Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Nadmierna potliwość stóp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isia

PostWysłany: Sro 11-03-2015, 7:05    Temat postu: Nadmierna potliwość stóp Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć. Czy ktoś z Was miał może ten problem? Sama wypróbowałam bardzo wiele sposobów na walkę z tą dolegliwością ale nie wiem co robić dalej..
Używałam bardzo wielu talków, maści i innych ale nic nie działało. O ile jeszcze latem jest ok to teraz kiedy chodzi się w zakrytych butach nie jest to przyjemne a jak przydę do znajomych to bardzo krępujące.
Może są jakieś zabiegi? Jeśli znalibyście kogoś z Warszawy to byłoby bardzo dobrze ! [/code]
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 11-03-2015, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwsza przyczyna może być banalnie prosta: tanie rajstopy,skarpety - zawierają sztuczne tkaniny i nie ma opcji by - zawsze stopa ci się będzie pocić. Druga opcja tanie z chińskich marketów buty - niestety powodują bardzo przykrą dolegliwość - mokre wiecznie nogi. Jeśli to wyeliminujesz, dopiero możesz zacząć badać się od środka.
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 18-03-2015, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam wybrać się do podologa. Jest to specjalista od pielęgnacji stóp ( chorób również). Zobaczy z czego wynika Twój problem. Czy z nieodpowiedniej pielęgnacji, czy z jakiejś innej choroby.
Mój mąż swego czasu miał wykonywany zabieg elektroforezy. Bardzo skuteczne. Słyszałaś o nim?
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Czw 19-03-2015, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nosze bawełniane skarpety dobrej jakości, kupuję je w polskich sklepach. W 100% z bawełny ( już się naczytałam o tym,że moze być to spowodowane systetykami ale jednak u mnie nie był to powód). Buty równiez noszę dobrej jakości. Skórzane.
Można powiedzieć,że zawsze miałam taki problem ale w ostatnich miesiącach bardzo się to nasiliło Smutna
Nie slyszałam o elektroforezie.Na czym to polega?
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 20-03-2015, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zanurzasz stopy w wanience z wodą, przez którą przepływa prąd. Nie martw się, jest to totalnie bezbolesne Na koniec czuje się jedynie delikatne mrowienie. Sama uczęsczałam na takie zabiegi. Po pierwszym wprawdzie nie było efektu ale już po 3 stopy przestawały się pocić. Po 10 zabiegach problem praktycznie zniknął.
Obecnie chodzę tak raz na 2-3 miesiące na powtórki . Warto jest wykupić sobie od razu cały pakiet zabiegów bo wtedy jest jednak taniej.
Powrót do góry

kkarola

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 31-08-2015, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moczenie stóp w korze dębu - pomaga.

Korę (sypaną, nie ekspresową) kupisz w aptece, łyżkę stołową wsypujesz do kubka i zalewasz wrzątkiem, przykrywasz i parzysz przez 10 minut. Potem przelewasz do miski, dolewasz wody i moczysz stopy przez 10-15 minut. Powtarzaj raz na tydzień, dwa. Tanie i skuteczne Uśmiechnięta
Powrót do góry

minin

PostWysłany: Pon 21-09-2015, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Są takie specjalnie sprey-e, które używa się w przypadku takich dolegliwości. Rzeczywiście działają, bo próbowałem.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 21-09-2015, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio moja mama gdzieś przeczytała o kwasie borowym. Kupiła dla ojca, bo miał mega kłopot. Kupuje się go w aptece, w małych saszetkach. Koszt jednej ok. 3-4zł. Ojciec wsypuje trochę do butów i poprawa jest wielka! Nie ma ani specyficznego zapachu, ani potu.

Z tego co czytałam można też w kwasie moczyć nogi lub wsypywać do skarpetek Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: