Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na jaki film, serial czekacie?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korneliap

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 17-02-2016, 21:51    Temat postu: Na jaki film, serial czekacie? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macie tak że czekacie czasami np. tydzień na jakiś dobry film albo oglądacie regularnie różne seriale odcinkami? Ja czekam na kolejny odcinek agenci ncis ostatnio mnie wciągnęło i ciągle oglądam /linki zabronione/ . A wy na co czekacie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja regularnie z chłopakiem oglądam Big Bang Theory , The Walking Dead , Flash i parę innych seriali Bardzo szczęśliwa staramy sie żadnego odcinka nie przegapić.

Jesli chodzi o filmy to czekam na Zabójczy Cel oczywiście ze Stevenen Seagalem Bardzo szczęśliwa bo jutro ma leciec na pulsie o 20:00 także wraz z lubym zasiądziemy przez telewizorem z paczka chrupek i spritem w reku Uśmiechnięta
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście, że mamy Bardzo szczęśliwa też czekam za "zabójczy cel" dzisiaj na Pulsie Złośliwa
A później załączę "World War Z"
Powrót do góry

CookieMonster

PostWysłany: Sro 29-06-2016, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Raj dla Par" ktoś zna? ja uwielbiam Uśmiechnięta Puls puści o 20. Uwielbiam ten kanał, bo zawsze jakiś mega dobry film leci.
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 29-06-2016, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja swojego czasu czekałam na każdy nowy odcinek "Gran Hotel", później na "Damę w czarnym welonie". Ogólnie wolę seriale od filmów, bo wiadomo, że jak coś jest dłuższe to zarówno scenarzysta jak i reżyser i aktorzy mają większe szanse na pokazanie postaci, psychiki bohaterów, jakieś problematyki. Tyle, że tutaj też łatwo przesadzić i dlatego tasiemców nie cierpię. Serial, tak, ale maksymalnie do 100 odcinków, a najlepiej tak 10-30. Miło też wspominam serial "Rzym". Jeszcze był taki polski serial jeden, ale nie pamiętam tytułu. Za to seriale typu "M jak miłość" "Na Wspólnej" itd t jak dla mnie strata czasu, bo to takie tasiemce bez końca. Podobna rzecz też się dzieje z "Pamiętnikami Wampirów". Za to mój mąż ogląda "Czas honoru" i "Grę o Tron", więc czasami też na to zerknę.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 29-06-2016, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś z wypiekami czekalam na Prison Break. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 05-09-2016, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubię filmy akcji. Oglądacie takie? Szczerze polecam listę filmów na blogstyle:LINK, gdzie są fajne propozycje na deszczowe, jesienne dni. Jeżeli chodzi o seriale to bardzo lubię Mentalistę i łudzę się, że zrobią kolejną część. Bardzo szczęśliwa

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

Urwek

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 05-12-2016, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na milion kolejnych sezonów supernatural. Ten serial mimo że już oklepany nie przestanie mnie zadziwiać
Powrót do góry

kasia_muchaaa

PostWysłany: Wto 20-12-2016, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jeżeli chodzi o serial to dla mnie GRA O TRON jest bezkonkurencyjna. w kwestii filmów jest trochę gorzej ostatnio widziałam "PROJEKTANTKĘ" warto zobaczyć, jak ktoś lubi piękne stroje Puszcza oko choć fabuła też nie jest zła. a jeżeli chodzi o nasz rynek rodzimy to czekam na PO PROSTU PRZYJAŹŃ, twórców LISTÓW DO M.
Powrót do góry

Adam87

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 20-02-2017, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Serial: Gra o Tron
Film: Obcy

W obu przypadkach nie mogę się doczekać. Liczę na wielkie przeżycie z tym związane!
Powrót do góry

SpringFlower

PostWysłany: Sro 08-03-2017, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Serial: 2 sezon The Young Pope
Film: Baba Jaga
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Wto 14-03-2017, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

SpringFlower napisała:
Serial: 2 sezon The Young Pope
Film: Baba Jaga

Co to za film? Bajka? Byłam niedawno na Lego batman, lecz nie kojarzę takiego tytułu. Ja to czekam na Gre o tron nową. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

SpringFlower

PostWysłany: Nie 19-03-2017, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak można powiedzieć xD Taka bajka dla dorosłych. Tutaj masz trailer. Czekam, bo liczę, że coś innowacyjnego się wydarzy w tego rodzaju kinie.. Lubisz takie gatunki?

https://youtu.be/wipSLqXKESI
Powrót do góry

dezyda89

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 20-03-2017, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

SpringFlower napisała:
Tak można powiedzieć xD Taka bajka dla dorosłych. Tutaj masz trailer. Czekam, bo liczę, że coś innowacyjnego się wydarzy w tego rodzaju kinie.. Lubisz takie gatunki?

https://youtu.be/wipSLqXKESI

Trailer dobry, wiecie, czy będzie w 3d?

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

SpringFlower

PostWysłany: Pon 10-04-2017, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dezyda89 napisała:
Trailer dobry, wiecie, czy będzie w 3d?

Nie sądzę, żeby był, ja byłam na 2d i daje radę, choć moglibyśmy te premiery szybciej dostawać, jak reszta świata Uśmiechnięta

Dołączone po 53 sekundach:

Ale jak chcesz to trzeba się spieszyć, bo jak znam życie to zaraz przestaną grać...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: