Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na jaki film, serial czekacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewka22

PostWysłany: Wto 11-04-2017, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

oglądał ktoś nowe Power Rangers i Piękną i Bestię? warto?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

SpringFlower

PostWysłany: Pon 17-04-2017, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ewka22 napisała:
oglądał ktoś nowe Power Rangers i Piękną i Bestię? warto?

Ja na razie tylko tą Babę Jagę, ale słyszałam, że Piękna i Bestia też fajne
Powrót do góry

misiax

PostWysłany: Wto 18-04-2017, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z niecierpliwością czekam na nowy sezon orange is the new black Uśmiechnięta
Powrót do góry

zuza166

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 13-06-2017, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chcę obejrzeć serial Ania z Zielonego Wzgórza na Netflixie. Czytałam opinie i podobno jest bardzo dobry.
Powrót do góry

dezyda89

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 09-07-2017, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zuza166 napisała:
Ja chcę obejrzeć serial Ania z Zielonego Wzgórza na Netflixie. Czytałam opinie i podobno jest bardzo dobry.

Moje koleżanki, fanki Ani, mówią, że tak średnio. Że Ania Netflixa zachowuje się czasem tak, jak ie postąpiłaby książkowa Ania z Zielonego Wzgórza.

a jeżeli chodzi o filmy, to na co czekacie?

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pon 10-07-2017, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na Spider Mana nowego bo mam bilet z loterii do wykorzystania i kupon na pocorn za free, może teraz tez coś wygram Uśmiechnięta
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Wto 11-07-2017, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gaga napisała:
Ja na Spider Mana nowego bo mam bilet z loterii do wykorzystania i kupon na pocorn za free, może teraz tez coś wygram Uśmiechnięta

Co za loteria? też chcę Uśmiechnięta
A porpos Ani mi się bardzo podobała, bo się nastawiłam ze to bedzie bardziej an motywach niż dokladnie jak w ksiażce Uśmiechnięta

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Sro 12-07-2017, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No w Cinema City masz taką loterię, ze każdy bilet wygrywa, rok temu też to było, a nagrody nawet jakieś rowery widziałam i inne, nie pamiętam w tej chwili zobacz sobie.

Co do nowej "Ani z Zielonego wzgórza" to jakoś mam opory, nie chce sobie burzyć tamtej wersji, ale czekam na "Mroczną wieżę" Kinga, choć kompletnie nie wiem będzie, bo "To" jakoś niedługo chyba.
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Pon 17-07-2017, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gaga napisała:
No w Cinema City masz taką loterię, ze każdy bilet wygrywa, rok temu też to było, a nagrody nawet jakieś rowery widziałam i inne, nie pamiętam w tej chwili zobacz sobie.

Co do nowej "Ani z Zielonego wzgórza" to jakoś mam opory, nie chce sobie burzyć tamtej wersji, ale czekam na "Mroczną wieżę" Kinga, choć kompletnie nie wiem będzie, bo "To" jakoś niedługo chyba.

A rzeczywiście było, teraz sobie przypomniałam Uśmiechnięta Na pewno skorzystamy.
Ja Kinga też chętnie zobaczę, mam nadzieję, że to będzie dobra ekranizacja Uśmiechnięta

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

kobietka30

PostWysłany: Wto 08-08-2017, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czekam na Obdarowanych Uśmiechnięta zapowiada się bardzo fajnie Uśmiechnięta
Powrót do góry

matyldaaa16

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 08-09-2017, 13:20    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja czekam na kolejną część Piratów z Karaibów - na krańcu świata bo ma lecieć na Pulsie jutro o 20.

Dołączone po 2 minutach 52 sekundach:

A jeśli chodzi o serial to ostatnio spodobał mi się serial "lekarze na start" też na tym samym kanale lecą. Dopiero 5 odcinków było ale już mi się spodobał Uśmiechnięta No i przystojni lekarze tam grają Uśmiechnięta jest na czym oko zwiesić Uśmiechnięta
Powrót do góry

oliwia875

PostWysłany: Pon 02-10-2017, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio byłam w kinie na "IT" i pomimo że dla niektórych mógł być zabawny to mnie się podobał.
Powrót do góry

Astoria33

PostWysłany: Wto 14-11-2017, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja z kolei bardzo czekam na Cichą noc, zwiastun mi się spodobał, obsada dobra, wziął nagrodę w Gdyni, więc czemu nie? Myślę że dobry będzie film, idę Uśmiechnięta porusza zresztą wiele ważnych aktualnych tematów
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: