dla mnie odpada .
Miałam kiedyś niskiego chłopaka próbowałam sama siebie na siłę przekonać że tyle jest par niskich a nawet gdy kobieta jest większą i jest im dobrze,ale nie dało rady nic na siłe;/
Powrót do góry

tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nawet lubie tych niższych.Bez przesady,nie takich zeby mi siegali do ramienia Puszcza oko ale jak facet byłby 2 cm nizszy to by mi nie przeszkadzało.Mój M jest ode mnie wyzszy ale i tak nie zalicza sie do tych "wysokich".Jak na faceta to ma sredni wzrost.
Nie wiem dlaczego ale bardzo wysocy faceci nigdy mi sie nie podobali.Koszykarze-tyczki nie dla mnie.
Powrót do góry

Ehefrau

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Kiedyś w supermarkecie mignął mi przed oczami świetnie ubrany facet. I z tego powodu się za nim obejrzałam. Innym razem w sklepie, w kolejce przede mną stał chłopak, który miał przecudne długie, kręcone włosy. I te jego włosy tak mi się spodobały, że ukradkiem delikatnie ich dotknęłam... Uśmiechnięta
A generalnie najpierw zwracam uwagę na twarz, sylwetkę i dłonie. Lubię, kiedy mężczyzna ma silne, duże dłonie.

Podpis "Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło." Oscar Wilde
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tatiana napisała:
Ja tez nie lubie chudzielców.

Ja też nie lubię.
Mój typ pod tym względem to mój mąż: nie ma tłuszczu ale chudy nie jest. Lubię jak facet jest szeroki w ramionach, by móc się na nim wesprzeć. Nie lubię tzw. "wieszaków" Śmiejąca się .

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też w sumie nie lubię chudzielców, a idealny wzrost dla mnie to taki ok. 190 cm. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ostatnio zaczęłam zwracać uwagę najpierw na uśmiech.
Kurcze jak zobaczyłam jak Mój D. się uśmiechnął szeroko na Skype jak mnie zobaczył na kamerce, to myślałam, że się rozpłynę Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
a idealny wzrost dla mnie to taki ok. 190 cm. Puszcza oko

Edzia to lubisz wysokich mężczyzn.

Jak dla mnie to 175 cm jest ok wzrost mężczyzny. Ja nie jestem wysoka, więc troszkę głupio bym się czuła przy facecie tak wysokim.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko ja bardzo często widuje pary, gdzie on jest bardzo wysoki, a ona malutka. Uśmiechnięta To chyba coś na zasadzie, że odmienności często się przyciągają.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Xibalba

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na inteligencje.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Skocz do: