Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na dobre i na złe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inek

PostWysłany: Pią 12-09-2014, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dalej oglądam i ten nowy sezon bardzo mi się już podoba, aż jestem ciekawa co dalej będzie.

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 07-09-2015, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie powalił mnie pierwszy odcinek nowego sezonu, aczkolwiek... Kibicuje Adamowi i Wiki. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Antoinette

PostWysłany: Nie 13-09-2015, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również chciałabym, żeby powiodło się Adamowi i Wiki. Nie wiem, czemu ale moim zdaniem oni strasznie do siebie pasują i nie wiem, po co Wiktoria wychodziła w ogóle za mąż, skoro nie kocha tego drugiego. Również Agata i Szymon mogli by w końcu zacząć myśleć o sobie na poważnie, bo są idealnie dobrani. Mam nadzieję, że ten sezon też będzie taki świetny, jak poprzedni. Niech się dzieje, jak najwięcej, a będzie co oglądać.
Powrót do góry

Emalija

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 17-11-2015, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię bardzo ten serial i oglądam, ale nie mogę przeżyć, że już nie ma Latoszka i Gawryły. Jeszcze mi tylko Falkowicz został... Smutna
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale się splakalam na przedostatnim odcinku. Smutna
Wczoraj pewnie byłoby to samo, ale mnie D. pod koniec zagadal. I bardzo dobrze.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wczoraj nie ogladalam ale dzisiaj jest powtórka i moze zobacze chociaz moze nie warto bo sie znowu porycze Niezdecydowana.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

matyldaaa16

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 08-09-2017, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi to już się znudziło to na dobre i na złe. Przerzuciłam się na nowy serial o lekarzach Uśmiechnięta "lekarze na start" Uśmiechnięta oglądam bo mój kolega tam gra Piotra Uśmiechnięta
Powrót do góry

baśka654

PostWysłany: Sob 18-11-2017, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oglądałam kiedyś regularnie, jeszcze za czasów Zosi i Kuby xD Później miałam jakieś 2 lata przerwy, ale wróciłam, świetną robotę zrobiła wymiana aktorów i scenografi, teraz to aż odliczam do kolejnej środy czasami xD
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: