Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nadzerka - czy jest czesto kojarzone z rakiem szyjki macicy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monia7

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 03-08-2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie leczona nadżerka może być przyczyną raka szyjki macicy. Regularne badania cytologiczne mogą uchronić przed tą chorobą. trzeba się badać regularnie. jest teraz wiele nowych metod wykrywania raka. Moja znajoma nie badała się 10 lat i jest już za późno.

/reklama/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Funai

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 27-10-2011, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam 16 lat, gdy poszłam pierwszy raz do gina. Gdy miałam 17 lat wykrył nadrzerkę, ale musiałam czekać do pierwszej ciąży. Zaszłam w ciążę, urodziłam dziecko. Już prawie rok jestem po porodzie i gdy ostatnio byłam u gina, powiedział, że muszę w końcu usunąć, gdy spytałam w jakim jest stadium, powiedział: no takim, że trzeba usunąć. Skonsternowana
Lecz jakoś się powstrzymuję. Chodzę do niego prywatnie i wymrażanie kosztuje ok 400zł. Dlatego tak zwlekam, ponieważ to troszkę pieniążków kosztuje, lecz zdrowie ważniejsze i zrobię to jeszcze w tym roku Zaskoczona

Podpis 22.06.2010r. inlove

13.11.2010r. dziecko
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 27-10-2011, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Funai - a na NFZ nie możesz? Nie jest za darmo? Czy koniecznie musisz u swojego?
Powrót do góry

Funai

PostWysłany: Czw 27-10-2011, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto mogę na NFZ, lecz mam złe wspomnienia z lekarzami "państwowymi", a mój to już mnie leczy od kilki lat, więc jakoś mam przekonanie do niego.

13.11.2010r. dziecko
Powrót do góry

roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 09-11-2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie dawno miałam usuwaną nadżerkę - jakimś kwasem. W sumie ok. 300.00zł to kosztowało. Moja gin wręcz zabroniła wypalać lub wymrażać przed pierwszą ciążą. Nadżerka ładnie "odpadła", i mam nadzieję, że nie wróci.

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

Funai

PostWysłany: Sro 09-11-2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już jestem po ciąży, dlatego mój gin tak nalega. Przed ciążą też mówił, że nie zrobi. Czekam na pieniążki i mam nadzieję, że do końca roku pójdę.. Uśmiechnięta

13.11.2010r. dziecko
Powrót do góry

pijjaa

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam ja też miałam nadrzerkę ale znikła pojawiła się za to cysta na jajniku 5,3cm i muszę ją usunąć operacyjnie powiedział mi gin trochę sie boje. Uśmiechnięta
Tylko nie wiem czy trzeba brać szczepionkę przeciw żółtaczce i czy długo sie czeka na operacje. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: