Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Na co najpierw zwracamy uwagę u facetów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na co najpierw zwracamy uwagę u facetów?
oczy
14%
 14%  [ 4 ]
twarz
50%
 50%  [ 14 ]
wzrost
28%
 28%  [ 8 ]
tyłek
7%
 7%  [ 2 ]
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
papam

PostWysłany: Sro 17-07-2013, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście twarz, sylwetka...i plecy! Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Silje

PostWysłany: Sro 17-07-2013, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie na oczy.

Podpis Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła, przychodzi im latać na miotle.
Powrót do góry

Scarlettt

PostWysłany: Pią 31-01-2014, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zwykle zwracam uwagę na oczy i dłonie. Puszcza oko
Powrót do góry

pomaranczka

PostWysłany: Czw 27-02-2014, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam facetów z brodą. Nie mam na myśli kilkudniowego zarostu tylko taką pełną długą brodę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Casado

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 14-03-2014, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię wysokich facetów, więc to przede wszystkim, potem twarz i dalej reszta, oczywiście jeśli chodzi o cechy zewnętrzne.
Powrót do góry

Nicki1166

PostWysłany: Sro 02-04-2014, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najpierw na twarz, a zaraz za tym na maniery- czy jest gentlemanem, czy szanuje kobiety, swoją rodzinę itd.
Powrót do góry

emilia111

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 07-04-2014, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie twarz, wzrost i poczucie humoru to priorytety, ale nie ukrywam, że lubię też gdy facet ma fajne buty.Uśmiechnięta Nie wiem dlaczego, ale tak jakoś lepiej mi wtedy wygląda!
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Wto 08-04-2014, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pomaranczka napisała:
Ja uwielbiam facetów z brodą. Nie mam na myśli kilkudniowego zarostu tylko taką pełną długą brodę. Uśmiechnięta

Mnie tez podobaja sie mezczyzni z zarostem, broda dodaje im meskosci. Puszcza oko
Powrót do góry

Paulinka91

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 30-04-2014, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Twarz - oczy oraz kształt ust i uśmiech.
+
Dłonie. Puszcza oko
Powrót do góry

agatiii7

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 03-05-2014, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie, mój M rozkochał uśmiechem. Poza twarzą zwracam też uwagę na ramiona. Lubię ich dotykać, czuję się wtedy taka...Bezpieczna Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Tysiula

Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 06-05-2014, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ostatnio zaczęłam zwracać uwagę na łydki. Bardzo szczęśliwa

Podpis Kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogólnie twarz. Jak ma ciemne włosy, śniadą buźkę i dużo zarostu na twarzy ale ogolonego, jestem w stanie zawiesić oko, potem lecę po całości wyglądu Uśmiechnięta. I lubię facetów z lekko krzywymi, masywnymi, owłosionymi nogami, takimi jak ma mój mężulek. Bardzo szczęśliwa

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

KateKate

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 29-05-2014, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Twarz i sposób zachowania.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 09-10-2014, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie przede wszystkim oczy i głos.
Później ręce, może to i zboczenie, ale lubię jak widać żyły Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Carrie89

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 14-10-2014, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zwracam uwagę na... zęby Złośliwa dla mnie są wizytówką- piękny uśmiech,to podstawa Uśmiechnięta Następnie podobnie,jak większość: wzrost, oczy i jeszcze może głos, jak słyszę niski,męski głos to hoho... Zakłopotana

Podpis "Dlaczego pozwalamy, by to, czego nie mamy, psuło nam radość z tego, co mamy?"
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Skocz do: