Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Nadmierne pocenie się
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 13-03-2008, 18:08    Temat postu: Nadmierne pocenie się Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam problem z nadmiernym poceniem się Smutna Nadchodzi wiosna, potem lata, kurtki trzeba zdjąć. I znowu będę musiała chodzić tylko w czarnych i białych rzeczach, bo inaczej się nie da. Mokre plamy pod pachami to u mnie prawie standrad Zakłopotana Jest to bardzo wstydliwe i ciężko z tym żyć. Jakiś czas pomagał mi antidral a teraz to już nie Bardzo smutna Chcę kupić coś pożądnego, ale nie wiem na co się zdecydować. Czy któraś z Was ma takie problemy? Czego używa?

Zastanawiałam się nad Vichy:
http://vena-vita.pl/produkt,id,17820,vichy+dezodorant+w+kulce+dla+kobiet+48+h+-+przeciw+nadmiernemu+poceniu+50+ml.
http://vena-vita.pl/produkt,id,17502,vichy+dezodorant+antyperspirant+w+areozolu+125+ml.

lub SVR:
http://vena-vita.pl/produkt,id,65028,svr+spirial+roll'on+antyperspirant+75ml

Czy może etiaxil?
http://vena-vita.pl/produkt,id,19166,etiaxil+plyn+pod+pachy+(sk.wrazliwa)+12+5ml

Tylko nie wiem czy są coś warte... Jak myślicie???

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

agaat

Zodiak: Ryby
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 13-03-2008, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika mam ten sam problem - mam nadpotliwość i mokre plamy pod pachami to u mnie standard. Używam Etiaxilu i bardzo mi pomaga. Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 13-03-2008, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli Tobie pomaga to spróbuję etiaxilu. Jutro do apteki, a później modły, żeby i mi pomogło Bardzo szczęśliwa

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 13-03-2008, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika tylko uważaj, bo Etiaxil może podrażniać. Ja mimo kilku prób nie mogłam go używać. Myślałam, że zadrapię sobie pachy na śmierć, ale fakt faktem, że po nim się nie pociłam Przewraca oczami SVR nie polecam w ogóle, działa jak zwykły antyperspirant, czyli dla kogoś, kto się bardzo poci, wcale Niezdecydowana Niektórzy sobie chwalą Vichy w kulce, ja nie próbowałam jeszcze.
Na razie używam avene w kulce i nawet jest nieźle, ale na pewno mogłoby być lepiej. Jak mi szczególnie zależy (przed jakimś wyjściem), to po kulce używam jeszcze antyperspiranta w sprayu i wtedy jest naprawdę dobrze (ale chyba zaklejam sobie wtedy wszystkie pory, co zdrowe raczej nie jest)

Podpis Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić,
bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
(Hemingway)
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Czw 13-03-2008, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzia bo Ty pewnie używasz Etiaxilu tego zwykłego prawda? Ja też, ale nie mam wrażliwej skóry i jest ok - natomiast wiem, że jest też etiaxil dla osób które mają skórę delikatną.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 15-03-2008, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Etiaxilu nie było w żadnej aptece u mnie, ale farmaceutka zaproponowała "Aquaselin" produkt z Oceanica o tym samym składzie co etiaxil, więc w akcie desperacji wzięłam. Kosztował 20 zł. Wypróbowałam od razu i zadziałał! Nie do końca, ale poprawę widzę zdecydowaną! Radość Mam nadzieję, że po kilku użyciach będzie jeszcze lepiej. Jak nie idę po etiaxil...

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 15-03-2008, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny tutaj macie też wątek o Antidralu.

http://www.forum.kobiet.pl/antidral-t71362,highlight,etiaxil.html

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 30-04-2008, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika chciałam zapytać o Aquaselin. Czy dalej działa i czy nie podrażnie skóry? Zamierzam sobie kupić jakiś taki specufik, bo w końcu idzie lato...

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 01-05-2008, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musze powiedzieć, że jak przyszły cieplejsze dni to już nie jest tak różowo z Aquaselinem Smutna Cały dzień nie działa Smutna A na ulotce jest że niby można używać tylko 2 razy w tygodniu... Ja używam codziennie pratycznie i nie podrażnia- tu duży plus. Ale kupuję etiaxil...

Ale może jak się nie pocisz tak mocno bardzo to podziała- nie wiem...

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 01-05-2008, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika dzieki za odpowiedź. Chyba najpierw spróbuję Aquaselin, a jak nie będzie skutkował to zdecyduję się na Etiaxil.

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

jasmin12

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 27-10-2009, 21:33    Temat postu: Aquaselin Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie polecam tego specyfiku ;( nie jest skuteczny... kupiłam i załuję...
Nie chroni przed nadmiernym poceniem i ciągle mam te plamy...
Może ktoś poradzić jakiś inny środek ?? Chciałambym zaznaczyć że nie mam zaufania do Etiaxilu i boje się go użyć ...
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 27-10-2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam z tym problem.Ostatnio kupiłam przez internet wkładki antypotowe które nakleja się na ubranie,pomagają dla takich osob co wlasnie nie moga używać silnych dezodorantów itp. ( jak ja)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

jasmin12

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 29-10-2009, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooo! Pomagają ? Czy tylko można przez internet ? Ciekawe gdzie mogą być jeszcze te wkładki antypotowe... Puszcza oko. Zobacze w aptece . Albo w jakiejś drogerii ;]
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 29-10-2009, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukałam w aptece i nie ma czegos takiego w Polsce ja kupiłam przez interenet nie sa drogie i pomagają ja miałam je założone na swoim ślubie przykleiłam do bolerka i sa naprawde swietne u mnie sie sprawdziły Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kiniaaa

PostWysłany: Czw 29-10-2009, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również nie polecam Etiaxilu Niezdecydowana Kupiłam dla skóry wrażliwej i niestety musiałam leżeć z rękami do góry aby minimalna ilość specyfiku wyschnęła bo jak nie to strasznie swędziało i piekło. Nieraz pomimo "suszenia" następowało pieczenie. Od razu piszę że w cale nie używałam go dużo i nie na podrażnioną skórę. Fakt pocenie się zmniejszyło, lecz nadal było nieznośnie duże. Za takie pieniądze spodziewałam się lepszych efektów i żadnego swędzenia.

Kate29 na czym polega sekret tych wkładek? Pochałaniają one pot? Czy blokują jego wydzielanie? Na ile wystarczają?

Ja jestem już tak zdesperowana że zastanawiam się nad wstrzyknięciem botoksu. Strasznie krępujące są mokre plamy pod pachami Smutna
Myślałam że moja nadpotliwość jest na podłożu endokrynologicznym, jednak się okazało że mam niedoczynność tarczycy, czyli odwrotnie. Więc nie mam już pojęcia skąd się bierze moje pocenie. Widocznie "taki mój urok".

Aha, jak chodzi o Antidral stanowczo odradzam. Kupiłam go przed Etiaxilem. Nic a nic mi nie pomógł a szczypanie było niemiłosierne. Nie zużyłam całego - zasilił śmietnik. Dlatego Etiaxil kupiłam dla skóry wrażliwej.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: