Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na dobre i na złe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Ja już wcale nie oglądam, nawet nie wiem co tam się dzieje i kto gra.

Dzastek, żadna strata. A to że Żebrowski będzie w nim grał, to dowiedziałam się z internetu. Bardzo szczęśliwa

September, faktycznie Obuchowicz nieciekawie wygląda w tych włosach.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lala874

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A pamiętam jak p. Żebrowski miał jakieś "dymy" do osób grających w serialach. Że niby są oni mniej wartościowymi aktorami od tych, grających w filmach i teatrze... a tu, no cóż...
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lala widocznie zmienił zdanie albo zapomniał, że kiedyś tak mówił. Poza tym, czego nie robi się dla kasy. Puszcza oko
Powrót do góry

lala874

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niby tak. Choć w moich oczach takim zagraniem stracił wiele...
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie tylko on nadawał na seriale. Wielu jest takich aktorów, co krytykowali tego rodzaju produkcje, a teraz sami w nich grają.

Wyczytałam, że Żebrowski będzie grał nowego ordynatora i że będzie z niego okropny służbista.
Powrót do góry

lala874

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobno odbiorą synka Samborowi. I dojdzie do spięcia z przyjaciółmi, którzy zostaną rodziną zastępczą...
Powrót do góry

lala874

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lala874 napisała:
Podobno odbiorą synka Samborowi. I dojdzie do spięcia z przyjaciółmi, którzy zostaną rodziną zastępczą...

Ponawiam. Nina zaproponuje Samborowi małżeństwo. Dzięki temu będzie mógł odzyskać synka.
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lala874 napisała:
Ponawiam. Nina zaproponuje Samborowi małżeństwo. Dzięki temu będzie mógł odzyskać synka.

Jakie poświęcenie z jej strony. Puszcza oko
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lala874 napisała:

Śmiejąca się A Sambor się zgodzi?
O co chodzi z tym mężem Agaty? Jest jakiś dziwny.
A Blanka ma niekiepskie okulary. Buty zresztą też. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dawno nie oglądałam ale jak już leci w tv to zdarza się, że oglądam. Lubię nawet, nie powiem, że nie.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

lala874

PostWysłany: Pią 02-12-2011, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

september napisała:
Śmiejąca się A Sambor się zgodzi?
O co chodzi z tym mężem Agaty? Jest jakiś dziwny.

Sambor będzie miał wątpliwości. Ale wydaje mi się, że będą małżeństwem. Zresztą odkąd Nina zaczęła pracować w szpitalu mam wrażenie, że oni mają się ku sobie, a zwłaszcza ona ku niemu.

A ten mąż Agaty jest bigamistą. Niebawem do obsady serialu dołączy Anna Czartoryska, która będzie grała właśnie rolę żony bankowca.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Pią 02-12-2011, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś się dopiero dowiedziałam, że Zośka z tym lekarzem. Nie wiem jak on się nazywa. No no Bardzo szczęśliwa .

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 02-12-2011, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To Doktor Zosia juz nie jest z Kuba??
Jak to sie stało???

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

lala874

PostWysłany: Sob 03-12-2011, 6:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Paulaass napisała:
Dziś się dopiero dowiedziałam, że Zośka z tym lekarzem. Nie wiem jak on się nazywa. No no Bardzo szczęśliwa .

Gawryło.

A ja mam cały czas cichą nadzieję, że dr Burska niebawem odejdzie z tego serialu. Z całym szacunkiem dla Pani Foremniak, ale mnie się już "przejadła".

Zaneta, Zosia nie jest z Kubą, bo ten wybrał karierę zagraniczną. Najpierw Australia, teraz ma gdzieś do Europy trafić. A przy okazji ma przy sobie jakąś asystentkę...
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 03-12-2011, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zaneta1 napisała:
To Doktor Zosia juz nie jest z Kuba??
Jak to sie stało???

Doktor Zosia wróciła ze Szwecji z Amelką i bez Kuby. Ponoć dla niego najwazniejsza była kariera zawodowa, a nie rodzina. Zosia wróciła do Leśnej Góry i poprosiła o powrót do szpitala. Oczywiście przyjęli ją z otwartymi ramionami.
Między Burskimi szykuje się rozwód.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Skocz do: