Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na co najpierw zwracamy uwagę u facetów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na co najpierw zwracamy uwagę u facetów?
oczy
14%
 14%  [ 4 ]
twarz
50%
 50%  [ 14 ]
wzrost
28%
 28%  [ 8 ]
tyłek
7%
 7%  [ 2 ]
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 29-03-2009, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
A co z fryzura, chodem, wysławianiem się, klatą właśnie?

I o co chodzi z butami czubkami?
Czasem je zakładam jak ubieram skórzaną kurtałkę.

Krzysiu,ja mysle ze to zdecydowanie kwestia gustu.Kazdy ma swój gust i poczucie piekna.Ja akurat nie lubie takich butów u facetów.Tak samo nie lubię długowłosych mezczyzn.Ale na pewno jest wiele kobiet które lubią.
Jesli chodzi o wysławianie sie to nie lubie gaduł.Raczej konkretnych.Zadnych filozofów patrzacych w gwiazdy i snujących filozoficzne wynurzenia.Oprócz tego lubię jak facet jest błyskotliwy i ma swoje zainteresowania.
Ale tak juz napisałam wczesniej kazdy lubi co innego.Edzia nie lubi zarostu a mi on nie przeszkadza.Kazda kobiet wybiera to co akurat jej pasuje.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Menju

PostWysłany: Pon 30-03-2009, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Krzyś napisała:

A co z fryzura, chodem, wysławianiem się, klatą właśnie?

I o co chodzi z butami czubkami?
Czasem je zakładam jak ubieram skórzaną kurtałkę.

Krzysiu babką nie jestem, ale powiem Ci, co mnie spotkało, gdy chciałem przypodobac sie mojej koleżance mżonce. Śmiejąca się
Jedyną słabość, jaką mam z ciuchów to czara skóra. Mógłbym w skórze chodzić 24 h/dobę. O ile moja koleżanka mżonka toleruje jeszcze płaszcze i kurtki, to absolutnie goni mnie, gdy zakładam skórzane gacie. Co najwyżej mówi, że mogę se na motorze z kumplami pojeździć w takich gaciach, tudzież iść na spotkanie harleyowców, ale nie paradować w jej towarzystwie Skonsternowana .
Co do zarostu też padłem ofiarą tendencyjnej mody. Młodszy szwagier powiedział mi, że w dzisiejszych czasach nie uchodzi, żeby facet paradował z zarośniętą klatą . Taki niby jest wymóg kobit...
Zgodnie z tymi wytycznymi postanowiłem onegdaj uwolnić się od wizerunku lokatora M-54 z sympatycznego skądinąd osiedla Lascaux... Wygoliłem się zgodnie z sugestiami podstępnego szwagra dokładnie i sumienie, zużywając komplet nożyków za 30 złotych. Licząc na ekstazę u koleżanki mżonki wyskoczyłem wieczorem z łazienki gładki jak węgorz, podążając żwawym krokiem do wyrka... I co?
Chłopie, usłyszałem z ust tej, która czasami nie daje mi z różnych powodów w nocy spać, iż gładkiego niemowlaka w łóżku ona może se sama sprawić, zachodząc z zarośniętym na klacie typem w kolejną ciążę. I tym sposobem zostałem pozbawiony szans na następne dziecko...A jak mi odrosło tu i ówdzie, to już mnie się potem w ramach odwetu nie chciało....
Widzisz chłopie, bądź tu mądry, wysławiaj się i pisz wiersze...
Powrót do góry

Monsoonka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 30-03-2009, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heh, dobre Bardzo szczęśliwa Dowodzi, że niełatwo skontruować szufladkę na kobietę Uśmiechnięta
Im trudniej tym ciekawiej chyba...
Ja osobiście rzadko patrzę. Albo inaczej-patrzę później. Z jakiegoś powodu faceta zawsze najpierw słucham, później wącham...a jak mi się spodoba co słyszę i czuję to wtedy patrzę Bardzo szczęśliwa
I jeżeli mężczyzna zaczaruje mnie głosem albo uwiedzie zapachem to nie ma większego znaczenia czy akurat ma ręce czyste i oczy niebieskie. Gdyby jednak z czasem niechlujstwo okazało się nawykiem-niewątpliwie zaczęłoby mi przeszkadzać

Podpis Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym - wśród tandety lśniąc jak diament...być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas
Powrót do góry

Krzyś

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 30-03-2009, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mocno...

Ja to skromnie miałem; jedna panna chciała, żebym sobie ogolił... wacka i jajka... ale ją wyśmiałem Rumieni się

Podpis Od maja mieszkam w Warszawie Radość
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 30-03-2009, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monsoonka napisała:

Ja osobiście rzadko patrzę. Albo inaczej-patrzę później. Z jakiegoś powodu faceta zawsze najpierw słucham, później wącham...a jak mi się spodoba co słyszę i czuję to wtedy patrzę Bardzo szczęśliwa
I jeżeli mężczyzna zaczaruje mnie głosem albo uwiedzie zapachem to nie ma większego znaczenia czy akurat ma ręce czyste i oczy niebieskie. Gdyby jednak z czasem niechlujstwo okazało się nawykiem-niewątpliwie zaczęłoby mi przeszkadzać

Mam podobnie, tylko z tym węchem u mnie kiepsko.
dlatego rzadko podoba mi się jakiś facet tylko z wyglądu, jakoś tak nie umiem ocenić bez oceniania zachowania Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 30-03-2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie chodziło mi o to zeby facet sie golił,tylko zeby nie rozpinał koszuli do pępka.Uwazam ze mezczyzna nie powinien sobie depilować klaty ani nóg bo to jest normalne z racji płci ze ten zarost ma tu i ówdzie ,ale w złym guście jest wystawianie tej swojej siersci na widok publiczny i to tak specjalnie i ostentacyjnie na zasadzie "patrzcie laski jaki jestem fajny".Do tego jeszcze tupiące buty,łancuch na szyi,pół flakona perfum.Nie lubie takich kogutów.
Powrót do góry

Donata_

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 30-03-2009, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwracam uwagę na głos . . uwielbiam męski,donośny głos u faceta Uśmiechnięta
a później wygląd twarz,dłonie itp Uśmiechnięta

Podpis Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać
w twoim uśmiechu.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Wto 31-03-2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Krzyś napisała:
Ja to skromnie miałem; jedna panna chciała, żebym sobie ogolił... wacka i jajka... ale ją wyśmiałem Rumieni się

Hmm..ale panowie jak chcą aby panny sobie brzoskwinki goliły to jest dobrze.. Diablica lub Bardzo wściekła

Nie załapałam się na ankietę ale powiem swoje Złośliwa
Barwa głosu, czyste włosy, paznokcie i buty. Nie pogardzę dużymi dłońmi, poczuciem humoru. Reszta chyba wychodzi w praniu.
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 01-04-2009, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ze względów "technicznych" na wzrost. Mam 1,76m i prawie zawsze mam na sobie buty na obcasie, więc wzrok naturalnie kieruję na wysokich panów. A potem zaczynam ich słuchać. !ę się w głosie. I chyba właśnie głosem ujął mnie mój narzeczony. Niskim, dźwięcznym z melodyjnym akcentem.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

z1utka

PostWysłany: Wto 21-04-2009, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najpierw oczywiście na twarz a potem na tyłeczek. Nieprzyzwoity

Podpis Logika serca jest niedorzeczna.. Zakochany 02 XI 2007 Zakochany
Powrót do góry

Malwa

PostWysłany: Wto 05-05-2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja juz mam takie zboczenie,że pierwsze gdzie kieruje sie mój wzrok widząc faceta to na uśmiech i jego zęby Bardzo szczęśliwa nic mnie tak nie odstrasza od faceta niż zaniedbane zęby i oczywiście solarium!! Przecież faceci też tam łarzą Uśmiechnięta) ale jak widzę takiego to mnie wzdryga,nie ma to jak naturalna opalenizna Bardzo uśmiechnięta Póżnej zwracam uwagę na oczy,dłonie, pupę i buty no i do nie dawna zawsze sprawdzałam czy dobrze jest ogolony,ale do bródki M się przyzwyczaiłam klaskanie2 Wzrost jest też ważny,bo uwielbiam chodzić w szpileczkach a mam 175cm niby nie dużo,ale zależy jak kto patrzy Śmiejąca się

Podpis "Za mało jest w nas odwagi by żyć dla kogoś choć raz..."
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 05-05-2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tyłek i twarz chyba najbardziej. Nie lubię otyłych i chuderlaków co jak chłopaczek ze szkoły wygląda. Uśmiechnięty
Uśmiech też jest ważny no i sposób mówienia.
Powrót do góry

Perfacja

PostWysłany: Czw 07-05-2009, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój musi mieć co najmniej 185 cm (dokładnie wyliczone Złośliwa).
Z racji mojego zamiłowania do szpilek - nie lubię patrzeć na swojego faceta z góry Puszcza oko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 07-05-2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No mój musi mieć minimum 170 cm wzrostu, bo sama mam 162 cm, a nie lubię niższych, no i takich 190 cm, też unikam, bo za dużo. Uśmiechnięty
Powrót do góry

Perfacja

PostWysłany: Czw 07-05-2009, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sprawiedliwość w przyrodzie musi być. Ci ze 190cm są dla mnie, niższych zostawiam Tobie Śmiech do łez
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Skocz do: