Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Nadmierne pocenie się
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Sob 31-10-2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiniaaa ja kupiłam paczke takich wkładek i było ich tam 10 czyli po 5 na jedna pache , zobacz na Allegro tam tego jest pełno i jest instrukcja jak naklejac je na ubranie. Pochłaniaja pot i z tego co wiem nie trzeba prac za kazdym razem bluzki bo te wkładki pochlaniaja pot a nie bluzka.Sa wkładki z aloesem i zwykłe dla osob uczulonych na aloes (jak ja) . U mnie sie spradziły, są naprawe dobre Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kiniaaa

PostWysłany: Sob 31-10-2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm może sobie takie sprawię na zimę Uśmiechnięta Tylko gorzej na lato, gdy noszę bluzki na ramiączkach Smutna

Aaaa mam pytanko jeszcze, a co z zapachem? Pochłania pot i zapach czy trzeba się wypsikać dezodorantem albo użyć antyperspirantu??
Dzięki za odpowiedzi Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Sro 04-11-2009, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wiem to można normalnie użyć dezodorantów, ja użyłam i wszystko było ok. One w sumie mają chyba za zadanie pochłaniac pot ,ale może te perfumowane są inne i może zapach też niwelują? W każdym razie bez zapachowe pochłaniają tylko pot Uśmiechnięta
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 04-11-2009, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nadal korzystam z pomocy Antidrala i jestem bardzo zadowolona. Używam tak średnio raz na 4 dni i wystarcza, a kosztuje ok 15 zł Puszcza oko.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 16-11-2009, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam problem nie tyle z nadmiernym poceniem co z zapachem - może i mam obsesję ale no ciuchy śmierdzą mi jakby mi się kot na nie zesikał. Czy to przez moje rewelacyjne odżywianie? Czy raczej ze zdrowiem nie teges?

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

esiane

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 21-11-2010, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdy używałam taki specyfików w kulce, nie mogłam niestety się golić często pod pachami, ponieważ myśłałam, że zadrapię się na śmierć Uśmiechnięta
macie na to jakiś sposób?
Uzywaliście tabletek na potliwość ?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 21-11-2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

esiane napisała:
Uzywaliście tabletek na potliwość ?

Ja kiedyś brałam. Stosowałam jedno opakowanie, a że nie widziałam różnicy (tylko częściej do łazienki biegałam), więc zarzuciłam stosowanie Puszcza oko.
Może trzeba było dłużej brać, ale ja nie lubię jak nie widać szybko efektów Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

esiane

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 21-11-2010, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja mam tak samo ;d
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 21-11-2010, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio w Tesco znalazłam mydło które miało napis "dla osób z nadmerną potliwością " itp. Kosztowało jakieś 5zł . Nie kupiłam więc nie wiem czy działa , ale jęsli ktoś chce to niech spróbuje może akurat pomoże. Nie pamiętam jakiej firmy ale było dokładnie opisane na co itp.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem pełna nadziei Puszcza oko. Ostatnio byłam u dermatologa i lekarka poleciła mi krem na nadmierną potliwość z Iwostinu.

Stosuje od dwóch dni, poprawę zauważyłam natychmiast. Pachy są suchutkie już od pierwszego nałożenia. Czasami mam uczucie jakby były "mokre", ale tylko mi się wydaje Puszcza oko.
Mam tylko nadzieję, że to nie jest krótkotrwale działanie i będzie tak nadal Bardzo szczęśliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 03-05-2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi też dermatolog poleciła z serii Iwostin kremy ale do twarzy, stosuje 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolona. Uśmiechnięta Znajoma używałam tego kremu co Ty Monika, i jej pomogło.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika2222, czy ten krem można stosować na twarz?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vacanza. napisała:
Monika2222, czy ten krem można stosować na twarz?

Sprawdzę w domu co piszą na opakowaniu Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Sprawdzę w domu co piszą na opakowaniu Puszcza oko.

Jeśli byłabyś taka miła, to będę bardzo wdzięczna. Uśmiechnięta
Tez mam problem z poceniem się. O ile pod pachami zazwyczaj mam sucho, to czasami pojawia mi się pot na twarzy: czole i policzkach. Wściekła To jest dopiero krępujące.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam serdecznie Antidral. Jest łagodniejszy od etiaxilu i 2 razy tańszy no i 2 razy większy. Ja raz na 2 tygodnie użyje i mam spokój a zawsze pociłam się jak mysz. Tylko trzeba pamiętać aby przed zastosowaniem umyc sie mydełkiem pod pachami najlepiej bambino bo jest bardzo łagodne 48h przed sie nie depilować dobrze przed zastosowaniem wysuszyc pachy suszarką posmarować i znów wysuszyć i spac w starej koszulce z rękami naj lepiej do góry. A rano trzeba się znów bardzo dobrze umyć pod pachami tez najlepiej mydełkiem bambino, żeby ciuszków nie pobrudzić.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: