Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na co najpierw zwracamy uwagę u facetów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na co najpierw zwracamy uwagę u facetów?
oczy
14%
 14%  [ 4 ]
twarz
50%
 50%  [ 14 ]
wzrost
28%
 28%  [ 8 ]
tyłek
7%
 7%  [ 2 ]
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
Krzyś

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale numer...
Jak mnie panie czasem mierzą wzrokiem to po całej długości...

Aha i kiedyś słyszałem, że patrzycie na to jakie facet ma buty.
Tzn, jaki typ, czy zniszczone, cy czyste etc - prawda to?

Podpis Od maja mieszkam w Warszawie Radość
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Patrzę na buty. Bardzo szczęśliwa
Przede wszystkim na to, czy są czyste i nie w wieku emerytalnym. Puszcza oko
Jeśli chodzi o pozostałe części ubioru (poza schludnością), to nie lubię tych ubierających się w to, co aktualnie jest najmodniejsze. Jakoś do mnie nie przemawia idea męskiego stojenia się i gonienia za nowinkami.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prawda, zwracamy uwagę na buty i dłonie no i zęby Uśmiechnięta. To jest podstawa, żeby było estetycznie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Krzyś

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O co z dłońmi chodzi?
To, ze zero brudu za paznokciami wiem - ciężko mi czasem o to jak cały dzień grzebię przy aucie Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwracam uwagę na buty, ale tylko pod względem czystości. Puszcza oko
Jakie to są, podobnie jak ubrania, nie ma dla mnie znaczenia. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dłonie muszą być ogólnie zadbane, na pewno czyste, obcięte paznokcie oraz w miarę zadbana skóra. Aby estetycznie wyglądało nie powinna być sucha, czy popękana. Wystarczy krem do rąk i jest o niebo lepiej Puszcza oko.
Powrót do góry

Krzyś

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale macie wymagania... czyli, że jak akurat spotkasz gościa z brudnymi rękoma (nie wiesz dla czego i skąd ma brudne ręce), w niezadbanym ubraniu etc - to "odpada"?

Zabawne - bo ja z kolei chciałbym moją przyszłą żonę zobaczyć pierwszy raz w niezadbanych ciuchach, bez makijażu i nieuczesaną (bo np. właśnie wstała i poleciała po bułki).

Ładna, zadbana i pachnąca to musi być lalka na miesiąc, dwa do łózia, którą później i tak się zostawi - w główce też nie musi wiele mieć...

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wybacz która kobieta chciała by poznać Swojego Mężczyznę z rękami w smarze i z szrostką skórą, żeby jak jej dotknie to miała nieprzyjemne uczucie? Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, jak widzisz, że ktoś jest estetyczny (nie aż błyszczący, bo bez przesady) to aż się chce porozmawiać.
Tak się tylko mówi, że mężczyzna chce poznac kobietę bez makijażu, żeby później wiedział co bierze, ale nie wiem czy to funkcjonuje naprawdę. Chyba pierwsze wrażenie też jest ważne i zadbana, lekko umalowana kobieta, w ładniejszym ubraniu bardziej zainteresuje.
Wystarczy podstawowy podręcznik z psychologii aby wiedzieć, że liczy się efekt pierwszego wrażenia i bardziej ciągnie nas do osób wg nas ładnych i zadbanych Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Krzyś

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie sprowadzaj efektu pierwszego wrażenia do schludności, zadbanych rąk, butów etc - bo ujmujesz temu bardzo.

I tak się tylko nie mówi.
Dla mnie kobieta nie musi być po solarce, z ładnymi paznokciami, z elegancką fryzurą etc...
Równie dobrze mogę zwrócić uwagę na pannę umęczoną, spoconą i co tam jeszcze - bo np. właśnie sprząta.

Podręczników z psychologii się naczytałem duuuo i w żadnym (profesjonalnym dotyczącym pierwszego wrażenia, nie poradniku dla akwizytorów) nie znalazłem tekstu, że jak kobieta zobaczy faceta umorusanego, spoconego i z czarnymi wręcz rękoma (bo właśnie grzebie w aucie) to od razu nie ma u niej szans - rożne gusta.
To samo dotyczy mężczyzn...

Serce nie sługa.

Powrót do góry

tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jesli chodzi o dłonie to ja patrze na ich kształt i ogólne wrazenie.Nie lubie jak facet ma kościste i żylaste dłonie,albo zimne i spocone...fuj...
Nie podoba mi sie jak facet ma manicure jak kobieta.Dłonie muszą być czyste ale męskie.Podobnie odrzucaja mnie wszelkie sygnety i łancuchy.
Jeśli idzie o buty i ogólnie stopy to nie lubie klimatów typu białe skarpety kontra czarne buty,skarpety do sandałów,albo kowbojki!ten typ obuwia szczególnie mnie odrzuca tak jak inne czubiaste buty u facetów,do tego na obcasach.
Nie lubie wypicowanych lalek ale nie lubie tez brudasów.Facet powinien byc czysty i zadbany ale powinien pozostać meczyzną.
Zupełnie nie przeszkadza mi zarost ale nie lubie np. nadmiaru perfum.
I naprawde nie cierpie jak facet nosi rozpiętą koszule do pępka i wystawia zarosniętą klate zeby wszyscy wiedzieli jaki jestem super macho.Masakra Puszcza oko

Ostatnio zmieniony przez tatiana dnia Nie 29-03-2009, 17:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Krzyś

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A na dokładkę Ci powiem, że jest tez typ facetów (ja się do nich zaliczam), który jak widzi laskę biegającą z opalenizną z solarium (szczególnie zimą, ale latem te, bo widać, ze to po solarce) to jej wrażenie wywołuje tylko lekki uśmiech. Do tego jak dorzucisz różowe pomadki i aż widoczny puder, podkład, mus czy jak to się tam nazywa i buciki na obcasach to już w ogóle śmiech na sali.

Różne typy upodobań są...
Jednym podoba się to innym co innego - a i tak nigdy nie wiesz kogo pokochasz i kto Ci się spodoba. Czasem gusta, płatają figle.

Dołączone po 3 minutach 12 sekundach:

A co z fryzura, chodem, wysławianiem się, klatą właśnie?

I o co chodzi z butami czubkami?
Czasem je zakładam jak ubieram skórzaną kurtałkę.

Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko zależy od sytuacji. Jeśli zobaczę na ulicy brudnego i spoconego mężczyznę z czarnymi łapami, to wrażenie nie jest najlepsze.
Jeśli jednak będzie to bardzo przystojny mechanik w warsztacie, albo facet który właśnie rąbał drewno, ma lekko przepoconą koszulkę i umorusany policzek, może wyglądać całkiem, całkiem. Puszcza oko

Ja nie wychodzę nawet po bułki w niechlujnym ubraniu ani z brudnymi rękami, ale też nigdy nie chodzę na solarium, nie maluję paznokci, a włosy mam proste, do ramion i jakoś za bardzo ich nie układam. No i w związku z tym, nie wiem nawet, czy można mnie nazwać kobietą zadbaną. Złośliwa
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tatiana napisała:
Zupełnie nie przeszkadza mi zarost ale nie lubie np. nadmiaru perfum.

A mi akurat odwrotnie Puszcza oko Nie lubię zarostu, perfumy jak najbardziej. Śmiejąca się

Krzyś a czy kobiety dzielą się na te po solarce i te niedbale ubrane i zaniedbane? A co z tymi po środku?

Ja podobnie jak Jowita nawet po bułki nie wyjdę z brudnymi rękami. Nawet listonoszowi nie otworzę drzwi w niechlujnym dresie (jesli np. akurat sprzątam i tak chodzę po domu). Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Krzyś

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, są tez i te po środku - ich zdecydowanie najwięcej. Z tym, że ja nie twierdzę, że któreś są gorsze, lepsze - po prostu kwestia gustu. A i pomimo gustu czasem jest tak, że wpada nam w oko ktoś, kto od tego gustu daleko odbiega.

Serce nie sługa.

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Krzyś napisała:
A i pomimo gustu czasem jest tak, że wpada nam w oko ktoś, kto od tego gustu daleko odbiega.

To prawda. Uśmiechnięta

Nieraz zdarzyło mi się, że facet był teoretycznie zupełnie nie w moim typie, a potem okazywało się, że ma w sobie to coś. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Skocz do: