Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Na co zwracac uwage przy kupnie zmywarki???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 24-07-2010, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trochę za późno bo już zmywarka kupiona ale może ktoś jeszcze będzie zainteresowany.
Jak zmywarka to tylko duża. Ja mam tą małą. Jest dobrze na co dzień ale czasami trzeba trochę więcej załadować i zaczyna się problem.
Na co bym zwróciła uwagę przy kupnie to chyba na programy jakie ma ten sprzęt. Bardzo ważne jak dla mnie żeby był ten krótki program.
Moja koleżanka nie zwróciła na to uwagi i teraz czeka ponad dwie godziny na parę szklanek i talerzyków. Jak dla mnie to porażka. Ważne jest też zużycie energii i wody.
Jak kupowałam zmywarkę , to jeszcze nie były one zbyt powszechne. Przyznam też że cena odpychała. Ja kupiłam jakąś tam przeciętną firmy Haier. Odpukać, działa i myje co ważniejsze już ponad 6 lat.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nabłyszczacza w ogóle nie stosuję. Złośliwa Na początku jak była kupiona zmywarka to cały czas dbałam o to żeby było odpowiednio dużo nabłyszczacza, a teraz idzie bez. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki za rady.
Wszystko o czym piszecie na szczescie ma moja zmywarka: a wiec cicho chodzi, ma krotki program (o tym juz zostalam ostrzezona przez znajome), moge zmyc gdy mam zalodowana do polowy (half load).Pokupowalam finisha sol i tabletki, zobaczymy jak bede szly. Mam za soba dopiero 3 zmywania i jestem zadowolona, chco jeszcze nie przyzyczajona. Zobacze cos w zlewie i juz lece aby umyc a pozniej stukam sie w glowke i do zmywareczki, hehe.

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 25-07-2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lady a jaki model wybrałaś?

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 26-07-2010, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
A ja nabłyszczacza w ogóle nie stosuję. Złośliwa Na początku jak była kupiona zmywarka to cały czas dbałam o to żeby było odpowiednio dużo nabłyszczacza, a teraz idzie bez. Puszcza oko

I bez stosowania nabłyszczacza nie ma zacieków? Podejrzliwa
Ja używam nabłyszczacza dosyć sporo, odpukać tfu tfu zacieków na szklankach nigdy nie ma. Puszcza oko

Za to bardzo mało sypię soli. Dosłownie może raz do dwóch razy w roku. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 26-07-2010, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ula nie ma zacieków. Uśmiechnięta Szklanki ładnie wyglądają, trochę się świecą. A soli też używam rzadko, dopiero jak się lampka pali wsypuję, a i często zdarza mi się zapomnieć i chodzi bez soli i z zapaloną kontrolką. Uśmiechnięta

Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 26-07-2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzę , że wszystkie jedziemy po bandzie. A ciekawe czy by się też bez proszku do mycia dało..... Bardzo szczęśliwa ?

A czy myjecie zmywarkę. Kiedyś widziałam, że reklamowali jakiś środek do mycia zmywarki. Stosujecie?

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 26-07-2010, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
A soli też używam rzadko, dopiero jak się lampka pali wsypuję, a i często zdarza mi się zapomnieć i chodzi bez soli i z zapaloną kontrolką. Uśmiechnięta

U mnie kontrolka od soli zapala się ledwie raz czy dwa razy w roku, tak więc wsypywanie soli to wielkie święto. Puszcza oko

Sylla ja niczym jeszcze nie czyściłam zmywarki.
Jedynie czasami kupuje odświeżacze do zmywarek, ale myć to jej jeszcze nigdy nie myłam. Zakłopotana

Powrót do góry

lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 26-07-2010, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Lady a jaki model wybrałaś?

hotpoint FDL570
Ja myslalam ze nablyszczacz zawarty w tabletkach wystarcza. A tu nowosci.

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 26-07-2010, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylla ja też nigdy nie myłam. Zresztą nie czuję potrzeby jej mycia, nie śmierdzi z niej, jest czysta, więc po co? Bardzo szczęśliwa Widziałam u kogoś taką zawieszkę zapachową, ale to chyba nic nie daje, w sensie że nie pachnie pięknie ze zmywarki fiołkami. Śmiejąca się

Powrót do góry

Jesienna

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 27-07-2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kupiliśmy Beko. Zależało nam na zmywarce, które będzie oszczędna pod względem zużycia wody i energii, ponieważ lepiej na początku dołożyć nieco, żeby później płacić mniejsze rachunki. Poza tym chcieliśmy zmywarkę z funkcją dezynfekcji naczyń dla dzieci, bo spodziewamy się maluszka Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 27-07-2010, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnie, że na forum znalazł się wątek o zmywarka, sama za jakąś musze zacząć się oglądać a dla mnie ten temat to czarna magia Zakłopotana

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sylla napisała:

A czy myjecie zmywarkę . Kiedyś widziałam , że reklamowali jakiś środek do mycia zmywarki. Stosujecie?

Raz na dwa-trzy miesiące uruchamiam pustą na maksymalną temperaturę 70 stopni C i dodaję albo wody z octem bądź gotowy preparat do mycia i odkażania zmywary. I tyle. Pilnuję tylko na bieżąco uszczelek aby nie było na nich osadu.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju nie wierzę, że Ty jako facet umiesz włączyć zmywarkę. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Widziałam u kogoś taką zawieszkę zapachową, ale to chyba nic nie daje, w sensie że nie pachnie pięknie ze zmywarki fiołkami. Śmiejąca się

Fiołkami może nie pachnie, ale fajnie odświeża zmywarkę ta zawieszka.
Ja takie stosuję i jestem zadowolona. Puszcza oko

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: