Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na co najpierw zwracamy uwagę u facetów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na co najpierw zwracamy uwagę u facetów?
oczy
14%
 14%  [ 4 ]
twarz
50%
 50%  [ 14 ]
wzrost
28%
 28%  [ 8 ]
tyłek
7%
 7%  [ 2 ]
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciężko wybrać jakąś pojedynczą cechę, ponieważ liczy się całokształt.UśmiechniętaZakochanyZakłopotana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 18-03-2011, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przede wszystkim oczy - zwierciadło duszy. Bardzo szczęśliwa No i dłonie oczywiście.
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Pią 18-03-2011, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzrost, zapach, dłonie i oczy. Dokładnie w takiej kolejności.
Powrót do góry

dayzi

PostWysłany: Pią 18-03-2011, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gabaryty Bardzo szczęśliwa ...musi mieć szersze ramiona od moich(wyczynowa pływaczka).
Spojrzenie i wiem wszystko.
Powrót do góry

Tysiula

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 20-03-2011, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najpierw wzrost potem tyłek Bardzo szczęśliwa .

Podpis Kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Nie 20-03-2011, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzrost, oczy...tyłek też. Złośliwa Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

furia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm... dłonie, oczy, usta. Zarost... Najlepiej trzydniowy, albo bródka. I włosy! Mężczyzna "krótkowłosy" jest dla mnie znacznie mniej pociągający, niż "kudłacz" Puszcza oko.
Powrót do góry

Prinzesska29

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 08-06-2012, 14:27    Temat postu: Witam. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zwracam uwage na:
1. Twarz;
2. Budowa ciala;
3. reszta- wzrost itd.

Podpis Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sob 15-09-2012, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja patrze czy facet jest ogólnie zadbany, nie lubię flejtuchów.
Powrót do góry

sumner1111

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 15-09-2012, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O mamo. Jak to czytam to się dziwię (dopiero dziś ten temat czytam po raz pierwszy).
Tylko jedna z Was zwróciła uwagę na intelekt, mimo że oficjalnie tę cechę wskazujecie jako najważniejszą. Co ciekawe, zanim poznałem swoją A dawno dawno temu, chodziłem ubrany jak przysłowiowy dziad. Stare buty, ubiór zwykły T-shirt albo dres, wiecznie udawałem gościa bez kasy i bez skrupułów grałem blokersa, jedyne na co zwracałem uwagę to na wysławianie się. Robiłem to celowo. Chciałem wiedzieć, że moja przyszła kobieta chce poznać moje wnętrze, a nie buty i koszule (znaczy o twarz i ręce akurat dbałem i dbam). I jakoś się udało. Stworzyłem niesamowity związek trwający już 6 lat. Nie zależało mi na kobiecie ktora zwraca uwagę na powierzchowność, a i A miała miłą niespodziankę, że tylko się zgrywałem. Złośliwa
Ale szczerze aż się zdziwiłem z tymi butami, myślałem że to ma drugorzędne znaczenie. Bardzo szczęśliwa

Ostatnio zmieniony przez sumner1111 dnia Sob 15-09-2012, 11:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 15-09-2012, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sumner1111 napisała:
O mamo. Jak to czytam to się dziwię (dopiero dziś ten temat czytam po raz pierwszy).
Tylko jedna z Was zwróciła uwagę na intelekt, mimo że oficjalnie tę cechę wskazujecie jako najważniejszą. Co ciekawe, zanim poznałem swoją A dawno dawno temu, chodziłem ubrany jak przysłowiowy dziad. Stare buty, ubiór zwykły T-shirt albo dres, wiecznie udawałem gościa bez kasy i bez skrupułów grałem blokersa, jedyne na co zwracałem uwagę to na wysławianie się. Robiłem to celowo. Chciałem wiedzieć, że moja przyszła kobieta chce poznać moje wnętrze, a nie buty i koszule (znaczy o twarz i ręce akurat dbałem i dbam). I jakoś się udało. Stworzyłem niesamowity związek trwający już 6 lat. Nie zależało mi na kobiecie ktora zwraca uwagę na powierzchowność, a i A miała miłą niespodziankę, że tylko się zgrywałem. Złośliwa
Ale szczerze aż się zdziwiłem z tymi butami tak szczerze, myślałem że to ma drugorzędne znaczenie. Bardzo szczęśliwa

A przepraszam Cię bardzo, jak mam zwrócić uwagę na intelekt idąc ulicą i patrząc na Ciebie? Nie wiesz przypadkiem?
Temta brzmi NA CO NAJPIERW ZWRACAMY UWAGĘ. Czytaj ze zrozumieniem. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sumner1111

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 15-09-2012, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tak ale nie doprecyzowano w temacie kiedy. Czy idąc ulicą czy prowadząc pierwszą rozmowę, więc przepraszam, że nie jest to zgodne z założeniami tematu. Uśmiechnięta
I to że jestem facetem i inaczej rozumuje niż Wy, kobiety, to nie powód, żeby mnie dyskryminować. Bardzo szczęśliwa Nie chcę bana tylko za to że inaczej pojmuję założenia tematu. Smutna
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 15-09-2012, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ma sie co dziwić, że źle zrozumiałeś temat w którym wypowiadają się kobiety, no i w dziale "wszystko o naszych mężczyznach". Puszcza oko
Powrót do góry

porozmawiajmy

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 25-05-2013, 12:37    Temat postu: Wszystko Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cała budowa + włosy.

Podpis Piękne kobiety zostawmy mężczyznom bez wyobraźni
Powrót do góry

xyz

PostWysłany: Pon 15-07-2013, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczy, dłonie i buty. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Skocz do: